Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

53 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 18:02

Tyle razy zwracałem uwagę policji stargardzkiej, że zamiast wypisywać notorycznie mandaty za Zodiakiem, powinni swoją uwagę zwrócić na idiotów którzy grzeją do Cargotecu nie zwracając uwagę na nic, nie patrzą na prędkość, nie patrzą na podwójną ciągłą, nie mówiąc o pasach,jeszcze w mieście zaczynają się wyprzedzanki.

Chciałbym spotkać teraz tego pana policjanta, który z uśmiechem na twarzy wypisywał mi mandat, a gdy zwróciłem mu uwagę że raczej powinni być w rejonie Stargardzkiego Parku Przemysłowego bo tak idioci robią sobie wyścigi do pracy tylko parsknął śmiechem i powiedział że mój komentarz jest zbędny.

I co śmieciu, dalej jest ci do śmiechu?!

#2 ~Seba~

~Seba~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 18:08

Dacie spokój z policją hah

#3 ~Ukasz~

~Ukasz~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 19:10

Kolejny "czujny zapier***acz, że nie masz pojęcia"...

#4 ~Inny~

~Inny~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 20:01

Tyle razy zwracałem uwagę policji stargardzkiej, że zamiast wypisywać notorycznie mandaty za Zodiakiem, powinni swoją uwagę zwrócić na idiotów którzy grzeją do Cargotecu nie zwracając uwagę na nic, nie patrzą na prędkość, nie patrzą na podwójną ciągłą, nie mówiąc o pasach,jeszcze w mieście zaczynają się wyprzedzanki.
Chciałbym spotkać teraz tego pana policjanta, który z uśmiechem na twarzy wypisywał mi mandat, a gdy zwróciłem mu uwagę że raczej powinni być w rejonie Stargardzkiego Parku Przemysłowego bo tak idioci robią sobie wyścigi do pracy tylko parsknął śmiechem i powiedział że mój komentarz jest zbędny.
I co śmieciu, dalej jest ci do śmiechu?!

#5 ~Inny~

~Inny~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 20:03

Policjant winny jest tego że jakiś deb*** zabił człowieka? Bez komentarza.....

#6 ~dede~

~dede~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 20:13

Straszna tragedia. Który to wypadek w tym miejscu? Może wreszcie opamiętają się Ci szaleńcy z Cargorecu

#7 ~ZST~

~ZST~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 20:14

Ta ulica to pas startowy dla idiotów. Do Pani redaktor- proszę zapoznać się z topografią miasta i wskazać mi gdzie w Stargardzie znajduje się ul. Kamienny Most. Od ponad 10 lat jest to ul. Most kamienny. Czy ktoś sprawdza artykuły pisane przez Panią redaktor??

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 20:37

Ta ulica to pas startowy dla idiotów. Do Pani redaktor- proszę zapoznać się z topografią miasta i wskazać mi gdzie w Stargardzie znajduje się ul. Kamienny Most. Od ponad 10 lat jest to ul. Most kamienny. Czy ktoś sprawdza artykuły pisane przez Panią redaktor??

U pani "redaktor" to norma. Co się dziwisz.

#9 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 21:04

~Inny~

Jaki ty masz gościu płytki umysł. Przecież jakby te rejony byłyby częściej kontrolowane przez policję, to każdy bardziej by się kontrolował i zdjąłby tę nogę z gazu.Bałby się że dostanie mandat.

Trochę wyobraźni

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 21:41

To, ze był trzeźwy nie jest w tym wypadku żadną okolicznością łagodzącą. Wg PoRD zbliżając się do przejścia dla pieszych powinien zachować szczególną ostrożność, a uszkodzenia auta świadczą o tym, że raczej zdrowo zapier***ał.

#11 ~Karlos~

~Karlos~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 22:23

Pomijając ameby umysłowe, jakimi są w większości 'kierowcy' na naszych drogach zastanawiam się, gdzie myślami był pieszy, co sobie wyobrażał wchodząc na przejście, widząc auto zbliżające się z wątpliwe przepisową prędkością. Brak instynktu samozachowawczego, wyobraźni i przewidywania. Chyba, że nie widział, nie był świadomy i nie spodziewał się, trudno powiedzieć. Albo podłączony do muzyki w słuchawkach na uszach, co obecnie jest plagą plus zamyślenie, nostalgia.

#12 ~Beny~

~Beny~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 22:32

Pieszy wszedł na pasy ponieważ samochód który się do nich zbliżył zatrzymał się aby go przepuścić. Niestety drugie auto wyprzedziło ten samochód sąsiednim pasem potracajac pieszego.

#13 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 22:37

Dlaczego w tym artykule nie ma wszystkiego opisanego. Ludzie winia pieszego, a on biedy niczego winny i jeszcze martwy. Ten wariat tylko się prosił o taki incydent. Wiecznie jeździł szybko, wyprzedal itp. Samochody zatrzymały się, żeby przepuścić pieszego na pasach, a ten idiota ich wyprzedził i uderzył w niego,to gdzie tu wina pieszego.

#14 ~tp,e~

~tp,e~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 23:06

zoabczcie gdzie zatrzymal sie golf a gdzie sa pasy jak ktos zna ta droge to bedzie wiedzial gdzie sa pasy... jakies 100 metrow za nim

#15 ~Karlos~

~Karlos~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 23:28

Do ~Gosc~

Po co te niezdrowe emocje i podniecenie. Z artykułu wynika, że w wypadku brał udział tylko jeden pojazd i pieszy. Dlatego rozważania i przypuszczenia opierają się na informacjach z treści. Zmienia to całkiem postać rzeczy, jeżeli okoliczność była taka, o jakiej piszesz. Druga sprawa, to nikt nie oskarżył pieszego o winę, jedynie został poddany w wątpliwość jego brak racjonalności w zachowaniu się na przejściu. Mimo wszystko oczy przed i na przejściu dla pieszych trzeba mieć dookoła głowy, zaufanie do kierowców ograniczyć do minimum lub najlepiej nie mieć wcale. Oczywiście brak zachowawczości pieszego w żaden sposób nie tłumaczy sprawcy wypadku śmiertelnego.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 06:28

Chcesz zobaczyć "ameby umysłowe" przyjdź na pl. Wolności i zobacz jak się zachowują na przejściach dla pieszych! Mają w d. Kierowców i przepisy i Policja zresztą też zamiast łoić mandaty.

#17 ~Ketiw~

~Ketiw~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 06:29

Chcesz zobaczyć "ameby umysłowe" przyjdź na pl. Wolności i zobacz jak się zachowują na przejściach dla pieszych! Mają w d. Kierowców i przepisy i Policja zresztą też zamiast łoić mandaty.

#18 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 09:36

Z jakiego Unieścia od prawie 2 lat nie ma takiej miejscowości jest Mielno a Unieście to dzielnica tego miasta. 

To tak jakby napisała że nie był ze Stargardu tylko z Niebuszewa - żenada.

#19 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 13:57

Ten deb*** z Golfa to jakby ktoś nie wiedział to jeden z tych którzy urządzali obie wyścigi na Wyszyńskiego przed feralnym wypadkiem na rondzie.

#20 ~Olo~

~Olo~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 14:28

Nieźle musiał gnać tą poczciwą golfiną, wygląda jakby uderzył w lokomotywę albo czołg a nie w człowieka. Szkoda,  że nie uderzył w pociąg bo zabiłby tylko siebie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych