Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

53 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość w~

~Gość w~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 21:38

W Stargardzie wszyscy kierujący jeżdżą przepisowo z wyjątkiem kierującego golfem tak? Ludzie zrozumcie wreszcie ze to był wypadek, czasu nie cofniemy.

#42 ~Zzz~

~Zzz~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 08:42

Człowiek jest tylko człowiekiem. Życzę tym którzy wypisują swoje życzenia kierującem golfem aby spełniły się względem nich samych , jednemu zderzenia z lokomotywą lub betonem, innemu zameczku, jeszcze komuś żeby sumienie go zezarlo a wszystkim sytuacji w której znalazł się ten chlopaczyna. Ludzie skąd tyle zawiści?

#43 ~Rozważa~

~Rozważa~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 19:57

Stąd że kiedy jedzie się samochodem trzeba jeździć uważnie i liczyć się z ludzkim życiem! Człowiek ktory przechodzi przez pasy prawidłowo zostaje potrącony przez kreatyna który nie powinien mieć wogole prawa jazdy skoro tak nieuwaznie jeździ! Ciekawe czy jakby zginął twój członek rodziny też tak byś go tłumaczył??? Powinniśmy pamiętać że wsiadajac za kółko jesteśmy odpowiedzialni za swoje życie ale i za życie innych, dlatego jezdzijmy ostrożnie i z głową!!!!

#44 ~.c.~

~.c.~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2018 - 10:21

Zachował się jak goovniarz przy konsoli, zabił z premedytacją. W firmie ludzie nie raz zwracali mu uwagę, że jeździ jak wariat i to się źle skończy. W starym sztruclu silnik VR-6, a we łbie ani krzty rozumu.

#45 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2018 - 19:04

W Stargardzie wszyscy kierujący jeżdżą przepisowo z wyjątkiem kierującego golfem tak? Ludzie zrozumcie wreszcie ze to był wypadek, czasu nie cofniemy.

wypadkiem można byłoby to nazwać, gdyby ten chłopak wtargnął/wchodził  na pasy, a on już na nich był...

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2018 - 22:37

wypadkiem można byłoby to nazwać, gdyby ten chłopak wtargnął/wchodził na pasy, a on już na nich był...

#47 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2018 - 22:49

Tak, był to wypadek który mógł przydarzyć się każdemu z nas.wspolczuje rodzinie pieszego, współczuję chłopakowi z golfa nagonki na forum ale nikomu nie pomagają takie komentarze.nie ukoja bólu rodziny chłopaka a jest to zaszczuwanie kierujacego

#48 ~Xzn~

~Xzn~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2018 - 23:05

Nie osadzenie bo nie od tego jesteście

#49 ~Xyz~

~Xyz~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 22:33

Zachował się jak goovniarz przy konsoli, zabił z premedytacją. W firmie ludzie nie raz zwracali mu uwagę, że jeździ jak wariat i to się źle skończy. W starym sztruclu silnik VR-6, a we łbie ani krzty rozumu.

Z premedytacją?o czym ty piszesz? Puknij sie w pusty łeb.Przecież nie uderzył w niego celowo.

#50 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 08:28

Stąd że kiedy jedzie się samochodem trzeba jeździć uważnie i liczyć się z ludzkim życiem! Człowiek ktory przechodzi przez pasy prawidłowo zostaje potrącony przez kreatyna który nie powinien mieć wogole prawa jazdy skoro tak nieuwaznie jeździ! Ciekawe czy jakby zginął twój członek rodziny też tak byś go tłumaczył??? Powinniśmy pamiętać że wsiadajac za kółko jesteśmy odpowiedzialni za swoje życie ale i za życie innych, dlatego jezdzijmy ostrożnie i z głową!!!!

Ciekawe jak ty lub ktoś z twoich bliskich był na miejscu tego "kretyna"tez uwazalbys ze to nie był wypadek?.Tak ,pieszy na przejściu ma pierwszeństwo każdy kierujący o tym wie ale chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedi,jeżeli nie było to działanie celowe nazywamy wypadkiem

#51 ~Olo~

~Olo~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 20:05

Ludzie pamiętajcie się i zastanówcie nad tym co piszecie,stała się tragedia ,zginął człowiek, współczuję rodzinie. Parę lat wstecz byłem w takiej sytuacji jak chłopak z golfa ,potrafiłem kobietę śmiertelnie,na forum wrzalo, ludzie a nawet znajomi życzyli mnie i mojej rodzinie najgorszego ale karma powraca . Syn tej osoby która najbardziej krzyczała 2 lata później po pijanemu potrącił na pasach kobietę z dzieckiem w wózku.temu chłopakowi z golfa jego rodzinie też należy współczuć nie szykanowac ich.zastanowcie się nim napiszcie życząc komuś śmierci

Mam nadzieję że twoje słowa dotrą do tych hien na forum

#52 ~b.~

~b.~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 10:51

Chwila nieuwagi??? Ten człowiek złamał co najmniej 3 przepisy ruchu drogowego, a Ty to nazywasz chwilą nieuwagi??! On wiedział co robi wyprzedzając auto, które zatrzymało się na pasach, wyprzedzał do tego na pasie wyłączonym z ruchu. Ja też jestem kierowcą i uważam, że trzeba nie mieć wyobraźni i rozumu, żeby zrobić coś takiego.. tym bardziej, że przejście było oświetlone..a wy go jeszcze bronicie...Dajecie w ten sposób zezwolenie na tego typu wyczyny...

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 14:43

Chwila nieuwagi??? Ten człowiek złamał co najmniej 3 przepisy ruchu drogowego, a Ty to nazywasz chwilą nieuwagi??! On wiedział co robi wyprzedzając auto, które zatrzymało się na pasach, wyprzedzał do tego na pasie wyłączonym z ruchu. Ja też jestem kierowcą i uważam, że trzeba nie mieć wyobraźni i rozumu, żeby zrobić coś takiego.. tym bardziej, że przejście było oświetlone..a wy go jeszcze bronicie...Dajecie w ten sposób zezwolenie na tego typu wyczyny...

Ta chwila nieuwagi mogła być przyczyną złamania tych przepisów i tej tragedi,dziwie się osobie która jest kierowcą i nie może tego zrozumieć. Nie życzę abyś znalazł/ła się w takiej sytuacji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych