Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

69 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 15:53

Jestem z Mazowieckiego - niestety ten kawałek "3" wolno się jedzie bo co weekend natężenie ruchu jest przepotworne. Za zwężeniem S3 robi się strasznie ciasno w obie strony. W zeszłym tygodniu z Rewala do Gorzowa (200km) jechałem 5 godzin.

#22 ~Kaja~

~Kaja~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 16:09

jak to jest że jak w gdyni cumuje meksykanski statek to afera na cały kraj wow i w ogóle

http://www.tvn24.pl/...zie,347672.html

a jak u nas był zlot najpiękniejszych to nawet w ogólnopolskiej nie możnabyło się doszukać info . 

Krzystek powiedział papa PO i się obrazili a TV olało. widać jakie te media są wolne...

#23 ~kajka~

~kajka~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 16:12

jedzie taki posraniec nad morze i na drodze gdzie jest 90 jedzie 70 albo i 60

i niech nikt mi nie mówi że jest inaczej mieszkam nad morzem od urodzenia i wiem jak turyści jeżdżą bez głowy, powoli generalnie zachowują się jakby pierwszy raz wsiedli za kierownice..

Jadąc za takim baranem chcesz go wyprzedzić a gdy wyprzedzasz on dodaje gazu

oto cała prawda o turystach którzy jadą nad morze 

Może i tak jest, ale biorąc pod uwagę, że w tak duzej masie napływowych  prawdopodobieństwo że znajdzie się jakiś kretyn jest wysokie, to lepiej zwolnić i jechać ostrożnie. Za dużo aut żeby tak pędzić. Tez nie lubię wolnej jazdy ale ostrożność trzeba zachować, dla wielu ludzi są to setki km do pokonania więc się nie dziwie, że jadą powoli.

#24 ~Kierowca~

~Kierowca~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 17:19

"Karambol to efekt jazdy 70km/h na 90 , w końcu ktoś nie wytrzymał monotonnej jazdy i wyprzedzał na trzeciego. Nieraz mam ochotę wyprzedzić wszystkich maruderów i niedzielnych kierowców."

Tych co tak myślą proszę o wyłączenie need for speeda, zrobienie prawka i odbycie kilku wypraw w weekend nad morze własnym za własne pieniądze autem i za własną kasę kupionym paliwem. Wtedy może dotrze do pustych łbów, że jak jedzie kolumna samochodów szczególnie w taki okres jak teraz to grzecznie się ciągnie w kolumnie lub sprytnie wybiera inną trasę. Jeśli nie potraficie tego zrozumieć - już oddajcie organy na przeszczepy bo po wypadku mogą się już nie nadawać. 

Wyprzedzanie na trzeciego to próba zabójstwa....a co jeśli nie zjedzie bo się zagapił na radio szukając info o korku?Albo przysnął bo jedzie 7 godzin?

Mój wniosek chyba potwierdza dzisiejszy wypadek?

#25 ~Adi23~

~Adi23~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 17:42

70% aut wyprzedzających na złamanie karku to kierowcy BMW od żechowatych trójek po X6. Na trzeciego na ciągłej na łuku gdzie nic nie widać i pod górke. Nie mam nic do aut tej marki ale coś powoduje że kierującym tymi autami pieprzy się w głowach...

Ja mam BMW i jakoś nie wyprzedzam na łukach, ciągłych i pod górkę i jak widzę że coś jedzie z przeciwka i nie jestem w 100% pewny że zdążę.. Jak widać można.. Tylko trzeba mieć mózg i auto za swoje ciężko zarobione pieniądze a nie od tatusia.. Pozdrawiam :)

#26 ~maurycy~

~maurycy~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 18:47

Dokladnie 15 lat temu nieco dalej zgineli wysmienici polscy sportowcy - Komar, Mazur i Ślusarski. Smutna rocznica i jeszcze gorsze dzisiejsze wydarzenie [*]

#27 ~szczesliwiec~

~szczesliwiec~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 19:00

Glab jechal pod prad, samochody staly w korku a on pasem obok  pedzil  przeokrutnie zmuszając samochody jadace z naprzeciwka do zjazdu na pobocze. Za nim pedzily dwa policyjne motory a on myslal ze jest w filmie akcji. Nie wiem skad opinie ze wyprzedzal na trzeciego?????Wygladalo to na ucieczke przed policja .

#28 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 19:34

jedzie taki posraniec nad morze i na drodze gdzie jest 90 jedzie 70 albo i 60

i niech nikt mi nie mówi że jest inaczej mieszkam nad morzem od urodzenia i wiem jak turyści jeżdżą bez głowy, powoli generalnie zachowują się jakby pierwszy raz wsiedli za kierownice..

Jadąc za takim baranem chcesz go wyprzedzić a gdy wyprzedzasz on dodaje gazu

oto cała prawda o turystach którzy jadą nad morze 

No właśnie to usiłuje wytłumaczyć, ale jeden to mnie nawet posądził że mi tatuś samochód kupił;)Na tzw. zachodzie stefanku, jak jest 100 km/h to jadą tyle i nie ma takiej nerwówki.

#29 ~Dr.Max~

~Dr.Max~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 19:53

Ja jak widze ze ktos z naprzeciwka na 3ciego sie pcha to tylko mrugam długimi i nie zjeżdżam jeszcze nie było takiego co by nie spękał. Oni liczą że z naprzeciwka wszyscy zjadą i to jest ich taktyka, a ja nie dam im tej satysfakcji. A jak kto mnie wyprzedza na zakręcie, na podwójnej ciągłej albo po prawej poboczem (też się zdażyło, z przodu były 3 ciężarówki z naczepami a jemy się śpieszyło), to nie wpuszczam nigdy buractwa bo na to zawsze liczą że się wepchną. Ostatecznie na koncie mam 2 burakowozy w rowie, no ale co się taki poskarży, przecież nie zadzwoni na policję i nie powie że wyprzedzał na ciągłej i go nie wpuścili ;).

#30 ~<R>~

~<R>~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 19:55

Możesz sobie łykać kierowców BMW ale Vectrze GTS za daleko nie odejdziesz, wypatruj niebieskich stroboskopow w lusterku swojej audi w12, ścigając się z innymi idiotami sam się nim stajesz. pozdrowienia od drogówki

#31 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 20:09

omijaj droge nr.3 szerokim łukiem !

#32 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 20:19

Wierzcie mi -to był samobójca .Ja to widziałem!!!!

#33 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 20:28

Ja jak widze ze ktos z naprzeciwka na 3ciego sie pcha to tylko mrugam długimi i nie zjeżdżam jeszcze nie było takiego co by nie spękał. Oni liczą że z naprzeciwka wszyscy zjadą i to jest ich taktyka, a ja nie dam im tej satysfakcji. A jak kto mnie wyprzedza na zakręcie, na podwójnej ciągłej albo po prawej poboczem (też się zdażyło, z przodu były 3 ciężarówki z naczepami a jemy się śpieszyło), to nie wpuszczam nigdy buractwa bo na to zawsze liczą że się wepchną. Ostatecznie na koncie mam 2 burakowozy w rowie, no ale co się taki poskarży, przecież nie zadzwoni na policję i nie powie że wyprzedzał na ciągłej i go nie wpuścili ;).

Z jednej strony rozumiem Twój przekaz i wiem o co Tobie chodzi w tym zachowaniu (pseudo nauka tych niepokornych), ale wierz mi, że jak dojdzie do wypadku i biegły sądowy oceni, że miałeś miejsce na zjechanie, albo co więcej znajdą się świadkowie, którzy potwierdzą, że nie chciałeś kogoś wpuścić i blokowałeś wjazd...będziesz współwinnym wypadku i możesz mieć postawione zarzuty. Nie piszę Tobie tego w formie jakiegoś zastraszania, czy tym podobne, ale informacyjnie, żęby ta Twoja chęć nawracania innych nie przeordziła się w coś złego dla Ciebie. Też nie lubię chamskiego wyprzedzania, ale jak już widzę, że jest podbramkowa sytuacja (nie z mojej winy) to jednak staram się jakoś niweolować głupotę innych i zjeżdżać, wpuszczać, itp. pozdrawiam

#34 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 20:33

Nadal jestem zaskoczony, że społeczeństwo wykazuje się brakiem logiki. Ograniczenie prędkości do 90 km/h oznacza, że można jechać od 0 km/h do 90 km/h, bo chyba nie wszyscy to pojęli. Czyli MOŻNA jechać z dowolną prędkością poniżej 90. No już chyba jaśniej tego nie wytłumaczę. Nie potrzeba badań naukowych, by wyliczyć najniższe spalanie paliwa w swoim aucie. W moim przypadku jest to przy prędkości ok. 80 km/h. Na dalszych trasach jeżdżę tak, że nawet jeśli mam pustą drogę przed sobą, to jadę 70-80 km/h, bo tak jest ekonomicznie i bezpiecznie. Jeśli ktokolwiek ma ochotę jechać szybciej, zawsze może przyspieszyć i mnie wyprzedzić. Skoro tej osobie nie odpowiada mniejsza prędkość, to nie oznacza, że ja mam przyspieszyć.

Nie chodzi też o bycie niedzielnym kierowcą, bo jeżdzę od 30 lat po Polsce, krajach UE, w miastach i na trasach. Dlatego też wiem jaka prędkość jest dla mnie najbardziej ekonomiczna. Apeluję raczej o logikę, zdrowy rozsądek i rozwagę.

#35 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 20:55

Chyba Ty mało jeździsz, bo jest już regułą że kierowcy nie wiedzieć czemu zamiast jechać między 90 a 100 km/h (policja za to się jeszcze nie czepia) to jadą 70-80 na 90tce. Powoduje to nerwowość u tych co chcieliby nieco szybciej, dlatego dochodzi do wypadków że ludzie wykorzystują byle moment aby przeskoczyć takie cioty, czasami ten moment jest nieodpowiedni.

Ale Ty Macieciek GŁUPI jesteś !!!!!!!!

#36 ~Dr. Max~

~Dr. Max~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 21:25

Kiedyś jeździlem spokojniej, z większa kulturą, ale jak się jednego wpuści to teraz 3 za nim się pcha na wydrę, większość przejawów kultury odbierana jest jako frajerstwo, zrbie się przez to coraz bardziej złośliwy niestety.

#37 ~TeeJot~

~TeeJot~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 21:30

Z ciekawosci, ten "as" byl z okolic szczecina, czy z dalszych rejonow?

Codziennie jezdze 3, czasami po kilka razy dziennie i odkad zaczely sie wakacje, to sytuacje na drogach jakie powoduja deb***e w drodze nad morze jest wrecz porazajaca.

Ile to juz widzialem mistrzow kierownicy, ktorzy jada lewym 80 i po mrugnieciu swiatlami przyspieszaja, i odwalaja takie szopki, zeby sie tylko nie dac wyprzedzic, a finalnie i tak zjezdzaja na prawy zeby dalej jechac swoje 80.

Najlepszy to jest zjazd na Dabie w strone Swinoujscia. Tylu dekli co jada prawym pasem na wprost to w tym tygodniu widzialem wiecej niz przez ostatnie 2 lata.

Najgorsze w tym, ze to zazwyczaj ludzie jadacy z poludnia na wakacje, z rodzinami.

Gdzie sie im spieszy? Do grobu? Bo w hotelu przeciez na nich poczekaja.

#38 ~Dr.Max~

~Dr.Max~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 21:45

Jest jeszcze jedna denerwująca sytuacja. Gdy jedziesz tym lewym pasem swoje 120, na prawym pasie przed sobą masz jakąś ciężarówkę jadącą 90, a za tobą już z daleka jakiś deb*** rozpędzony światłami albo i klaksonem daje znać jak bardzo mu się śpieszy. Jego zdaniem powinieneś zjechać na prawy pas, zwolnić do 90 (ciężarówka przed tobą),żeby on nie musiał przypadkiem zwolnić. Więc najczęściej wyprzedzam tę ciężarówkę i dopiero zjeżdżam (mi nie zależy, jeśli nie przeszkadza to w mojej podróży to niech sobie leci, nie żałuję mu) . Ale jak w międzyczasie deb*** siada ci na zderzaku na lakier , trąbi świeci i łapami wymachuje czasem to wtedy zwalniam do 90 i tak sobie chwile jadę, choć czasem ten co mu się tak spieszyło wcześniej to znajduje czas żeby mi pozajeżdżać drogę, więc widać często nie chodzi nawet o czas tylko o styl jazdy takiego deb***a który po prostu inaczej nie potrafi.

#39 ~wqazx~

~wqazx~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 22:13

Na obwodnicy Przybiernowa stoji fotoradar jest 70 km/g a kierowcy jadą 30 km/g i dlatego są wypadki

bo puźniej trzeba dodać gazu a maruder nadal jedzie 60km/g no i takich mamy kierowców.

#40 ~TeeJot~

~TeeJot~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 22:13

To juz inna sprawa, ja tez wychodze z zalozenia, ze jesli ktos przekracza dozwolona predkosc, to musi sie liczyc z tym, ze ludzie beda wyprzedzali ciezarowki.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych