Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

69 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Zły~

~Zły~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 00:35

Z relacji bezpośredniego świadka który lezy w jednym ze Szczecińskich szpitali wynika, że pijany kierowca BMW wyprzedzał na trzeciego, nie dość że był pijany to jeszcze jechał jak skończony deb***. Leży na OIOM w Szpitalu w Goleniowie. Mam andzieję, że  ztego wyjdzie, żeby cała reszta poszkodowanych mogła wymierzyć sprawiedliwość jak za starych dobrych czasów... oko za oko, bo inaczej z takimi się już chyba nie da!

#42 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 00:43

Zapraszam wszystkich do przejechania się ta trasa i zobaczycie albo napewno widzieliście ze jest o wiele wiecej wariatów a to tylko ostrzeżenie dla tych którzy wieża ze się uda:( pozdrawiam

#43 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 00:47

Jechałem od goleniowa około 11 w stronę morza. Na pierwszym zwężeniu z dwóch na jeden pad czarne bmw zmusiło białe auto do zjechała na boczny pas. Potem jechaliśmy na widzensko .. Chyba się udało uniknąć tragedii...

#44 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 00:48

Jechałem od goleniowa około 11 w stronę morza. Na pierwszym zwężeniu z dwóch na jeden pad czarne bmw zmusiło białe auto do zjechała na boczny pas. Potem jechaliśmy na widzensko .. Chyba się udało uniknąć tragedii...

#45 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 04:47

poje***i ludzie sa na drogach

#46 ~kaska~

~kaska~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 04:50

po pijaku jezdza ten h** co jechal po pijaku to powinien zdechnac na miejscu

#47 ~sanhedryn~

~sanhedryn~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 07:26

Chyba Ty mało jeździsz, bo jest już regułą że kierowcy nie wiedzieć czemu zamiast jechać między 90 a 100 km/h (policja za to się jeszcze nie czepia) to jadą 70-80 na 90tce. Powoduje to nerwowość u tych co chcieliby nieco szybciej, dlatego dochodzi do wypadków że ludzie wykorzystują byle moment aby przeskoczyć takie cioty, czasami ten moment jest nieodpowiedni.

sam napisales ze macie nerwowosc wiec jestes chory i powinienes sie leczyc i miec okresowe badania

#48 ~moher~

~moher~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 07:35

Stałem w korku jak ten wariet pedził z 200 km/h rozbijając lusterka boczne autom, uciekał przed policją na motorach

#49 ~BRONEK~

~BRONEK~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 07:46

Jestem z Mazowieckiego - niestety ten kawałek "3" wolno się jedzie bo co weekend natężenie ruchu jest przepotworne. Za zwężeniem S3 robi się strasznie ciasno w obie strony. W zeszłym tygodniu z Rewala do Gorzowa (200km) jechałem 5 godzin.

JAK SIĘ NIE BYŁO HARCERZEM I NIE UMIE CZYTAĆ  MAPY TO SIĘ JEDZIE 5 GODZ. REWAL KARNICE RONDO PRZED CERKWICĄ W PRAWO  ŚWIERZNO GOLCZEWO OBWODNICA NOWOGARDU KIERUNEK SZCZECIN KIERUNEK KOŁBASKOWO I W KLUCZU NA S3

#50 ~kk~

~kk~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 07:53

Chyba Ty mało jeździsz, bo jest już regułą że kierowcy nie wiedzieć czemu zamiast jechać między 90 a 100 km/h (policja za to się jeszcze nie czepia) to jadą 70-80 na 90tce. Powoduje to nerwowość u tych co chcieliby nieco szybciej, dlatego dochodzi do wypadków że ludzie wykorzystują byle moment aby przeskoczyć takie cioty, czasami ten moment jest nieodpowiedni.

Powiedz ile czasu zaoszczędzisz jadąc 100 km/h zamiast 80?  Jeśli nie wiesz to Odpowiem 15 minut na każde 100 km,  zakładają iż 100 km/h będzie Twoją średnią prędkością. Tak wiec na 600 km nadrobisz jedynie 1,5 h. Powiedz czy warto ginąć za te 90 minut?

#51 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 08:58

Straszne!!!

Zdjęcie i dane sprawcy wypadku powinny by ujawnione ! Powinien dożywotnio płacić renty pośmiertne dla rodzin ofiary i kalek . Jeśli smarkacz nie ma dochodu , to obciążyć rodzinę lub niech ciężko haruje w wiezieniu . Jak będzie się buntował - zagłodzić! Jak u ruskich - rabotajesz - kuszjesz.

Kary w Polsce dla drogowych piratów są za niskie!!!

#52 ~AVE MARIA~

~AVE MARIA~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 10:08

TAK WŁAŚNIE KOŃCZY SIĘ BRAWÓRA ZA KIEROWNICĄ !!!!,poduszki powietrzne przy tak dużej prędkości NIC NIE POMOGĄ !!!.Skąd się tacy BEZMÓZGOWCY BIORĄ ???

#53 ~turysta~

~turysta~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 10:54

A to że kierowca BMW był pod wpływem alkoholu to już nie ma wytłumaczenia. Posiedzi z 10 lat to sie może sie zastanowi dureń. A Ci co go bronią to sami mogą skończyć tak jak on.

#54 ~zmęczony kierowca~

~zmęczony kierowca~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 11:09

Do KK: Jak tak lubisz matematykę to policz coś innego. Ja jeżdżę te 600 km w jedną stronę 3 razy w tygodniu (taka praca), dla mnie to jest już 9h tygodniowo. Rocznie to 20 dni, a przez ostatnie 8 lat ponad 5 (pięć) miesięcy stracone bo ktoś wybiera się w trasę i jedzie 80 bo więcej nie "łumie". Tobie 90 minut nie robi różnicy, może jeździsz w dalszą trasę raz w roku z żoną i dzieciakami na wakacje to Ci te 90 minut spędzone z rodziną szybko upłynie, dla mnie to kwestia czy spędzę te 90 minut z rodziną czy znowu zobaczę ich jak śpią.

Pozdrawiam i życzę wszystkim więcej umiejętności :-)

#55 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 11:23

Niestety jesteśmy w czołówce w europie pod względem śmiertelnych wypadków na drodze, tak było, jest i będzie. A wystarczyłoby żeby każdy jechał przepisowo, niby takie proste i oczywiste a jednak niemożliwe do wykonania.

#56 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 12:31

kierowca przeżył miał ponad 2 promile zginął jego pasażer , takim ch..... zawsze się udaje

#57 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 13:48

Na dalszych trasach jeżdżę tak, że nawet jeśli mam pustą drogę przed sobą, to jadę 70-80 km/h, bo tak jest ekonomicznie i bezpiecznie. 

TO się nazywa utrudnianie ruchu innym. Za to również należy się mandat!!! Jak nie stać Cię na to, żeby jechać przepisowo 90 km/h to nie ruszaj się z domu. DZIADKU!!!

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 14:25

TO się nazywa utrudnianie ruchu innym. Za to również należy się mandat!!! Jak nie stać Cię na to, żeby jechać przepisowo 90 km/h to nie ruszaj się z domu. DZIADKU!!!

Wyrwał się znawca przepisów. Jeżeli nie ma określonej prędkości minimalnej, to może sobie jechać nawet 40 km/h i nic mu się nie należy, a tym bardziej mandat.

#59 ~sanhedryn~

~sanhedryn~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 14:36

Wyrwał się znawca przepisów. Jeżeli nie ma określonej prędkości minimalnej, to może sobie jechać nawet 40 km/h i nic mu się nie należy, a tym bardziej mandat.

co ty mu tłumaczysz on myśli że 90 w czerwonym kółku to minimalna prędkośc. takim półgłówką nic niewytłumaczysz masz jechać 90 i już. mam nadzieję że tacy deb***e sami się wykończą tylko zeby nie zabierali na tamten świat niewinnych...

#60 ~Markus~

~Markus~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 17:32

BMW-BOLID MŁODZIEŻY WIEJSKIEJ SIĘ ROZPADŁ OCH JAK KARTONIK PO ZAPAŁKACH  SZKODA ŻE WSZYSCY W BEMCE NIE ZGINELI  OCH JAKA SZKODA JEDNEGO BARANA MNIEJ

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych