Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

69 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~gluchy~

~gluchy~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 18:31

Wyrwał się znawca przepisów. Jeżeli nie ma określonej prędkości minimalnej, to może sobie jechać nawet 40 km/h i nic mu się nie należy, a tym bardziej mandat.

przeczytaj sobie to: art. 19 ust. 2 pkt 1 p.r.d.

a przez tego ku...a w szmacie (BMW) to jestem już 250 złotych w plecy za dojazd kumpla do mnie

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 19:20

nie wiem czy zauwazyles, a moze za malo jezdzisz....

ale zdecydowanie, zdecydowanie wiecej jest tych, ktorzy na 90 jada 120+, a nie tych, ktorzy jada 70

i co gorsze to oni wlasnie wyprzedzaja na 3, na podwojnych ciaglych i lukach drogi - szkoda tylko, ze nie mysla o tych co przy okazji usmierca... ot cala prawda o polskich kierowcach

tym BMW to IMBECYL jechał naeybany po imprezie, szpan,że ma BMW  anie potrafi opanować auta!!!!żałosne niewinni ludzie cierpią i giną przez takiego szpanera!!.

#63 ~uzytkownik~

~uzytkownik~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 21:02

z idiotą jechał i zginął mimo iż wiedział o stanie trzeźwości kierowcy...

idiota pijany w szpitalu i ma wielki problem...

JEBAŁ ICH PIES!!!

jakieś pytania czy uwagi do mojej oceny tej sutuacji??

zapraszam do dyskusji...

#64 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 22:04

Idiota przezyl, ale teraz lezy w szpitalu i oprocz tego ze zabil jak mniemam kolego to odpowie przed sadem. Jako ze byl naj....y to w takim wypadku zdaje sie ze jego polisa OC nie obowiazuje. Najwieksze koszta to leczenie rannych, ale sporo tez beda go kosztowac zniszczenia jakich dokonal swoim wyczynem. Ten co nie zyje pewnie jeszcze go zachecal do szalenczej jazdy, zaplacil najwyzsza cene za jazde z pijakiem. Mam nadzieje ze ludzie jadacy spokojnie, niewinni, szybko wroca do zdrowia a ich obrazenia nie okarza sie powazne.

#65 ~Zagadka~

~Zagadka~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2013 - 09:50

Kto mi powie ile aut się zderzyło?

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2013 - 19:55

Do KK: Jak tak lubisz matematykę to policz coś innego. Ja jeżdżę te 600 km w jedną stronę 3 razy w tygodniu (taka praca), dla mnie to jest już 9h tygodniowo. Rocznie to 20 dni, a przez ostatnie 8 lat ponad 5 (pięć) miesięcy stracone bo ktoś wybiera się w trasę i jedzie 80 bo więcej nie "łumie". Tobie 90 minut nie robi różnicy, może jeździsz w dalszą trasę raz w roku z żoną i dzieciakami na wakacje to Ci te 90 minut spędzone z rodziną szybko upłynie, dla mnie to kwestia czy spędzę te 90 minut z rodziną czy znowu zobaczę ich jak śpią.

Pozdrawiam i życzę wszystkim więcej umiejętności :-)

lepiej zobaczyć rodzine jak śpi niż nie zobaczyć ich wogóle lub jeszcze zabić niewinne osoby na drodze

#67 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2013 - 00:05

Jechałem od goleniowa około 11 w stronę morza. Na pierwszym zwężeniu z dwóch na jeden pad czarne bmw zmusiło białe auto do zjechała na boczny pas. Potem jechaliśmy na widzensko .. Chyba się udało uniknąć tragedii...

My też jechaliśmy tą 3 i stalismy dość sporo czasu w korku , widzielismy 3 karetki po drodze więc juz było wiadome że coś sie wydarzyło. Póżniej nawróciliśmy i jechalismy również przez Widzeńsko. Jeszcze tak długo nad morze nie jechalam.

Co do kierowców to większosć nie zna przepisów i wyprzedzają  bo myślą że zdąża , zajeżdżają ci droge , normalnie masakra .... Żal tylko niewinnych ludzi którzy ucierpieli d drodze na urlop lub wracający do domu.

Czubki  ku...wa jedźcie ostrożniej a poza tym powini karac za %%% oraz za prędkość

#68 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2013 - 14:20

Jechałam wtedy tą drogą. Widziałam tego idiotę, który wyprzedzał "na trzeciego" a ściślej mówiąc uciekał przed dwoma policyjnymi motorami, które go goniły. Mnie i jeszcze kilku autom udało się uciec na pobocze, niestety nie wszyscy zdążyli a jak to się skończyło usłyszeliśmy chwilę później z Radia ZET.

#69 ~Iga~

~Iga~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 11:08

Ja stałam 100 m od uderzenia bmw w ostatni samochód. Dziwi mnie fakt, że nikt nie pisze, że to był pościg policyjny a nie wyprzedzanie na trzeciego. Nie chcę bronić kierowcy bo wiadomo, że brak słów na niego ale policja wiedząc, że nad morze jest duży korek, z morza wracali też bardzo wolno, nie powinni wogóle ścigać bmw i popychać go że by jechał jeszcze szybciej. Najbardziej współczuję starszym ludziom, bo byli naprawdę przerażeni, ci młodzi silni psychicznie i fizycznie jakoś sobie radzili. Ja sama patrząc na te porozbijane samochody, pokaleczonych ludzi byłam w szoku, że to się dzieje naprawdę. Każdy kto nie ucierpiał w tym zdarzeniu a był blisko, dziekował w duchu, że to nie na niego trafiło.

#70 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 11:55

Kolejne scierwo w BMW chciało być cwańsze od innych. Jakie to szczeście i radośc ze zgineła osoba z BMW:)

Nie pisz głupot, bo nie zginął kierowca, a pasażer. Więc nie wiem czy to takie szczęście i radość, powinien zginąć ten, który prowadził i tyle.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych