Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~erere~

~erere~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 17:26

Selekcja naturalna. Raczej to bylo samobojstwo niz wypadek. Cos ostatnio za duzo tych wypadkow,wladze ukrywaja ze ludzie przechodza zalamania psychiczne. Kto jest na tye glupi by przebiegac tuz przed pociagiem?? Dziwne te wypadki,bardzo dziwne. er

#2 ~rrrrr~

~rrrrr~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 18:06

Wracałem z pracy i widziałem ten wypadek kilka minut po zdarzeniu. Przejazd kolejowy przecina ścieżkę rowerową i dość często piesi lub rowerzyści nie chcąc czekać próbują go przejść. Niestety od strony Nowogardu stoi dom i prawie do ostatniej chwili nie widać i prawie nie słychać zbliżającego się pociągu. Straszna tragedia.

#3 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7237 postów

Napisano 06 grudzień 2017 - 18:12

Wracałem z pracy i widziałem ten wypadek kilka minut po zdarzeniu. Przejazd kolejowy przecina ścieżkę rowerową i dość często piesi lub rowerzyści nie chcąc czekać próbują go przejść. Niestety od strony Nowogardu stoi dom i prawie do ostatniej chwili nie widać i prawie nie słychać zbliżającego się pociągu. Straszna tragedia.

Czyżby forumowicz ~rrrrr starał się o pracę redaktora w "GS24"? Jak można być teraźniejszym świadkiem zdarzenia, które wydarzyło się w przeszłości? Ale dla "GS24" tego rodzaju "podróże w czasie" są typowe.

Użytkownik zdziwiony edytował ten post 07 grudzień 2017 - 12:58

#4 ~Jożin~

~Jożin~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 18:28

"Niestety od strony Nowogardu stoi dom..." 
Tak, wtedy dużo bezpieczniej przechodziłoby się na czerwonym

#5 ~tytfsd~

~tytfsd~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 19:08

naoczni swiadkowie twierdza ,ze dziewczyna rozmawiajac przez telefon,weszla spokojnym krokiem na tory i odwrocila sie plecami do pociagu. Wygladalo to na samobojstwo. Jakos nie wierze tu w wypadek. W koncu pociag sie nie pojawia zza krzakow. 

#6 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 20:16

Nie rozumiem tego zdania, "w momencie zbliżania się linii kolejowej relacji Katowice - Świnoujście do przejazdu kolejowego, na torowisko weszła osoba postronna". Proszę o link do tłumacza.

#7 ~jg729~

~jg729~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 21:21

Ręce i nogi uginają się na widok poziomu tego portaliku,który jeszcze ma czelność być częściowo płatny.Jak niedouczona paniusia z dyplomem gimnazjum pisze takie brednie.

#8 ~Kk~

~Kk~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 01:25

Cos jeszcze ? Poczytam. Zanim bedziecie chcieli cos napisac przykrego, co by rodzina nie chciala czytac to pomyslcie przed napisaniem. Gdybym nie chcial pisac bym tego nie napisal. Ale wiem ze kur.. to moja rodzina wiec pomyslcie za nim cos skomentujecie czego nie chcemy czytac. Dzieki.

#9 ~kitt~

~kitt~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 04:14

^^ taka rodzina, co pierwsze co robi po tragedii to wchodzi na portale i czyta komentarze pod artykułem o zdarzeniu. Nie ośmieszaj się, pseudorodzinko.

#10 ~Aa~

~Aa~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 09:06

Wiadomo co to za kobietą ?

#11 ~Nka~

~Nka~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 10:42

Pani "redaktor"proponuję pójść na kursy doszkalające pisanie,bo obecnie jest to poziom żenujący.

#12 ~SimoN~

~SimoN~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 14:33

a "w momencie zbliżania się linii kolejowej relacji Katowice - Świnoujście do przejazdu kolejowego, na torowisko weszła osoba postronna".

Ja rozumiem że ...ruch obrotowy Ziemi, grawitacja...ale takie cuda to tylko w Polsce !

I pomyśleć że za Komuny śmiano się kiedyś że :

Radziecka lokomotywa została wykolejona przez wyrastający z ogródka ogórek gruntowy; taki był wielki na ziemi Kraju Rad !

Teraz wiem że to możliwe :D :D :D :D

#13 ~Groźba~

~Groźba~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 22:11

hiena - znajde Cie gnoju!

#14 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2017 - 13:08

Moje wyrazy współczucia..
niewyobrażalna tragedia