Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
37 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~paweł~

~paweł~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 20:03

Zwycięstwo Piotra Krzystka będzie zwyciestwem rozsądku mieszkańców miasta. Wzmocni też range normalnych ludzi w szczecińskiej PO przeciwnych nitrasowi :) .

#2 ~Donek T.~

~Donek T.~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 20:13

Szkoda, że Krzystek jak zostanie ponownie wybrany nie zrobi postępów w wyprowadzeniu miasta z zadłużenia i nie będzie miał wpływu na przerost nepotyzmu w instytucjach publicznych. Jak ktoś nie jest przedsiębiorcą, to rządzić z korzyściami nigdy się nie nauczy. Litwiński niech skopie Nitrasa po jajach za to, że nikt tej gnidy nie lubi.

#3 ~Stoczniowiec~

~Stoczniowiec~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 20:34

Litwiński pojechał do swoich mocodawców z Warszawy, którzy tak tłumnie odwiedzali nagle Szczecin w ostatnich tygodniach. Wstyd i żenada. Inna żenada to te zapytania niby przypadkowe i niby nikt nie wie o co chodzi ? Panie Grodzki ośmieszasz się Pan, jesteś Pan dorosłym człowiekiem, doktorem, a słuchasz tych młokosów. Daj Pan spokój. Zacznijcie myśleć o Szczecinie, a nie o swoich partyjnych gierkach. To obrzydliwe !

#4 ~Rozważny~

~Rozważny~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 20:35

Szkoda, że Krzystek jak zostanie ponownie wybrany nie zrobi postępów w wyprowadzeniu miasta z zadłużenia i nie będzie miał wpływu na przerost nepotyzmu w instytucjach publicznych. Jak ktoś nie jest przedsiębiorcą, to rządzić z korzyściami nigdy się nie nauczy. Litwiński niech skopie Nitrasa po jajach za to, że nikt tej gnidy nie lubi.


To wg Ciebie normalnych jest 20 osób a pozostałe 300 nie? przestań siać jad albo przeprowadź się do koszalina, któremu wraz ze swą nieliczną grupą sprzedaliście duszę, przekupki... Próbujecie stworzyć wrażenie, że Szczecin i Koszalin to równorzędne miasta umiejętnie pomijając fakt 4 krotnie mniejszej liczby mieszkańców... Przerost nepotyzmu? popytaj wieloletnich pracowników Urzędu Wojewódzkiego lub Marszałkowskiego czy teraz urzędy pracują lepiej czy gorzej? każdy Ci powie, że wydajność wzrosła wielokrotnie i nie ma już "pierdzenia" w przysłowiowe stołki. Jeśli uważasz, że jest łatwo to popracuj np. w wydziale RPO WZP, w którym spokojnie możesz się dostać z konkursu i sprawdź na własnej skórze co to znaczy ciężka i odpowiedzialna praca. Skąd wiem? bo mam kilkoro znajomych, którzy tam pracują i wcale nie są z politycznego nadania :)

#5 ~adam_c~

~adam_c~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 20:40

ONLY KRZYSTEK :-)

#6 ~luke~

~luke~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 20:49

Tylko LITWIŃSKI :) Gwarantuje rozwój Szczecina. Nie boi się odpowiedzialności za swoje słowa. Trzymam Kciuki!!!

#7 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 20:50

Nie ma Lepszego od Litwińskiego :D Litwiński song rządzi

#8 ~:(~

~:(~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 20:59

Jak wygra krzystek, to ja sie wyprowadzam z tej wiochy do Poznania lub Wrocławia. Mam dosyć tej dziury bez perspektyw.

#9 ~glos~

~glos~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 21:05

możecie pisać artykuły jak chcecie, aby promować waszego kandydata warszawiaka Arka, ale jak pokazują sondaże jest inaczej, i to spędza sen z waszych oczu. Mam nadzieję że Krzystek wygra. Głosuj na Krzystka!

#10 ~tomek~

~tomek~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 21:24

Sondaż został przeprowadzony metoda telefoniczną. Ile osób ma telefon stacjonarny i jaki to elektorat? Litwiński wygra!!!

#11 ~:):)~

~:):)~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 21:38

Nie chcę prezydenta, który za cenę poparcia go w wyborach osłabia pozycję Szczecina w województwie na rzecz koszalina, nie każdy o tym wie a chyba warto przypomnieć za kim głosował on i jego grupa popleczników w wyborach na przewodniczącego regionu, mianowicie za reprezentantem Koszalina, nie Szczecina :) dziękuję dobranoc

#12 ~Floating arena w 2050 ?~

~Floating arena w 2050 ?~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 21:43

Zwycięstwo Piotra Krzystka będzie zwyciestwem rozsądku mieszkańców miasta. Wzmocni też range normalnych ludzi w szczecińskiej PO przeciwnych nitrasowi :) .


Czyli wasza dwudziestoosobowa grupka pro koszalinian w Szczecińskiej PO jest normalna a pozostałe 380 członków nie? Jeśli chcecie coś osiągnąć w polityce to musicie się przemeldować do innego miasta chłopaki :) bo sianiem zamętu na pewno nie zdobędziecie poparcia. Straszenie "Nitrasem" też kiedyś przestanie działać :)

#13 ~ewa~

~ewa~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 21:55

dosyć polityki dosyc platformy dosyć Pana Nitrasa niech będzie kontynuacja władzy to wazne dla miasta a to co wyprawia wielki Pan Profesor Grodzki , i Pani nauczycielka woła o pomstę do nieba a numer jaki odwalił Pan Bartnik to dno...

#14 ~Mariusz 4~

~Mariusz 4~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 21:57

kampania Litwińskiego przypomina mi kampanie PiS-u ,gierki, podjazdy, szukanie wroga, ludzie maja po dziurki w nosie takiej agresji zamiast wytykać coś komuś lepiej koncentrować się na swoim programie, no tak ale taki trzeba mieć.Od 1989 roku zawsze glosuje na rozsadne partie prawicowe,głosowałem na "normalność" u Litwińskiego tej normalności nie widzę.

#15 ~ga~

~ga~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 22:29

Oj ewa ewa co Ty wiesz
Powiadasz kontynuacja ale jaka. Bez wsparcia PO nic w Szczecinie nie zrobisz no może z wyjątkiem biadolenia.
Zaraz się okaże że urzędnicy miejscy nie potrafią pisać wniosków i bardziej będzie widoczna beznadzieja całego urzędu w którym każdy sobie rzepkę skrobie.
Dopiero zobaczysz handlowanie wszystkim.
Żal mi Szczecina o ile nastanie znowu Urzędnik Krzystek który nic nie wiedział o inwestowaniu szwagra i nikt nie maczał paluchów w planach uzbrojenia terenów.
Co do PO powiem tak tak jak w każdej partii są tam dobrzy i źli ale jeżeli myślisz że Sławomir Nitras trzęsie wszystkim i tymbardziej Litwińskim to spieszę Ciebie i nie tylko ciebie poinformować iż jest to bzdura.
Litwińskiego można kilka rzeczy zarzucić ale nie to że
1. Nie ma czasu dla wyborców tak było i za czasów radnego jak i posła
2. Nie szanują go zarówno z prawej jak i z lewej strony
3. Nie jest pracowity - wpisz w google Arkadiusz Litwinski - interpelacje
4. na koniec że nie dotrzymuje słowa.

A co takiego dobrego możesz powiedzieć o Krzystku

przypominam

sprawa z internautami
sprawa z mieszkaniem
już dwie sprawy ze szwagrem
brak informacji o przegranych sprawach sądowych
Kiepskie zarządzanie magistratem
Brak czasu dla mieszkańców no może z wyjątkiem wyborów


I co nadal zapatrzona na ciągłość władzy?

#16 ~jacek~

~jacek~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 22:35

i tak Krzystek wygra

#17 ~aaa~

~aaa~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 22:41

Ale Platforma mocno zagrożona, skoro samego Donka ściągnęli do Szczecina ;)

#18 ~Filip~

~Filip~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 22:41

Co Wy tak najeżdżacie na tego Krzystka?!. Nie bądźcie tępi, nie widzicie, że PO oszukuje nas i nasz region, że obietnice Litwińskiego to bujda na resorach?! Z g**na bata się nie ukręci. Miasto na wszystko kasy nie znajdzie. Dlaczego Tusk przyjechał do Szczecina dopiero teraz? Gdzie był przez ostatnie cztery lata? Gdzie był jak stocznia upadała? Gdzie był poseł Litwiński gdy nad nasza stocznią zbierały się czarne chmury. Nie ufam tym oszustom z Tuskiem na czele, a co za tym idzie nie ufam Litwińskiemu i całej szczecińskiej reszcie, którzy mają parcie na stołki a Szczecin maja w głęboko w czterech literach. Głosuje na Krzystka, tak jak większość zdrowo myślących szczecinian.

#19 ~ga~

~ga~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 22:41

Tak wygra jeżeli ludzie dadzą się nabrać na Krzystkową socjotechnikę polegającą na graniu skrzywdzonego chłopca

#20 ~ga~

~ga~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 22:47

Filip a Ty wiesz jedynie to co przeczytasz na blogach i zobaczysz w mediach.
Popatrz realnie na sytuację
Prezydent PO
Rząd PO
Sejmik PO
Rada PO
a Ty próbujesz mnie przekonać że jak wygra Krzystek to Szczecin będzie się rozwijał. Inwestorzy będą omijać miasto Prezydenta Krzystka który obrażał Tuska, który nie potrafił podziękować za kasę na Basen. Który jest skłócony z częścią ludzi z PO

Kasa jest w Warszawie, Kasę rozdaje Sejmik (ochłapy zostaną dla Szczecina) a inwestorów przekuje kto może wróżka
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych