Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
37 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 23:22

W tym problem, że Krzystek w tej kampanii nikogo nie obraża. Jeszcze temu pożal się Borze premierowi dziękować. Za co? Za degradacje regionu i jego stolicy? Głosujcie na Litwińskiego, a jak wygra mogę się założyć, że będziecie narzekać, jak narzekaliście do tej pory. Ja mam w d*pie PO, bo oni mają nas szczecinian.

#22 ~Artek~

~Artek~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 23:24

Głosowałem na PO w wyborach ale na Prezydenta tylko Krzystek...dlaczego bo nieoficjalnie spora część nowych radnych PO popiera Krzystka! Litwiński to wymysł Nitrasa niech on zajmie się Brukselą dla Szczecina nic nie zrobił!

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 23:30

Co za bzdury! Którzy Radni PO go popierają? Trzeba skończyć z tym ze Litwiński to człowiek Nitrasa!!! Większej bzdury w życiu nie słyszałem. Litwiński wygra:)

#24 ~Pogońcie PO~

~Pogońcie PO~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 23:35

Właśnie Litwiński pokazał jak jest posłuszny partii, jak jemu Tusk powie zaoraj Szczecin to to zrobi.
Nie tylko nie służący partii jakiej kolwiek.
Krzystek ma chociaż jaja i potrafi postawić się cwaniakom takim jak Nitras.
Litwiński już stracił w oczach i niech sobie siedzi na słuzbie w Warszawie.

#25 ~mieszkaniec_szczecina~

~mieszkaniec_szczecina~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 23:38

Krzystka nikt nie atakuje tylko przedstawia fakty. A on się oburza i mówi, że to atak. I jak tu nie odmówić, że prawdziwe jest powiedzenie uderz w stół, a nożyce się odezwą. Ja głosuję na Litwińskiego!

#26 ~mieszkaniec_szczecina~

~mieszkaniec_szczecina~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 23:46

Właśnie Litwiński pokazał jak jest posłuszny partii, jak jemu Tusk powie zaoraj Szczecin to to zrobi.
Nie tylko nie służący partii jakiej kolwiek.
Krzystek ma chociaż jaja i potrafi postawić się cwaniakom takim jak Nitras.
Litwiński już stracił w oczach i niech sobie siedzi na słuzbie w Warszawie.

Czy Ty jesteś zadowolony, kiedy na sali sejmowej jest mało posłów w czasie głosowania. Czy nie mówisz wtedy, że powinni być, słuchać i głosować? Litwiński jest posłem i jest odpowiedzialny, więc wypełnia swoje obowiązki wobec swoich wyborców - reprezentuje ich w sejmie.

Krzystek uważa, że nie musi wypełniać żadnych obowiązków, nawet z mieszkańcami się nie spotyka, oprócz czasu kampanii. Ponadto nie uważa za stosowne tłumaczyć dlaczego podejmuje takie, a nie inne decyzje. Mimo, że nie są trafione, albo wręcz nieodpowiedzialne np.: rezygnacja z budowy następnego odcinka obwodnicy.

Ja głosuję na Litwińskiego!

#27 ~Aneczka~

~Aneczka~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 23:50

hahahaha ;D to dlaczego Litwiński jest na 302/400 miejsc w sejmie w uczestniczeniu w głosowaniu?!

#28 ~Robin Hood~

~Robin Hood~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 04:36

Z całym szacunkiem do wszystkich.
Ja zagłosuję za Krzystkiem, bo tak naprawdę 1 kadencja to za mało, by się czymś wykazać.
Wszelkie minusy obecnego prezydenta i tak poseł Litwiński ze swoją partią PO daje na minus.
Przykład podam tylko jeden, ale znaczący. Kandydat na III kadencję Rafał Dutkiewicz prezydent Wrocławia został wybrany 73 proc. poparciem w I turze. Czy ludzie są ślepi że na niego zagłosowali? Zagłosowali bo jest dobrym władcą ale niedobrym dla PO. Dlaczego? Ano dlatego że nasz premier raczył skrytykować przed wyborami że niby kandydat ma konszachty z PIS-em. Ja się pytam i co z tego? Jeżeli ludzie na niego zagłosowali i nawet jeżeli ma jakieś powiązania z PIS jest zły? Najważniejsze że dobrze robi dla miasta, niezależnie z jakiej jest partii. Ale dla premiera ważniejsza jest władza, bo Dutkiewicz nie jest z PO, tylko niezależny, a jeżeli niezależny to nie jest marionetką PO.
I dlatego jestem przeciwko PO, Litwińskiemu, Nitrasowi. ONI chcą tylko i wyłacznie władzy a losy mieszkańców są na trzecim rzędzie.

#29 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 07:43

Zagłosuje na Krzystka lepsze to niż Nitras-Wieczorek koalicja co po ważniejsze decyzje bedzie dzwonić do Warszawy.Litwinski to bardzo słaby poseł (prosze zobaczyć ile ma wystapien w sejmie i w ilu komisjach pracuje)i w takim razie jak on zasłużyl sobie na fotel prezydenta miasta!

#30 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 07:44

Powiedzmy sobie szczerze. Większośc ludzi z PO jest za Krzystkiem i ci co wiedzą o co mi chodzi to potwierdzą. Z Krzystek jest człowiekiem z którym można się dogadać a Litwiński wypełnia konkretne rozkazy z góry. Czemu na czas wyborów zjecha się tu cała Warszawa? Tego chyba nie trzeba tłumaczyć. Tak na potwierdzenie, zobaczmy na jakich słupach zawisły plakaty Krzystka a gdzie zawisły plakaty Litwińskiego i gdzie w tym samym czasie wisiała konkurencja? Oficjalne stanowiska PARTII są znane a nieoficjalnie ludzie głosują inaczej. Dlatego takie wyniki sondaży. Ja osobiście głosuję na Krzystka bo niechce partyjniactwa w Szczecinie.

#31 ~Zenon~

~Zenon~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 08:08

krzystek i nitras to to samo to sa politycy bedacymi na uslugach kosciola i bez wiekszej roznicy jest ktory wygra chyba ze litwonski wyrzuci nitrasa z partii to moze wtedy bedzie liepiej w miescie

#32 ~zimny cynik~

~zimny cynik~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 08:08

Platfusy trzęsą portkami, bo sami przecież 4 lata temu wystawili miernotę Krzystka, bo myśleli, że będzie posłuszną marionetką. A tu lipa. No i sądzili, że skoro nie wywiązał się z programu to zaraz ludzie rzucą się głosować na Litwińskiego, kolejnego pachołka. A tu znów lipa. Mieszkańcy widać wolą kontynuację, choćby i marną, a nie zmienę kukiełki. I ja też zagłosuję na Krzystka, aby temu partyjnemu betonowi zagrać na nosie...

#33 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 08:30

Pan Krzystek walczy o drugą kadencję bo zdaje sobie sprawę, że ma kredyt do spłacenia, troje dzieci a żona nioe pracuje. Przeliczył sie i teraz walczy za wszelką cenę.

#34 ~brawo~

~brawo~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 08:44

Brawo za uwolnienie się od PO.
Prezydenci tylko niezależni tacy jak:
Szczurek, Dudkiewicz, Majchrowski, Grobelny, Pajor.
Uzależnionych od partii, a tym samym zniewolonych ( jak wczoraj Litwiński ) pogonić z samozradów!

#35 ~nieuk~

~nieuk~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 14:46

tak jak Poznań i Wrocław się przestały rozwijać. Ogarnij się Ga. PO już teraz przerasta swoją protoplastkę nieboszczkę PZPR, także jedyna szansa to przegonić ich od koryta. To się pomału dzieje, normalne miasta mają prezydentów niezależnych

#36 ~nieuk~

~nieuk~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 14:49

tak jak Poznań i Wrocław się przestały rozwijać. Ogarnij się Ga. PO już teraz przerasta swoją protoplastkę nieboszczkę PZPR, także jedyna szansa to przegonić ich od koryta. To się pomału dzieje, normalne miasta mają prezydentów niezależnych

A propos tęgich głów: pani Pańki, panów Barana i Grodzkiego - wyborcy nie wstyd wam?

#37 ~pepe~

~pepe~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 15:08

Filip a Ty wiesz jedynie to co przeczytasz na blogach i zobaczysz w mediach.
Popatrz realnie na sytuację
Prezydent PO
Rząd PO
Sejmik PO
Rada PO
a Ty próbujesz mnie przekonać że jak wygra Krzystek to Szczecin będzie się rozwijał. Inwestorzy będą omijać miasto Prezydenta Krzystka który obrażał Tuska, który nie potrafił podziękować za kasę na Basen. Który jest skłócony z częścią ludzi z PO

Kasa jest w Warszawie, Kasę rozdaje Sejmik (ochłapy zostaną dla Szczecina) a inwestorów przekuje kto może wróżka

Zachowujecie się jakby Donek z całą peło rozdawali swoją kasę .
Te fundusze są większości z nasze kieszenie i one nam Szczecinowi się należą .
A taki szantaż to jest zwykła kiełbasa peło.
Dlaczego Szczecin bastion peło był przez tyle lat na marginesie.
Dlaczego Białystok dostaje tyle kasy skoro rządzi tam PIS .
Tak samo jak miasta w których prezydentami są bezpartyjni ludzie?
I w końcu kto wyrwie więcej kasy, ktoś kto przychodzi na kolanach i wypina cztery litery czy może ktoś kto się będzie o nie porządnie szarpał.

#38 ~z4eneek2~

~z4eneek2~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 16:34

Panie Litwiński czas się wycofać ,jest Pan kompromitacja Szczecińskiej polityki,był Pan radnym miejskim nie raz,później posłem ,a wcześniej był Pan kierownikiem wydziału lokalowego bardzo krótko,nic Panu nie wyszło z tych funkcji.Jest Pan marionetką platformy,szczecin potrzebuje ludzi z charyzmą .

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych