Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 11:05

Zgadzam się z Panią Martą Istelską! Tylko dobrany dobrze fotelik zapewni maksymalnie największe bezpieczeństwo. Nie całe dwa tygodnie temu miałam wypadek jadąc z córką. Siedziała w foteliku Tylem, który 2 dni wcześniej wlasnie Pani Marta nam dobrała!! nic poza strachem się nie stało! Ja za to mam pęknięty kręg szyjny i wciąż jestem diagnozowana. Prędkość nie wielka, bo ok 40km/h ale strach pomyśleć co by się stało z dzieckiem gdyby fotelik był z marketu albo był przodem

#2 ~Krawosz~

~Krawosz~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 09:59

można polemizować bo SKB ma zrobione bardzo dokładne testy które pokazują że zapewnia dzieciom bezpieczeństwo. A nie wyobrażam sobie mojego syna który ma 140cm wpychać o fotelika. 

#3 ~Inessa~

~Inessa~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 13:05

W przypadku dużego dziecka, które na fotelik jest za duże, ale nie można przypiąć go jeszcze zwykłymi pasami samochodowymi, takie pasy to wyjście z sytuacji. Adapter pozwala dostosować pasy samochodowe do wzrostu malucha i po problemie. Pasy smart kid belt mają homologację, więc muszą być bezpieczne. 

#4 ~halinak~

~halinak~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 17:57

Ja przypinam dzieciaki pasami smart kid belt i sobie chwalę takie rozwiązanie. Dla starszaków polecam, wygodne rozwiązanie i niecałe 100 złotych te pasy kosztują, także niedużo. Ogólnie nie ma się co sugerować opiniami w sieci, tylko samemu przetestować adapter.

#5 ~isa~

~isa~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 00:03

jak dla mnie, to te pasy sa ok, maja odpowiednie atesty, testy zderzeniowe, mozna na ich stronie obejrzec

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych