Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 11:05

Zgadzam się z Panią Martą Istelską! Tylko dobrany dobrze fotelik zapewni maksymalnie największe bezpieczeństwo. Nie całe dwa tygodnie temu miałam wypadek jadąc z córką. Siedziała w foteliku Tylem, który 2 dni wcześniej wlasnie Pani Marta nam dobrała!! nic poza strachem się nie stało! Ja za to mam pęknięty kręg szyjny i wciąż jestem diagnozowana. Prędkość nie wielka, bo ok 40km/h ale strach pomyśleć co by się stało z dzieckiem gdyby fotelik był z marketu albo był przodem

#2 ~Krawosz~

~Krawosz~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 09:59

można polemizować bo SKB ma zrobione bardzo dokładne testy które pokazują że zapewnia dzieciom bezpieczeństwo. A nie wyobrażam sobie mojego syna który ma 140cm wpychać o fotelika. 

#3 ~Inessa~

~Inessa~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 13:05

W przypadku dużego dziecka, które na fotelik jest za duże, ale nie można przypiąć go jeszcze zwykłymi pasami samochodowymi, takie pasy to wyjście z sytuacji. Adapter pozwala dostosować pasy samochodowe do wzrostu malucha i po problemie. Pasy smart kid belt mają homologację, więc muszą być bezpieczne. 

#4 ~halinak~

~halinak~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 17:57

Ja przypinam dzieciaki pasami smart kid belt i sobie chwalę takie rozwiązanie. Dla starszaków polecam, wygodne rozwiązanie i niecałe 100 złotych te pasy kosztują, także niedużo. Ogólnie nie ma się co sugerować opiniami w sieci, tylko samemu przetestować adapter.

#5 ~isa~

~isa~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 00:03

jak dla mnie, to te pasy sa ok, maja odpowiednie atesty, testy zderzeniowe, mozna na ich stronie obejrzec

#6 ~grangi~

~grangi~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 00:28

jak dla mnie, to te pasy sa ok, maja odpowiednie atesty, testy zderzeniowe, mozna na ich stronie obejrzec

Atesty to nic takiego istotnego, mają takie same jak foteliki ale wyniki testów zderzeniowych , wyniki testów przeciążeń jakie ten pas uzyskał, to jest to co świadczy o jego bezpieczeństwie. Szkoda, że nie mozna porównać wyników wszystkich  testów z testami fotelików, bo tych niestety ne wiem czemu producenci fotelików nie pokazują na stronach tak jak producent Smart Kid Belt

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych