Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 23:24

Moja córka 150 cm to miała może w wieku 13 lat i niestety musiała unieść tyłek na tej twardej podstawce. Syn ma niedobór wzrostu 11 lat i 137cm, więc kupiliśmy mu ten smartkid i jest przeszczęśliwy. Wkrótce wyjeżdżamy za granicę i nie wiem co zrobić, bo z tego co czytam to chyba jednak musimy mieć podstawkę :(

Chciałbym zauważyć że kiedyś nie było podstawek dla dzieci do samochodu i jakoś nikt nie miał problemu... teraz pojawia się pas który można wyregulować dla wzrostu dziecka i pojawiają się komentarze że chyba jednak nie... Mam córkę w wieku 10 lat, 146 cm. jeszcze musi jeździć na podstawku, ale nie wyobrażam sobie dziecka w jej wieku i wzroście na foteliku do 36kg! uważam że jest to dobre rozwiązanie i chyba sam jej kupię...

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 19:44

Smart kid Belt używamy juz prawie rok, zadowolona jestem. Czytałam różne opinie na temat pasa, konkurencja kopie dołki...ostatnio jakoś widziałam nawet nowe testy dynamiczne w jakich brał udział SKB. Wyniki super, nawet lepiej jak nie jeden fotelik. znów się obronili i udowodnili, że to bezpieczne urządzenie

#23 ~anabella89~

~anabella89~
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 20:25

Super wynalazek jak dla mnie ten Smart Kid Belt, jak tylko zobaczyłam na stacji zainteresował mnie ten pas. Mały, można wszedzie ze sobą zabrać. Czytałam o nim dużo nim kupiłam. I nie żałuję decyzji, ma bardzo dobre opinie

#24 ~kammamilla~

~kammamilla~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 14:28

Dla mnie Smart kid Belt jest bezpieczny, co ja tu bede dużo pisała widac jak dziecko stabilnie siedzi w aucie podczas jazdy. poza tym testy dynamiczne, testy zderzeniowe dla mnie mówią one same za siebie

#25 ~Kamil Przewoski~

~Kamil Przewoski~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 12:45

Szanowni Państwo, to prawda, SmartKidBelt (SKB) doskonale wypadł w teście zderzenia przedniego. Ale ten test to tylko jedno z wielu wymagań homologacyjnych. Części ich SKB nie spełnia i jako taki - ten system nie może być uznany za bezpieczny :(

#26 ~Karina~

~Karina~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2020 - 08:57

My używamy takiego adaptera i jest ok, nie mam zastrzeżeń.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2020 - 14:10

Jakie to foteliki do 5 roku życia kierunkiek jazdy tyłem?Jak posadzić tam 4.5latka o wzroscie 120cm

#28 ~Dorots~

~Dorots~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2020 - 14:10

Jakie to foteliki do 5 roku życia kierunkiek jazdy tyłem?Jak posadzić tam 4.5latka o wzroscie 120cm

#29 ~dariox~

~dariox~
  • Goście

Napisano 01 maj 2020 - 23:26

Szanowni Państwo, to prawda, SmartKidBelt (SKB) doskonale wypadł w teście zderzenia przedniego. Ale ten test to tylko jedno z wielu wymagań homologacyjnych. Części ich SKB nie spełnia i jako taki - ten system nie może być uznany za bezpieczny :(

Dostał homologacje przeciez  wiec wszystkie wymagana spełnił , inaczej bć nie moze. I jest uznany za bezpieczny , sprzedają go na całym swiecie, gdyby nie spełniał wymogów bezpieczeństwa raczej by to było niemożliwe

#30 ~Alina~

~Alina~
  • Goście

Napisano 29 maj 2020 - 09:55

To ciekawe co pan piszę panie Kamilu bo urządzenie podbija przecież światowy rynek, nie wydaje mi się że coś co jest nie bezpieczne cieszyło by się tak dużym zainteresowaniem ale to może być tylko moja opinia. Ja sama nie mam dzieci ale siostra używa takiego pasa, który zresztą sama dla jej synka w wieku 7 lat kupiłam w prezencie i złego słowa nie słyszałam na ten temat. Pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych