Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Arkadio~

~Arkadio~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 21:23

Kolejny raz to samo!!! Bardzo szkoda!! przegrywają bo mają za wąską ławkę żaden nie brak umiejętność czy pomysłu na grę, czy głupie błędy tylko to od kilku spotkań jak odbicie lustra!! Bez kolejnych transferów czyli nowych graczy na kolejnych meczach będzie się powtarzało!! Do 4 kwarty jest super a jak następuje 4 kwarta ewidentnie widać brak sił i dzieje się to samo!! Prezesie transfery potrzebne od razu!!!! Tabela nie kłamie!

#2 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 21:55

Mam pytanie kiedy oglosza że sponsorem strategicznym będzie PGE?? Bo mówili o tym na stronach a teraz temat jakoś ucichl?! A co do meczu znowu to samo Za wąska kadra i po prostu dzieje się od kilku miesięcy to samo dobre lub bardzo dobre 3 kwarty a od 4 kwarty tragedia oddajemy kolejny mecz!!! Tabela nie kłamie nowych zawodników potrzeba od razu!!!!

#3 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2018 - 00:00

Czy jest już gdzieś material z konferencji pomeczowej ciekaw jestem co ma do powiedzenia trener na temat 4 kwarty ..... dlaczego zaczał ja takim zestawieniem a nie przynajmniej pierwszą piątką.Czemu nie zaczeli jej zawodnicy z pierwszej piątki którzy robią różnice na dzień dzisiejszy?????

#4 ~Przemek~

~Przemek~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2018 - 00:04

Brak słów. Brak czegokolwiek dzisiaj...4 kwarta totalna katastrofa.... bez komentarza. Proponuję trenerowi na spokojnie obejrzeć mecz ponownie. Mogę udostępnić nagranie z tvemocje:)

#5 ~Cris~

~Cris~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2018 - 13:25

MASAKRA....Zero obrony..zero pomysłów w ataku...Brak w Spójni zwyczajnie gry pod kosz. Dlaczego zespól oparty jest tylko na grze obwodowej..? Nawet Giga lepiej się prezentuje na obwodzie niż pod koszem (poza zbiórkami, ale one wynikają raczej tylko z jego wzrostu...) Zagrożenie z pod kosza jest zerowe co powoduje brak opcji w ataku....Drużyny przeciwne dobrze to wiedzą i skupiają się na obronie naszych obwodowych.

Fizycznie ulegamy chyba każdemu w lidze. Brak siły i centymetrów...Potwierdzeniem tego jest gra Dymały który jako jedyny z " I ligowego" składu ( może jeszcze Wilczek ) dorównuje przeciwnikom fizycznie co od razu przenosi się na efekt w grze. Pozostali lipa - jak rzut nie siedzi...

Spójnia potrzebuje silnych dwóch graczy podkoszowych... Panie trenerze samym obwodem meczów w PLK się nie wygra..!!!! W I lidze to wystarczało ale nie tu.  Trzeba przebudować diametralnie zespół...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych