Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~stargardzianin~

~stargardzianin~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 10:43

Byłem na meczu z synem. Było super w Koszalinie, 2 autokary ze Stargardu przyjechało, doping mega, relacja dziennikarska świetna. Oprawa ok. Mało kibiców z Koszalina. Organizacja dobra, ochrona także.

Jedno co mi się nie podobało, otóż około 20 kibiców było ze Stargardu, którzy siedzieli za ławką Spójni ( widać to na zdjęciach Tadeusza Surmy), byli to działacze, sympatycy, rozpoznałem: panowie Wiśniewscy, Czaboryk, Jarmiński i chyba prezydent Zając? ( bardzo podobny) itd. Ta grupa ze Stargardu nie miała ani szalika, ani koszulki klubowej, to tak się utożsamia z klubem???..a swoją drogą powinni być w sektorze H, razem z nami, wstydzą się nas ???

Nadto martwi słaba postawa Owensa i Madraya. Owens niestety ale niesprawdził się. Zastanawia, że redaktor Drążek nic o tym nie pisze. Analizuje to trafnie jedynie Patryk Nejman sportowe Fakty i Marcin Brański z Dziennika Stargardzkiego.Czy Zarząd klubu widzi ten problem???

#2 ~minal 70~

~minal 70~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 10:59

Niestety Owens prezentuje bardzo niski poziom, mało zbiera, rzuty hakiem kiepsko, czasami 1 blok na mecz to za mało jak na ekstraklasę, rzuca po dwa punkty w meczu, przed ligą rzucał więcej, rzuty spod kosza nie wchodzą, czasami rzuca z dalszej pozycji ( a przecież to nie jego rola) i niestety pudło, wraca pod własny kosz bardzo powolnie. Przegrał totalnie rywalizację z każdym podkoszowym (4 mecze). Już lepiej jest, jak gra więcej Wilczek i Fraś (dlaczego trener Koziorowicz wpuszcza go tylko na kilka minut?). Poza tym Madray także nie błyszczy, którego wyszukał i ponoć ściągnął trener Piechucki. Dlaczego tego nikt nie widzi?????

#3 ~Arkadio~

~Arkadio~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 11:27

Brawo Brawo! Bardzo ważna wygrana!! Widać gołym okiem że w Spójnii Albert i Nick odbiegają od poziomu ligowego Ebl! Nie ma zbiórek ani punktów tych 2 koszykarzy bardzo słaba jakość jak na początek rozgrywek!! Antek pokazał jaką ma łatwość zdobywania punktów!! Brawo SPÓJNIA STARGARD!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych