Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2009 - 21:36

dziwny staje się świat..jestem kobietą wychowałam sama dwoje dzieci i w życiu mi do głowy nie przyszło , żeby tak się zeszmacić-dla dzieci matka jest ideałem .Z drugiej strony wspólczuję facetom , których wychowano w poczuciu ,że wszystko można kupić , od dzieciństwa pewnie cieżko charowali w rodzinnych firmach lub zakuwali całą dobę żeby mieć z góry na dół same celujące .Nie mieli normalnego ani dzieciństwa ani młodości ,nie mają szczerych oddanych przyjaciół , nie umieją nawet nikogo szczerze, naturalnie poderwać .To życiowe fajtłapy , których zapach perfum ma chronić przed prawdziwym życiem i prawdziwymi emocjami

#2 ~Rysiek~

~Rysiek~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2009 - 22:50

Tak dla dzieci nawet sz-ta bedzie idealna matka do chwili az te dzieci wstapia w zwiazek maurzenski a nastepnie rozwod, wtedy poglad sie zmienia.
Czy wszystko mozna kupic? Tak kwestia ceny i zapotrzebowanie bierze sie pod uwage. Ale z cena nie ma problemow, albowiem cany "kobiet" sa nizsze do ceny butelik wodki. Tak po jednej jak i po drugiej ma sie bol glowy :-)

#3 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2009 - 02:51

Ten "artykul" wyglada jak creatywna proza szanownego autora.
Sex sells.

#4 ~gość2~

~gość2~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2009 - 09:00

Czy wszystko mozna kupic?

Wszystko może nie, ale słownik ortograficzny tak!

#5 ~;)~

~;)~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2009 - 10:24

A na Uniwerku podobno seks za zaliczenie,seks za drinka w klubie...kobiety schodza na psy..(suki);)

#6 ~czytelniczka~

~czytelniczka~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2009 - 10:59

dziwny staje się świat..jestem kobietą wychowałam sama dwoje dzieci i w życiu mi do głowy nie przyszło , żeby tak się zeszmacić-dla dzieci matka jest ideałem .Z drugiej strony wspólczuję facetom , których wychowano w poczuciu ,że wszystko można kupić , od dzieciństwa pewnie cieżko charowali w rodzinnych firmach lub zakuwali całą dobę żeby mieć z góry na dół same celujące .Nie mieli normalnego ani dzieciństwa ani młodości ,nie mają szczerych oddanych przyjaciół , nie umieją nawet nikogo szczerze, naturalnie poderwać .To życiowe fajtłapy , których zapach perfum ma chronić przed prawdziwym życiem i prawdziwymi emocjami

popieram całkowicie... wstyd!!! co niektórzy, zamiast zarobić na swoje utrzymanie pracą, wybieraja drogę na skróty. Ciekawa jestem co kiedyś takie panie powiedzą swoim córką, gdy będą robiły to samo co ich mamusie? nie dziwi mnie fakt, że ostatnio niektóre młode nastolatki są "galeriankami" ;-) przykład idzie z góry!!!

#7 ~czytelniczka~

~czytelniczka~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2009 - 11:21

A na Uniwerku podobno seks za zaliczenie,seks za drinka w klubie...kobiety schodza na psy..(suki);)

Facetów też to dotyczy (oczywiście nie wszystkich) - skoro jest popyt, jest też i podaż. Gdyby taki, zamiast trzymał się "jednej spódnicy" szuka pociechy i rozkoszy u innej, zdradzając przy tym żonę i dzieci - aż mi się niedobrze robi. Gdzie taki facet ma uczucia, godność siebie? Gdzie dobre wychowanie? Widocznie w dzieciństwie co niektórzy mieli wszystko podstawione pod nos na gotowe, miesięczne kieszonkowe, posadka w firmie u rodziców, sfinansowane szkoły! a gdzie są miłość, uczciwość, praca? Jak taki facet może później spojrzeć żonie w oczy, wyznawać jej uczucia? wstyd!!! I nie piszę tego, aby popierać panie, które w ten sposób "zarabiają". Jest to zwykła prostytucja, tylko pod inną nazwą i dziwi mnie tylko to, że panowie z sejmu nic z tym nie robią.

#8 ~czytelniczka~

~czytelniczka~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2009 - 15:43

Do innch czemu sie tak tych ludzi czepiacie jezeli ktos sie bawi w sponsoring to niech sie bawi nie wasza sprawa zyjemy w wolnej polsce i kazdy moze robic co chce nie sa to wasze pieniadze i wasze dzieci czy mezowie to dajcie sobie spokuj bo szkoda gadac jak sie czyta to co piszecie.

I właśnie dlatego, że każdy może robić co chce, co mu się podoba wedłóg zasady "RÓBTA CO CHCETA" jak to kiedyś ktoś znany powiedział, jest tak a nie inaczej w naszym kraju. Najlepiej byłoby nic nie mówić, nic nie robić - odwrócić się plecami i nie zauważać problemu. Piszesz "dajcie sobie spokuj bo szkoda gadac jak sie czyta to co piszecie" - no właśnie - nie twoja sprawa - "zyjemy w wolnej polsce i kazdy moze robic co chce ", więc dlaczego mam nie pisać o tym, przecież to szczera prawda?! okropna szczera prawda, a może jest inaczej?a "szkoda gadac jak sie czyta to co piszecie", gdy widzi się takie "byki" ortograficzne... - zanim coś się napiszę, powinno się to przemyśleć, gdyż jedno wyklucza drugie...

#9 ~czytelniczka~

~czytelniczka~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2009 - 15:51

I właśnie dlatego, że każdy może robić co chce, co mu się podoba wedłóg zasady "RÓBTA CO CHCETA" jak to kiedyś ktoś znany powiedział, jest tak a nie inaczej w naszym kraju. Najlepiej byłoby nic nie mówić, nic nie robić - odwrócić się plecami i nie zauważać problemu. Piszesz "dajcie sobie spokuj bo szkoda gadac jak sie czyta to co piszecie" - no właśnie - nie twoja sprawa - "zyjemy w wolnej polsce i kazdy moze robic co chce ", więc dlaczego mam nie pisać o tym, przecież to szczera prawda?! okropna szczera prawda, a może jest inaczej?a "szkoda gadac jak sie czyta to co piszecie", gdy widzi się takie "byki" ortograficzne... - zanim coś się napiszę, powinno się to przemyśleć, gdyż jedno wyklucza drugie...

sprostowanie - według zamiast "wedłóg"

#10 ~czytelniczka~

~czytelniczka~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2009 - 08:32

Pijesz do mnie z bykami czy co??????

widzisz, problem polega na tym, że wytknęłaś błędy ortograficzne innym, a nie zauważyłaś nawet, że sama piszesz z błędami. Co prawda, ja również popełniłam "ortografa", ale w miarę krótkim czasie napisałam sprostowanie do tego i tak jak myślałam, nie obeszło się to bez echa. Tylko sęk w tym, że ja potrafiłam się do niego przyznać ;-).
A tak na marginesie - mamy zróżnicowane społeczeństwo i każdy pisze tak jak umie i sądzę, iż nie mało ważne jest to, czy Lopez z Wolina pisał nieortograficznie, ale w tym przypadku, jaki był sens Jego wypowiedzi, czego ona dotyczyła i jakie miał zdanie na ten temat... Bez obrazy. Pozdrawiam.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych