Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maciek83

Maciek83

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 2467 postów

Napisano 17 grudzień 2012 - 17:19

Myślę że bieda weźmie sobie do serca brak zgody protestujących i przestanie sie rozszerzać :lol:

#2 ~Politechnik~

~Politechnik~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 17:29

Zamiast protestować by sie wzięli za robotę - lenie z Solidarności.
Pamiętam szumny protest Solidarności pod Bridgestone - 3 działaczy ze Stargardu i grupa 100 nierobów która zjechała się z całego województwa w ramach obrony biednych i uciśnionych (czyli żeby mieć wolny dzień). A wszystko dlatego że Solidarność nie może się wgryźć w jeden z lepiej prosperujących zakładów w regionie.

#3 ~Nah`tah ni~

~Nah`tah ni~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 18:20

Cwanyś boś albo synal notabla żyd-bolszewickiego okupanta, albo oszukańczy nuworysz neo-libertyński.Bo jak byś zapier***ał fizycznie po torach jako robol do 65 roku życia to byś deb***nych wpisów nie dawał.

#4 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 18:44

Mam 64 lata i pracuję fizycznie i nie narzekam . A ty nierobie weź się do roboty.

#5 ~lipa~

~lipa~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 19:48

A Ja coś o budowie pisałem chyba NIE.

#6 Maciek83

Maciek83

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2467 postów

Napisano 17 grudzień 2012 - 20:15

A Ja coś o budowie pisałem chyba NIE.

Tak jakby,pisałeś o posadzce a to nic innego jak ostatnia wierzchnia warstwa podłogi.Tak więc można zaliczyć te wypowiedź do budowy.

#7 ~lipa~

~lipa~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 20:53

Tak jakby,pisałeś o posadzce a to nic innego jak ostatnia wierzchnia warstwa podłogi.Tak więc można zaliczyć te wypowiedź do budowy.

To leć im tam to powiedzieć .W gębach to wszyscy tu są mądrzy a w realu cienkie bolki.Każdy cwaniak za komputerka.

#8 Maciek83

Maciek83

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2467 postów

Napisano 17 grudzień 2012 - 21:15

To leć im tam to powiedzieć .W gębach to wszyscy tu są mądrzy a w realu cienkie bolki.Każdy cwaniak za komputerka.

Ale co mam komu powiedzieć? Tym maszerującym? Myśle że definicja posadzki mało ich interesuje. Oni po prostu lubią maszerować krokiem defiladowym.Maszerowali w latach 80-tych,90-tych,po 2000 też i nadal to robią. Mało tego będą to robić nawet gdy do władzy dojedzie kolejna ekipa,to ich sposób na życie.O take Polske oni walczą,kilku z nich wypłynęło na wierzch i sie dorobiło na przekrętach i złodziejstwie a reszta dalej naiwnie sądzi że coś zmieni chociaż przez 30 lat praktycznie nic nie osiągnęli takim łażeniem i spaniem na styropianie.

#9 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 22:00

wynocha na Bialorus jak wam sie nie podoba, zalosni roszczeniowcy z mentalnoscia ferdka kiepskiego -a robic to nima komu, jedna wielka zenada, inspirowana politycznie przez pis, ktory wspolrzadzi miastem wiec do nich miejcie pretensje o podwyzki ! stocznie sami w polowie okradliscie znalem wielu stoczniowcow to opowiadali co sie tam dzialo, polowa naje***a ,i wynoszenie co sie da plus pseudo nadgodziny i pensja 3 tysiace lub wiecej ,a nagle sie skonczylo, macie otwarta europe jak tacy fachowcy z was to jedzcie za granice tam zarobicie duzo wiecej, a rolnicy niech wypier***aja z naszego miasta bo WSZYSCY mieszkancy maja was dosyc ,szkoda mi tu cokolwiek juz pisac na ten ciemnogrod religijny ,

#10 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 22:00

wynocha na Bialorus jak wam sie nie podoba, zalosni roszczeniowcy z mentalnoscia ferdka kiepskiego -a robic to nima komu, jedna wielka zenada, inspirowana politycznie przez pis, ktory wspolrzadzi miastem wiec do nich miejcie pretensje o podwyzki ! stocznie sami w polowie okradliscie znalem wielu stoczniowcow to opowiadali co sie tam dzialo, polowa naje***a ,i wynoszenie co sie da plus pseudo nadgodziny i pensja 3 tysiace lub wiecej ,a nagle sie skonczylo, macie otwarta europe jak tacy fachowcy z was to jedzcie za granice tam zarobicie duzo wiecej, a rolnicy niech wypier***aja z naszego miasta bo WSZYSCY mieszkancy maja was dosyc ,szkoda mi tu cokolwiek juz pisac na ten ciemnogrod religijny ,

#11 ~sybirak~

~sybirak~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 22:14

Jakim prawem zlikwidowano stocznię szczecińską bedącą lokomotywą napędową naszej regionowej gospodarki? Dlaczego tuż za 0drą mogą takie stocznie nieźle prosperować a u nas nie mogą? Tusku oddaj nam naszą stocznię.

#12 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 22:25

Idzcie protestowac pod samowole budowlana Mariana Jurczyka na dzialki waszego dawnego kolegi ,to on doprowadzil miasto Szczecin przez 7 lat swoich rzadow do totalnej izolacji,zacofania ,braku inwestycji itd. dopiero jak Krzystek zaczol rzadzil ktory zreszta byl popierany przez Platforme to wtedy miasto odzylo ,do jurczyka miejcie pretencje ingoranti historii ,ciekawe czemu na waszych pseudo protestach i marszach nie ma ani 1 flagi unii europejskiej ale do brania kasy i korzystania to pierwsi w kolejce ,jedna wielka zenada ,od 5 lat wiekszosc Polakow jest innego zdania niz wy i na szczescie ma racje, bo jak by rzadzil pisowski ciemnogrod byscie byli teraz pod Stalingradem jako mieso armatie w imie chorych idei sekty pisu i rydzyka ,szkoda czasu na komentarz tego co robicie, pochwalcie sie pseudo zwiazkowcy nieroby ile zarabiacie ?!!!,do biedronki na kase wynocha to moze docenicie prace ,poczytaj sobie jeden z drugim forum polskich wiezowcow moze sie dowiesz ile w regionie sie dzieje i buduje a nie tylko przezywacie ze stoczni nie ma, na jej miejscu niedlugo bedzie wiele innych firm w tym produkcja turbin wiatrowych ,nie macie pojecie ile sie buduje i inwestyje w regionie i to dzieki ludziom ktorzym mysla i glosuja na platforme lub lewice a nie ciemnogrod katolicki czarnej mafii

#13 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 22:26

Idzcie protestowac pod samowole budowlana Mariana Jurczyka na dzialki waszego dawnego kolegi ,to on doprowadzil miasto Szczecin przez 7 lat swoich rzadow do totalnej izolacji,zacofania ,braku inwestycji itd. dopiero jak Krzystek zaczol rzadzil ktory zreszta byl popierany przez Platforme to wtedy miasto odzylo ,do jurczyka miejcie pretencje ingoranti historii ,ciekawe czemu na waszych pseudo protestach i marszach nie ma ani 1 flagi unii europejskiej ale do brania kasy i korzystania to pierwsi w kolejce ,jedna wielka zenada ,od 5 lat wiekszosc Polakow jest innego zdania niz wy i na szczescie ma racje, bo jak by rzadzil pisowski ciemnogrod byscie byli teraz pod Stalingradem jako mieso armatie w imie chorych idei sekty pisu i rydzyka ,szkoda czasu na komentarz tego co robicie, pochwalcie sie pseudo zwiazkowcy nieroby ile zarabiacie ?!!!,do biedronki na kase wynocha to moze docenicie prace ,poczytaj sobie jeden z drugim forum polskich wiezowcow moze sie dowiesz ile w regionie sie dzieje i buduje a nie tylko przezywacie ze stoczni nie ma, na jej miejscu niedlugo bedzie wiele innych firm w tym produkcja turbin wiatrowych ,nie macie pojecie ile sie buduje i inwestyje w regionie i to dzieki ludziom ktorzym mysla i glosuja na platforme lub lewice a nie ciemnogrod katolicki czarnej mafii dam ci nawet linka do forum ale to nie wasz poziom umyslowy

www.skyscrapercity.com/forumdisplay.php?f=45

#14 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 22:27

Idzcie protestowac pod samowole budowlana Mariana Jurczyka na dzialki waszego dawnego kolegi ,to on doprowadzil miasto Szczecin przez 7 lat swoich rzadow do totalnej izolacji,zacofania ,braku inwestycji itd. dopiero jak Krzystek zaczol rzadzil ktory zreszta byl popierany przez Platforme to wtedy miasto odzylo ,do jurczyka miejcie pretencje ingoranti historii ,ciekawe czemu na waszych pseudo protestach i marszach nie ma ani 1 flagi unii europejskiej ale do brania kasy i korzystania to pierwsi w kolejce ,jedna wielka zenada ,od 5 lat wiekszosc Polakow jest innego zdania niz wy i na szczescie ma racje, bo jak by rzadzil pisowski ciemnogrod byscie byli teraz pod Stalingradem jako mieso armatie w imie chorych idei sekty pisu i rydzyka ,szkoda czasu na komentarz tego co robicie, pochwalcie sie pseudo zwiazkowcy nieroby ile zarabiacie ?!!!,do biedronki na kase wynocha to moze docenicie prace ,poczytaj sobie jeden z drugim forum polskich wiezowcow moze sie dowiesz ile w regionie sie dzieje i buduje a nie tylko przezywacie ze stoczni nie ma, na jej miejscu niedlugo bedzie wiele innych firm w tym produkcja turbin wiatrowych ,nie macie pojecie ile sie buduje i inwestyje w regionie i to dzieki ludziom ktorzym mysla i glosuja na platforme lub lewice a nie ciemnogrod katolicki czarnej mafii dam ci nawet linka do forum ale to nie wasz poziom umyslowy

www.skyscrapercity.com/forumdisplay.php?f=45 lub wpisz w google forum polskich wiezowcow

#15 Maciek83

Maciek83

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2467 postów

Napisano 17 grudzień 2012 - 23:49

Jakim prawem zlikwidowano stocznię szczecińską bedącą lokomotywą napędową naszej regionowej gospodarki? Dlaczego tuż za 0drą mogą takie stocznie nieźle prosperować a u nas nie mogą? Tusku oddaj nam naszą stocznię.

Widać oni tam mają czym pracować,nie wynieśli 2/3 sprzętu . To skoro to tuż za Odrą to może dobrze było by sie tam zatrudnić? W końcu tacy fachowcy z tych naszych stoczniowców,na pewno wezmą z pocałowaniem ręki i jeszcze zarobki dużo wyższe.

#16 ~ergi~

~ergi~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 08:40

Daje Cekola i mam posadzkę,a wiesz dlaczego? Bo sam sobie potrafię ją wylać,chciałem i sie nauczyłem i studia mi w tym nie przeszkodziły. A większość teraz myśli że jak ma wyższe to poniżej godności jest zapierniczać fizycznie np na budowie " nie będe robił tego czy tamtego bo przecież skończyłem studia"To już nie te czasy że Możesz Gó*o Robić I Nieźle Żyć (MGR INŻ),teraz raczej ten skrót należy tłumaczyć od tyłu....

Bo to jest poniżej godności. A jeśli ty zapierniczasz tzn. że nie masz godności i honoru. Trzeba mieć trochę dumy, a nie dla paru marnych złotówek poniżać się.

#17 Maciek83

Maciek83

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2467 postów

Napisano 18 grudzień 2012 - 11:05

Bo to jest poniżej godności. A jeśli ty zapierniczasz tzn. że nie masz godności i honoru. Trzeba mieć trochę dumy, a nie dla paru marnych złotówek poniżać się.

Ale ty durny jesteś. Mamusia ci nie mówiła że żadna praca nie hańbi? Poniżenie to jest bezproduktywne siedzenie za biurkiem i nic nierobienie przez 8h. Gdyby nie ludzie pracujący fizycznie to kto by utrzymał bande darmozjadów za biurkami,w sejmie czy w woju? Pracowałem za biurkiem i wiesz co,to nie dla mnie,wytrzymałem pół roku.Gdyby nie ludzie bez honoru i godności jak ich nazywasz,to mieszkał byś teraz w kartonie,chociaż nie,karton tez ktoś musiał zrobić. Coś mi sie wydaje że jesteś mgr inż socjologii czy innej filozofii,produkują teraz takich co mają dwie lewe ręce do roboty i nawet żarówki nie potrafią wymienić. Zdradze ci smutną prawdę, z twoim podejściem ten skrót należy tłumaczyć od tyłu Żebyś Nie wiem Ile Robił Gó*no Masz

Użytkownik Maciek83 edytował ten post 18 grudzień 2012 - 11:07

#18 ~Rencista~

~Rencista~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 11:28

Koścół i władza jest za kapitalistami z zachodu bo to największe dobrodziejstwo bo nie komunistyczne.
Największym obszarnikiem ziemskim jest koścół ma o co walczyć z zachodem a rolnik jest pionkiem w rozgrywce może dostać ale kopniaka , Polska staje się krajem niewolniczym szkoda że ludzie tego nie widzą że są manipulowani .

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 20:50

Żadna praca nie hańbi. Z Twoim podejściem będziesz całe życie biedę klepał.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych