Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2016 - 12:52

Cały ten pseudo klubik sportowy to pralnia kasy, a szczeniaki wierzą w sport hehehe to się uśmiałem!

niech sprawdzą finansowanie tej patologi i zamkną razem z całą Polską grupką i brudasem Khałem na czele,

może sie też za kasę z jednorękich wezmą bo tam ta śmietanka ma kolosalne dochody

po co miał sie bić jak dwa razy się udało kilka gramów przewieżć i kilkadziesiąt tysi wpadło, a jak miał więcej to go konkurencja sypła i wtopa 

#22 ~poole taruma~

~poole taruma~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2016 - 14:18

Zyc ponad stan z kasy z przestepst to jest ok. Kiedy przychodzi za to zaplacic ( wjazd policji i sprawa ) to juz nie ok. Takie rozumowanie kolego troche. A kolege z MMA oswiece troche , teraz cbs nie zawija nikogo bez mocnych dowodow w obawie przed odszkodowaniem.Tak wiec na niewinnych nie trafilo. Chcesz baw sie w gangsterke ale nie daj sie zlapac albo sie ukladaj z kim trzeba.

Pieknie to napisałem ,lepiej bym tego nie ujął ;)

#23 ~poole taruma~

~poole taruma~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2016 - 14:19

Zyc ponad stan z kasy z przestepst to jest ok. Kiedy przychodzi za to zaplacic ( wjazd policji i sprawa ) to juz nie ok. Takie rozumowanie kolego troche. A kolege z MMA oswiece troche , teraz cbs nie zawija nikogo bez mocnych dowodow w obawie przed odszkodowaniem.Tak wiec na niewinnych nie trafilo. Chcesz baw sie w gangsterke ale nie daj sie zlapac albo sie ukladaj z kim trzeba.

Pieknie to napisałeś ,lepiej bym tego nie ujął ;)

#24 ~Polak~

~Polak~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2016 - 14:22

Wszystkich Ich posadzic - niech sie pochwala co Te cwaniaki robili zanim zaczeli walczyc w tym cyrku mma Koledzy z czeczeni I nasze gwiazdki I Jakie ukladziki maja...-Ziobro sie wami zajmnie

#25 ~LKO~

~LKO~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2016 - 08:47

mieszkańcy Szczecina doskonale wiedzą, że ON JEST WINNY. TYLE W TEMACIE.

#26 ~Handelek~

~Handelek~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2016 - 10:53

Dokładnie, ci co nie są ze Szczecina go bronią, bo nie wiedzą co się dzieje w mieście :) Pół Berserkerów wiedziało... A tak swoją drogą taka anegdota: Wchodzi do sklepu Cipkao i mowi: chcecie kupić koke? A oni na to: jak to, taki porządny, znany gość robi takie rzeczy?! Nie wierze! Na co Cipkao mowi: no i właśnie o to chodzi :D

#27 ~Rash~

~Rash~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2016 - 13:10

proponuję policji sprawdzić całe środowisko MMA.

#28 ~Różal wymalowany głąb~

~Różal wymalowany głąb~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2016 - 19:03

Różal to typowy głąb z metra cięty, więc jego opinia warta jest tyle co pierdnięcie osła na rozstaju dróg na Madagaskarze. Polski światek(a raczej półświatek) MMA jest pewnie grubo umoczony i wielu zainteresowanych pewnie wie o co kaman. Różal ty robaczywy łbie - Polacy proszą byś nie wypowiadał się publicznie bo patrzeć się na ciebie nie da a słuchać wogóle.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mma, kryminał, policja, materla

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych