Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

173 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~chichot~

~chichot~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2011 - 17:00

Rozwalil PO , kolesi na stołki powkładał, plecakami się obłożył i nawet bagażowego na lotnisku miał zawsze z kierowcą w jednej osobie. PO w Kamieniu i Stargardzie w rozsypce, konflikt goni konflikt i czym się cieszy.

#2 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2011 - 17:41

Gawłowski to cienias... Chichot, nie tylko Kamień i Stargard :-(

#3 ~MARKUS~

~MARKUS~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2011 - 20:31

Ciekawe co teraz zrobią kumple Gawłowskiego z SB - brak kolesia czyżby mu się grunt palił pod nogami

#4 ~DOROTA~

~DOROTA~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2011 - 20:36

No cóż trzeba wiedzieć kiedy się wycofać - kolega wie jak "MERCEDES" podjedzie

#5 ~Zofia~

~Zofia~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2011 - 22:27

Pamiętam z dawnych lat jak Gawłowski pisał na ulotkach wyborczych że jest oficerem marynarki handlowej :lol: tylko jakim oficerem i czego ???????????????????????????????????????????????

#6 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2011 - 22:39

Ludzie idę dać na mszę że ten pacjent odchodzi, wielu ludzi odetchnie powietrzem. Ale on sobie poradzi i gdzieś się załapie na posadkę. W końcu ma przy sobie doradców operacyjnych w komitecie swoim z praktyką

#7 ~Witek Szczecin~

~Witek Szczecin~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2011 - 23:38

G-23 nadaje????
Nie mam szacunku dla tego pana za to co robił i jak postępował - metody jakie stosował są znane z historii pewnej instytucji PRL

#8 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 07:39

Drodzy Państwo czytam cały czas wszystko o szanownym panie Gawłowskim i powiem tak niczym jak w bajce o królu GROBELUSIE ci co tą bajkę znają wiedzą o co chodzi

#9 ~MARKUS~

~MARKUS~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 09:37

No pewnie że bajka o królu Grobelusie jest znana mi :lol:
Podejrzewam że nie tylko ja tą bajkę znam i kolega co o niej napisał he he

#10 ~Witek Szczecin~

~Witek Szczecin~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 12:34

He he po króla Grobelusa podstawiono Mercedesa :lol:

#11 ~DOROTA~

~DOROTA~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 12:37

Wojtek bajkę kręcono w Koszalinie i Słupsku

#12 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 14:28

na taczce wyjedzie :D Ilu on ludziom zrobił krzywdy to głowa mała wystarczy sam Koszalin ja nie wiem jak to w tym kraju jest że tacy ludzie są w rządzie sejmie itd.

#13 ~Rysiek~

~Rysiek~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 16:15

Ciekawe ile jeszcze ma on zegarków szwajcarskich do sprzedania pewnie za następne kilka baniek he he he

#14 ~DOROTA~

~DOROTA~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 16:17

Pewnie Stasiowi pomnik wystawią z młotkiem i Rolexam na ręku :lol:

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 18:05

Jak ja się ciesżę, że nareszcie odpłynął! Szkoda tylko, że nie razem ze swoim kolesiem z Kołobrzegu.

#16 ~LORD~

~LORD~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 20:57

Koledzy pamiętam go ze szkoły, ale powiem tak jak patrzę na to wszystko to normalnie DYZMA II dobre ziółko było i jest

#17 ~ANTONI~

~ANTONI~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2011 - 23:12

Pamiętam go jeszcze z młodzieńczych lat, jak to latał do WOP

#18 ~TADZIU~

~TADZIU~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2011 - 16:37

teraz kolega zrobił się wielkim Solidarnościowcem normalnie padam ze śmiechu, bo kolegi jakoś nie przypominam sobie

#19 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2011 - 20:00

Koledzy i koleżanki powiem tak w naszym kraju awansuje się szybko tylko trzeba się zawsze jak chorągiewka ustawić i patrzeć jak wiatr wieje. Ważne że odszedł z stołka wice ministra ale nadal jest posłem. Przed wojną poseł jak wiem jak miał małą plamę na honorze sam się podał do dymisji. No ale teraz mamy inne czasy. Oj ma on na sumieniu oj ma

#20 ~Edzio Koszalin~

~Edzio Koszalin~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 13:36

Witam wszystkich na forum. No szanownemu panu wyleciał koleś Rapacki i co teraz nasz król "GROBELUS" pocznie :lol: Naprawdę dziwie się że tacy ludzie są w Polsce wice ministrami posłami. Najbardziej mnie boli że człowiek taki jak on piastuje takie stanowiska. Wystarczy dobrze pogrzebać w jego przeszłości a zapewniam jest bardzo ciekawa jeszcze od szkoły. Powiem tak GROBELUS i MERCEDES to jedno. Popatrzcie też kto jest w jego sztabie wyborczym asami zrozumiecie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych