Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

173 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Mietek Darłowo~

~Mietek Darłowo~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 00:34

Koleś jest już sam z małym gronem cicho ciemnych z lat 80 tych w swoim sztabie, GROBELUSIK jest skończony nareszcie

#22 ~ACONVS SOCIETY~

~ACONVS SOCIETY~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 22:45

Zdecydowałem się zabrać głos na forum, pamiętam jak "GROBELUS" latał jeszcze w latach szkoły do WOP, nie pamiętam go z działalności KPN a to dziwne gdyż robi z siebie wielkiego działacza. Nie przeczę że nie nosił np. Bibuły? Ale z pewnością wiadomo wszystkim w temacie kim jest "GROBELUS"

#23 ~1845, typoesthm~

~1845, typoesthm~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 21:48

No kolega TW "GROBELUS" ma teraz problemy?? aresztowania przekrętów w Ministerstwie Środowiska, pewnie wali w pory ze strachu. "GROBELUS" to stary konfident chachment zegarkowy czas aby tego chchmenta zgarneli. Ja od niego ucierpaiłem ale nie będę o tym pisał na forum. Nigdy nie zapomnęmu roku 1989.

#24 ~whimpled, pacompl~

~whimpled, pacompl~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2012 - 19:04

No tak Gawłowski to wiemy kim był i kim jest ale zaskoczona jestem faktem że burmistrz Klimowicz jest z super przeszłością jeszcze z czasów swoich studiów. Dla nie wtajemniczonych koleś Gawłowskiego Mr. Klimowicz ma podobną przeszłość jak GROBELUS tylko z tym wyjątkiem że prowadził interesu z zegarkami :lol: Fajowe to PO same asy Grobelusy, Mercedesy i Medyki Zastanawiam się w jakich my czasach żyjemy.

#25 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2012 - 19:21

Kochanie proszę sprawdzić sobie IPN BU 0193/5177 GAWŁOWSKI STANISŁAW, a śp. a ŚP.- ANTONINA G. IPN BU 0772/2751 mama Stasia. Czy ktoś może wskazać jakikolwiek dowód lub osobę na okoliczność działalności opozycyjnej Gawłowskiego w latach 80-tych , w swoim życiorysie sam sobie przypisuje rzekomą działalność w ruchu "Wolność i Pokój ", oraz KPN.....a jak było naprawdę ????? Fałszywy opozycjonista....trefny i podejrzany biznes... fałszywy życiorys... wątpliwe wykształcenie ...PO trupach do władzy .....

#26 ~ALEK~

~ALEK~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 11:18

No ktoś musiał zdrowo namieszać gdyż jak sądzę trwa wielkie sprzątanie robi kolega STAŚ

#27 ~Edek Zielona Góra~

~Edek Zielona Góra~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 11:36

Witam wszystkich na forum, adres dostałem dzięki uprzejmości znajomego.
Od lat byłem związany z Koszalinem gdzie mieszkałem od urodzenia,byłem działaczem KPN w Koszalinie a dokładnie z jego zarządzie i stanowczo mogę powiedzieć iż nie przypominam sobie aby był tam Stasiu. Facet przypisuje sobie zasługi. Od lat badam historię tego pana i dziwię się że dopiero teraz ktoś zaczął mieszać w jego wątpliwym życiorysie i doszukał się faktów prawdy. Ja miałem zawsze problem z dotarciem do akt IPN nie wiem dlaczego. Będąc dwa tygodnie temu dowiedziałem się znowu że akta sprawy są uszkodzone i wymagają naprawy i nie ma możliwości zapoznania się z nimi. Normalna kpina od 3 lat jest problem z dpotarciem i zapoznaniem się z materiałem. Materiał nie jest obciążony klauzulą tajności więc wczym oni robią problem. Może ktoś ma duże macki? Najbardziej mnie boli że tacy ludzie jak Staś przypisują sobie zasługi ludzi którzy walczyli z komuną. Robią z siebie bohaterów. A tak naprawdę stali po drugiejstronie barykady. No ale kiedyś wreszcie uda mi się ujawnić prawdę. Od lat zajmuje się sprawami UB-eków i TW wspomagamwiele osób w Koszalina i okolic i ujawniam fakty. Mam nadzieje że osoby które zabrały się do pracy mają większe szczęście niż ja, i ujawnią całą prawdę o tym panu. Pozdrawiam Edek

#28 ~Mirek Kopań~

~Mirek Kopań~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2012 - 12:05

Witam kolegów koleżanki na forum.
Z całą odpowiedzialnością mogę potwierdzić iż ten typ wielki bohater walki o niepodległość w okresie szkoły latał do W.O.P. Jeszcze trochę i ujawnię dowód na to. Podziwiam ludzi którzy zaczeli grzebać w przeszłości tego typa BARONA "GEROBELUSA. A wiecie kto jest pachołkiem BARONA GROBELUSA?? nikt inny jak lizus Klimowicz szanowny burmistrz Darłowa któremu też zaczyna się palić grunt pod nogami. Cholera znaleźli się WŁADCY POMORZA ZACHODNIEGO baron i jego pachołek.

#29 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 00:06

Kochani w Województwie naszym działało TW MERCEDES aż trzy osoby - GROBELUS to MERCEDES 2
Wiadomość sprawdzona

#30 ~Rybak~

~Rybak~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 21:15

Ja tylko nie zapomne Jak Gawłowski z Wiśniewskim uratowali Największą w Darłowie firmę , w której rodzinami dosłownie pracowali darłowiacy i dzięki władzom Kutra Gawłowski + Wiśniewski z kutra zostało co zostało a kto jest trochę bardziej ogranity to wie co tam się wyrabiano :) No Gawłowski zasłużył jak nic na ministerialne stanowiska , I Wiśniewski podobnie ... ;)

#31 ~Mirek Kopań~

~Mirek Kopań~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2012 - 11:59

Cześć "RYBAK" Gawłowski jak Gawłowski a co sądzisz o naszym Klimowiczu?
AGANT NA AGENCIE sama śmietanka i jeszcze do tego SB Grosz. Po prostu jest fajowo

#32 ~Ben Eleazar~

~Ben Eleazar~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2012 - 12:08

Witam wszystkich na forum. No szanownemu panu wyleciał koleś Rapacki i co teraz nasz król "GROBELUS" pocznie :lol: Naprawdę dziwie się że tacy ludzie są w Polsce wice ministrami posłami. Najbardziej mnie boli że człowiek taki jak on piastuje takie stanowiska. Wystarczy dobrze pogrzebać w jego przeszłości a zapewniam jest bardzo ciekawa jeszcze od szkoły. Powiem tak GROBELUS i MERCEDES to jedno. Popatrzcie też kto jest w jego sztabie wyborczym asami zrozumiecie.

Szanowny Edziu,Grobelus to MercedesI.Mercedes,bez numeru,to Andrzej Dombryn z Darłowa.Widocznie dodano numer ( I ),do ciągłości donosów,ale innemu już TW.

#33 ~WOJTEK~

~WOJTEK~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2012 - 12:15

Witam wszystkich.
Teraz w Darłowie walczą w sprawie elektrowni jądrowej tylko szkoda że tamtejsza grupa "EKO" nie wpadła na pomysł aby połączyć się z resztą przeciwników w "GĄSKACH" itd. Ale wracając do tematu wczoraj słyszałem że robi się niezły dymek, grupa ludzi w Koszalinie ma dokumenty dotyczące pana MERCEDASA i GROBELUSA.

#34 ~Zofia~

~Zofia~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2012 - 12:40

Kochani wszyscy robią dużo krzyku aletak naprawdę nikt nic nie zrobił, są ludzie którzy znają przeszłość tego pana, mają dokumenty i co ? Każdy nabiera wodę w usta. Więc o co tu chodzi ??? Wiem że kilka osób jest zastraszona ale w ten sposób nic nie zwojujemy. Więc pytam się wszystkich po co nam było działać w SOLIDARNOŚCI skoro teraz SB-ecy nas zastraszają.

#35 ~MIECIU~

~MIECIU~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2012 - 15:46

Kochani wiem że jakaś grupa ludzi z Koszalina wystąpiła już o lustrację tego gościa, informacja pewna.

#36 ~Edek Zielona Góra~

~Edek Zielona Góra~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2012 - 16:03

Prowadząc poszukiwania konfidentów w IPN z Darłowa mam potwierdzone 7 osób jako TW natomiast z Koszalina mam 23 osoby. A co do pana "K" z Darłowa to facet przypisuje sobie działanie w Solidarnośći w Darłowie drugiego Klimowicza. :D Tak tworzy się nową historię

#37 ~Lodzia~

~Lodzia~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2012 - 20:01

Dobry wieczór, może kogoś to zdziwi ale jestem w stanie dowieść i udowodnić sprawę GROBELUSA MERCEDUSA i tego pachołka z Darłowa. Mam już swój wiek dużo wiem dużo widziałam i mam trochę dokumentacji.

#38 ~Zofia~

~Zofia~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2012 - 00:44

Lodzia jak masz jakieś dokumenty to musisz odzszukać tego człowieka co zbierał informacje w Koszalinie ale to będzie problemem bo nie wiem kto to był. Może sam się zgłosi.

#39 ~darłowianka~

~darłowianka~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2012 - 22:14

Witam. Czy ktoś jz Państwa jest w stanie potwierdzić te informacje?Jakoś mi ciężko uwierzyć w agenturę darłowskich łodarzy - Klimowicza, czy wcześniej Gawłowskiego. Gdzie to można znaleźć? Na liście Wildsteina K nie ma.Ale nie ma też naszego przewodniczącego RM, a przyznał się do współpracy... = więc gdzie?
Podobny wątek nt. jest na naszym forum Mój odnośnik

#40 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 21:47

Witam. Czy ktoś jz Państwa jest w stanie potwierdzić te informacje?Jakoś mi ciężko uwierzyć w agenturę darłowskich łodarzy - Klimowicza, czy wcześniej Gawłowskiego. Gdzie to można znaleźć? Na liście Wildsteina K nie ma.Ale nie ma też naszego przewodniczącego RM, a przyznał się do współpracy... = więc gdzie?
Podobny wątek nt. jest na naszym forum Mój odnośnik

i co? cisza? gdzie te dokumenty? gdzie te linki? nic nie macie, a pieprzycie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych