Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

173 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Lodzia~

~Lodzia~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 22:02

Patrzcie znaleźli się obrońcy Klimowicza ciekawe ile im dał albo co im załatwił. :lol:

Pytacie gdzie są dokumenty no chyba nie w kościele czy ratuszu :lol: Jak poszukacie to znajdziecie.

Kogo my w tym Darłowie mamy

#42 ~Mirek Kopań~

~Mirek Kopań~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 22:06

Lodzia jak się interesują to niech poszukają, a jak nie wiedzą gdzie są to już ich problem :D Wczoraj rozmawiałem w Koszalinie z kimś ważnym w dawnych czasach i jestem w szoku to co usłyszałem.

Nasze władze w Darłowie i nie tylko to super towarzycho, do tego mamy jeszcze super lakarza Klimka ponoć warto poszukać w jego przeszłości medycznej.

Pewnie że są obrońcy i fanatycy tego alkoholika i damskiego boksera

#43 ~Darłowiak~

~Darłowiak~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 22:20

Nie no mamy super w tym Darłowie same asy kofidenci, agenci, alkoholicy i damcy bokserzy bomba. Chciało się PO macie swoje PO w Darłowie.
Wczoraj w sklepie starszy facet powiedział głośno że w Darłowie brakuje Adolfa albo Stalina to by zrobił czystkę z tymi farbowanymi lisami. Mamy mera a co ten mer Darłowa zrobił czy on dba o nasze potrzeby? Nie on dba tylko o własne. Czas go zmienić

#44 ~catestr INTRO~

~catestr INTRO~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 22:42

Witam serdecznie wszystkich, mnie w Darłowie już nic nie jest w stanie zaszokować, nie interesuje mnie czy Klimek był TW czy nie był. Interesuje mnie co on zrobił. Uważam że nic nie robi chyba że pod siebie. Miasto biedy, brak nowych miejsc pracy, atomu mu się chce pod Darłowem gdzie już całkowicie turystyka upadnie bo kto normalny przyjedzie do Darłowa gdzie obok będzie elektrownia atomowa. Powiem tak jak tak będzie mogę zamykać interes i pętla na szyję bo banki mnie załatwią z kredytami. Co to jest za burmistrz co nie promuje miasta. Ten super wasz burmistrz zadłużył miasto co uważacie że taki dług ktoś nam anuluje. Niech Klimowicz jeszcze bardziej zadłuży miasto wprowadzi jeszcze większe podatki i sami zobaczycie co będzie. Klimowicz nie potrafi nic dobrego zrobić dla mieszkańców. Zrozumcie wreszcie że trzeba coś zrobić a w jedności siła. Jeżeli będziemy tak podzieleni on dalej będzie się miał za króla Darłowa i śmiał się z naszej głupoty i naiwności. A my skończymy w biedzie. Ludzie przyjezdni śmieją się z nas z naszej głupoty - biedy jaką mamy zarobków itd. I mają rację bo w tym mieście nic nie ma. Zamyka się szkoły szpitale tak dba o nas nasz kochany burmistrz Klimowicz. Może nich nam zrobi obóz koncentracyjny i eksterminacja

#45 ~Szalony Kefir~

~Szalony Kefir~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 22:57

Nie jestem zdziwiony tym że w Darłowie są obrońcy Klimowicza, omamił sporo osób, ja też kiedyś go bardzo szanowałem ale od roku jestem jego przeciwnikiem. Ten wasz super burmistrz nie ma pojęcia o rządzeniu miastem. Popierajcie dalej Klimowicza i całe to PO. Najlepiej jak wysiądzie ten pijak z auta dywan mu musiecie rozłożyć pod ratuszem :) Nie zapomnijcie jeszcze wejść mu w dupę może coś wam skapnie od Klimowicza. Żałosne

#46 ~KLOSS~

~KLOSS~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 23:11

No tak król Klimowicz odejdzie a co będzie jak nie odejdzie?
A kogo macie na kandydata na burmistrza - boa ja w tym mieście nie widzę nikogo
Faktem jest że Klimowicz wykończył miasto, zadłużył je.

Wiadomo że to koleś tego gangstera Gawłowskiego i członek tej bandy PO

Ale kogo tu wybrać, ja uważam że musi to być ktoś obcy i zarobiony i kto będzie robił porządek w tym zacofanym mieście. Rozwali te układy i układziki.

O Klimowicza nie ma co się martwić koleś spokojnie ustawi się pod Warszawą lub Wrockiem.

Składam panu panie Klimowicz moje kondolencje

#47 ~ZOSIA~

~ZOSIA~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 23:31

No tak Gawłowski na południu narobił wałków z drzewami a Klimowicz ile przytulił od Belgów za działkę pod Marinę. Belgowie tak go gościli he he he :) No to koleś parę euro przytulił.

Nie wiem kto jeszcze popiera Klimowicza chyba jego świta i takie przekrętasy jak on.

To pucybut Gawłowskiego

#48 ~MIEEEEEEEEETEK~

~MIEEEEEEEEETEK~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 23:44

Mieszkam w Koszalinie ale przez 25 lat byłem w Darłowie - podpowiem opozycji w sprawie pana Grobelusa szukajcie w Szczecinie a znajdziecie nic więcej nie mogę powiedzić. Mam nadzieje że koledzy z strażnicy w Darłowie załapali.

#49 ~MIRKA~

~MIRKA~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 00:08

Piszecie o SB-ekach a wiecie ilu jest na stołkach w Sławnie wystarczy dobrze poszukać.

Kochani w czasie komuny nawet kler pracował dla SB, a statystyki mówią że prawie 50% społczeństwa to kapusie SB w tamtym czasie. Więc nie macie co się dziwić że wasz Klimowicz też widnieje a akcji KOLEKTYW. Gawłowski znajduje się na liście Wildsteina podobnie jak i Antonina Gawłowska. Widocznie skłonności bycia kapusiem są rodzinne.

Tych co jeszcze wierzą w uczciwość Gawłowskiego odsyłam do listy komitetu wyborczego gdzie znajdziecie dużo ciekawych postaci z SB jak pan Kęsik itd. Czy was to nie dziwi że niby wielki działacz podziemia Gawłowski otacza się SB-kami.

#50 ~Darłowiak~

~Darłowiak~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 00:40

Teraz każdy psiaczy na Klimowicza więc kto wybrał doktorka co sam się wybrał? Na kogo wyście głosowali? Mamy teraz zajebiście w Darłowie. Doprowadził do tego że zastraszył większość naszych mieszkańców, a wy jego zwolennicy najlepiej wypijcie z nim flaszkę.

#51 ~Edek Zielona Góra~

~Edek Zielona Góra~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 00:45

i co? cisza? gdzie te dokumenty? gdzie te linki? nic nie macie, a pieprzycie.

Kolego jesteś za prymitywny skoro nie wiesz gdzie się szuka więc nie pieprz głupot

#52 ~ACONVS SOCIETY~

~ACONVS SOCIETY~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 08:41

Po co tu kruszyć kopie i o co i z kim. Ludzie są nie świadomi, brak im wiedzy na pewne tematy mówi się im że czarne to białe i łykają. Bajer Gawłowski i Klimowicz mają opanowany,skąd jate metody znam ;) Wiemy że w Darłowie żadzi król Klimowicz i jego świta, wspierana przez Stasia. Miasto prywatne władza absolutna jak za Stalina. Zadam wam pytanie co zmieni się jak Klimowicz nię będzie burmistrzem? Czy nagle miasto pozbędzie się długów,otwarta będzie szkoła i szpital. <_< A co z radą miejską jak była tak będzie. I kolega SB Grosz dalej będzie mieszał.

#53 ~KASIA~

~KASIA~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 16:11

Kochani to że GAWŁOŚ współpracował z WOP a potem z SB to pół Koszalina o tym wie, więc tajemnica to nie jest żadna.

#54 ~Zofia~

~Zofia~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 16:13

SB- Medyk w pory robi ciekawe czy żonie się znowu dostało. Szkoda kobitki że z takim typem jest

#55 ~Mirek Kopań~

~Mirek Kopań~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 16:23

Chłopaki w Darłowie ostro jadą na Klimowicza i tak trzymać. Chwasty trzeba wyrwać. O tym że Klimek współpracował z SB to słyszałem od siostry którą Klimek dobrze zna z Wrocławia.
Trzeba było z nim do Sądu o lustrację tak aby o tym nie wiedział i w Sądzie się dowiedział. On i jego kolesie zatrą ślady tak jak to robiono w Koszalinie.

#56 ~Mietek Darłowo~

~Mietek Darłowo~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 16:31

HE HE HE MAMY PRZEWRÓT WOJSKOWYCH W DARŁOWIE niech jadą chłopaki na maxa z tym Klimowiczem

#57 ~Lodzia~

~Lodzia~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 16:41

HE HE HE MAMY PRZEWRÓT WOJSKOWYCH W DARŁOWIE niech jadą chłopaki na maxa z tym Klimowiczem

Mieciu cicho bo SB podsłuchuje w ratuszu :lol:

#58 ~Mietek Darłowo~

~Mietek Darłowo~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 16:49

Mieciu cicho bo SB podsłuchuje w ratuszu :lol:

Lodziu a co agenture SB w ratuszu u nas mamy Klimowicza Grosza i diabli wiedzą kogo

#59 ~Lex~

~Lex~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 18:13

Oskarżacie ludzi nie przedstawiając żadnych dodowów. Jesteście chorymi z nienawiści ludzmi. Tutaj żadne leczenie nie pomoże.

#60 ~Darłowiak~

~Darłowiak~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 20:53

Oskarżacie ludzi nie przedstawiając żadnych dodowów. Jesteście chorymi z nienawiści ludzmi. Tutaj żadne leczenie nie pomoże.

Powiedz kolego ile ci płacą za te brednie co piszesz, albo co tobie obecali :lol: Piszesz że my jesteśmy chorzy, skoro chcesz dalej wchodzić im w dupę to twoja sprawa

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych