Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

173 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Zofia~

~Zofia~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 20:58

Oskarżacie ludzi nie przedstawiając żadnych dodowów. Jesteście chorymi z nienawiści ludzmi. Tutaj żadne leczenie nie pomoże.

Jak nie wiesz gdzie są dowody śmieszny jesteś - widocznie źle cię wtajemniczyli :rolleyes:

#62 ~Lodzia~

~Lodzia~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 21:01

Oskarżacie ludzi nie przedstawiając żadnych dodowów. Jesteście chorymi z nienawiści ludzmi. Tutaj żadne leczenie nie pomoże.

Pewnie następny cicho ciemny w Darłowie - SB działa ;)

#63 ~Zofia~

~Zofia~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 21:04

Pewnie następny cicho ciemny w Darłowie - SB działa ;)

Ciekawe kto go podstawił czy GROBELUS CZY MEDYK :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#64 ~Mirek Kopań~

~Mirek Kopań~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 21:40

No nie mogę co za klient się znalazł - obrońca SB - EKÓW

#65 ~KAPITAN~

~KAPITAN~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 21:49

CZYTAJAC PAPIERY IPN O KLIMKU -MEDYK , MOZNA POWIEDZIEĆ , ŻE KLIMEK ZA KASĘ ZROBI WSZYSTKO

#66 ~KAPITAN~

~KAPITAN~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 21:54

No tak Gawłowski na południu narobił wałków z drzewami a Klimowicz ile przytulił od Belgów za działkę pod Marinę. Belgowie tak go gościli he he he :) No to koleś parę euro przytulił.

Nie wiem kto jeszcze popiera Klimowicza chyba jego świta i takie przekrętasy jak on.

To pucybut Gawłowskiego

raczej odwrotnie gaweł to wycierczka klimka- medyka
medyka jest jak czołg niszczy wszystko i wszystich poki nie wjedzie na minę :lol: B) :rolleyes: :P :P

#67 ~Szalony Kefir~

~Szalony Kefir~
  • Goście

Napisano 04 luty 2012 - 09:52

Służby specjalne w naszym mieście w ratuszu się dobrze mają - nic sobie nawet nie robią z tego że prawda wychodzi na jaw. Ciekawy jestem co zrobią i jak będą zacierać za sobą ślady. Kochani nie tylko pan "K" i pan "Gr" byli TW. Ale mamy jeszcze kilka osób pełniących stanowiska w naszym mieście. Ciekawe czy domyślacie się o kim mowa.

Ja twierdzę że koledzy z SB zadbają o swoich kolegów i będzie wszystko u nich cacy.

Wystarczy zobaczyć co się porobiło w IPN w Koszalinie jak zostały wyczyszczone teczki.

#68 ~Zofia~

~Zofia~
  • Goście

Napisano 04 luty 2012 - 20:27

Na szanowny burmistrz na swoim portalu zaklina się iżnigdy nie współpracował z SB i twierdzi że ma na to papierek. Skoro ma papierek dlaczego go nie zamieścił na swoim portalu? Może mago tak jak Gawłowski że mu zginął :D :D :D :D :D Ja też mogę powiedzieć że mam w pokoju SŁONIA W KARAFCE :lol:

#69 ~Edek Zielona Góra~

~Edek Zielona Góra~
  • Goście

Napisano 04 luty 2012 - 20:30

Na szanowny burmistrz na swoim portalu zaklina się iżnigdy nie współpracował z SB i twierdzi że ma na to papierek. Skoro ma papierek dlaczego go nie zamieścił na swoim portalu? Może mago tak jak Gawłowski że mu zginął :D :D :D :D :D Ja też mogę powiedzieć że mam w pokoju SŁONIA W KARAFCE :lol:

Więc jak Klimowicz wyjaśni fakt iż w dniu 26.01.1989 zarejestrowany pod nr. 57784, Karta Mkr-3 z kartoteki odtworzeniowej Wydz. "C" WUSW we Wrocławiu; dziennik rejestracyjny Wydz. "C" WUSW we Wrocławiu, poz. 57784; 2 karty EO-4-A/77 z kartoteki odtworzeniowej Biura "C" MSW.

#70 ~catestr INTRO~

~catestr INTRO~
  • Goście

Napisano 04 luty 2012 - 20:38

Co wy się martwicie o mera Darłowa, ma kolegę Gawłosia który mu wszystko załatwi da ROLEXA komu trzeba i sprawę ukręcą. Jeszcze trochę a zobaczycie że zrobią z niego bohatera NSZZ SOLIDARNOŚĆ. Pytacie jak - proste teczki, papier i pieczątki są do dziś dnia maszyny do pisania też. Gawłość koło siebie ma dużo wysokich SB-eków któryś podpisze i mamy mera bohatera. Słyszałem już o takim przypadku w Koszalinie.

#71 ~BOSMAN~

~BOSMAN~
  • Goście

Napisano 04 luty 2012 - 20:57

Witam serdecznie wszystkich na forum. Przypadkowo znalazłem to interesujące forum. Czas tego super burmistrza zwalić ze stołka. To co ten typ zrobił z Darłowa to szok. Mieszkam odurodzenia w tym mieście ale to co jest za Klimowicza to szok. Klika się dorwała do władzy z ludzi robią idiotów. Ściema w mieście totalna. Te jego wypowiedzi to horror. Teraz atomu mu się zachciało pod Darłowem. Niech sobie reaktor w domu zbuduje cholerny MEDYK.

#72 ~Edzio Koszalin~

~Edzio Koszalin~
  • Goście

Napisano 04 luty 2012 - 21:02

Zrozumcie że Gawłowski tonie to nie będzie pomagał swojemu pachołkowi z Darłowa

#73 ~Zofia~

~Zofia~
  • Goście

Napisano 04 luty 2012 - 21:04

Zrozumcie że Gawłowski tonie to nie będzie pomagał swojemu pachołkowi z Darłowa

Pewnie będzie musiał lecieć mer po dwa 0,7l do monopolowego bo nerwy mu siadają

#74 ~KLOSS~

~KLOSS~
  • Goście

Napisano 04 luty 2012 - 21:06

Dajcie znać jak będzie mer jechał na gazie :lol:

#75 ~1845, typoesthm~

~1845, typoesthm~
  • Goście

Napisano 04 luty 2012 - 21:57

o zgrozo to jednak jest prawdda------IPN. komisja zbrodni przeciwko narodowi polskiemu.--burmistrz darlowa-klimowicz arkadiusz, posel palikota-andrzej lewandowski. leszek kuca. i wielu,wielu z otoczenia tuska. ci ludzie sprzedawali kolegow a teraz sprzedaja POLSKE i tak kochani rodacy w nasteonych wyborach-------wybierzcie znowu-----komunistycznych .kapusi,sprzedawczykow i itp.itp. widac oni sa wam mili ----Uwaga kapusie pewnie dalej sa aktywni SB nie jes faktycznie rozwiazane,siedza teraz w WOPIE I tak WALESA podzielil spoleczenstwo przy okraglym stole.Niestety komunisci wygruli idalej gnebia spoleczenstwo.A WALESA biega z kwiatkami do jaruzelskieggo-BOZE CHRON POLSKE

#76 ~Bolek~

~Bolek~
  • Goście

Napisano 04 luty 2012 - 22:07

Nie wiecie ilu SB-beków bywa na organizowanych balach w Darłowie przez naszego szanownego burmistrza który im się kłania w pas w LIDII

#77 ~Darłowiak~

~Darłowiak~
  • Goście

Napisano 04 luty 2012 - 22:11

Nie wiecie ilu SB-beków bywa na organizowanych balach w Darłowie przez naszego szanownego burmistrza który im się kłania w pas w LIDII

Nasz Klimek ma już gorący telefon w ratuszu z SB-ekami z Koszalina i błaga o pomoc bo go ropracowują :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#78 ~ZORRO~

~ZORRO~
  • Goście

Napisano 04 luty 2012 - 22:25

Ciekawe gdzie naszego burmistrza nauczyli się modlić bo w kościele taki święty zawsze był i pobożny. Ciekawe jaką ocenę dostał z egazaminu modlitwy :lol: :lol: ciekawe gdzie go zdawał we Wrocławiu może u mjr. Ginejko Jarosława, a może u Leszka Niemca z-cy III Wydziału

Niech Klimek przestanie ściemniać jaki on święty jest.

#79 ~Rychu~

~Rychu~
  • Goście

Napisano 04 luty 2012 - 23:45

Proponuje niedowiarką w sprawie Klimowicza poszukać w dokumentach Wydziału III/1 WUSW w Wrocławiu kierowanym przez ppłk. Nowickiego Józefa

#80 ~VADER~

~VADER~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 12:07

Proponuje niedowiarką w sprawie Klimowicza poszukać w dokumentach Wydziału III/1 WUSW w Wrocławiu kierowanym przez ppłk. Nowickiego Józefa

Rychu masz racje niech jadą do Wrocławia na ul. Sołtysowicka 21a, i dowiedzą się a potem do Warszawy na Pl. Karasińskich i posprawie jak poczytają to im mina opadnie :lol: :lol: :lol: :lol: Proponuje też aby zaadzili o Gdańsk to też coś znajdą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych