Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

173 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Mirek Kopań~

~Mirek Kopań~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 12:10

No tak Klimek przypisał sobie zasługi brata w działalności podziemia bo Maciek faktycznie działał a Aruś nadawał a teraz wielki PO-wiec i patriota. :angry:

#82 ~MACIEK~

~MACIEK~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 13:27

Co tu dużo pisać Gawłość załatwił Klimusiowi zaświadczenie lustracyjne :lol:

#83 ~FMW~

~FMW~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 13:56

Witam Państwa. W zapisach FMW -AM w Wrocławiu nie figuruje Arkadiusz Klimowicz brak takiego zapisu.

#84 ~KASIA~

~KASIA~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 13:58

Witam Państwa. W zapisach FMW -AM w Wrocławiu nie figuruje Arkadiusz Klimowicz brak takiego zapisu.

Rozuiem więc że Klimowicz nie należał w okresie studiów do Solidarności Walczącej na AM

#85 ~HENIU~

~HENIU~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 14:00

Klimowicz tak samo należał jak Gawłowski :lol:

#86 ~TOMEK~

~TOMEK~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 17:13

Wszędzie te chwasty SB-eckie gdzie się człowiek nie ruszy, w Koszalinie u mnie cała plaga.
Jako były członek KPN w Koszalinie nie przypominam sobie aby pan Gawłowski w 1989 roku był u nas w KPN.

#87 ~Witold~

~Witold~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 17:16

Klimowicz i Gawłowski to gnidy chwasty

#88 ~FMW~

~FMW~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 17:19

Rozuiem więc że Klimowicz nie należał w okresie studiów do Solidarności Walczącej na AM

Pani Kasiu zaprzeczem iż Arkadiusz Klimowicz w okresie studiów należał do Solidarności Walczącej działającej na AM - Wrocław.

#89 ~Czesław Darłowo~

~Czesław Darłowo~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 18:18

To że Gawłowski współpracował z SB i WOP to wiedziałem od dawna ale że Klimowicz był TW to już ręce opadają. No ale to funfle dwa Gawłowski z Klimowiczem to mnie już nie dziwi.

#90 ~Walduś Koszalin~

~Walduś Koszalin~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 20:06

Stasiu to koleś Aleksandra Pudło chyba wiecie o tym

#91 ~Edzio Koszalin~

~Edzio Koszalin~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 20:10

Stasiu to koleś Aleksandra Pudło chyba wiecie o tym

Stasiu najlepiej zna Małeckiego Bogusława naczelnika wydziału III WUSW w Koszalinie

#92 ~Irek~

~Irek~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 22:03

Darłowianie szable w dłoń Klimowicza goń :lol:

#93 ~Lodzia~

~Lodzia~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 22:15

Kochani czytałam te brednie co nasz mer Darłowa napisał o sobie jaki to on jest czysty, jakie to on ma zaświadczenia lustacyjne. PANIE KLIMOWICZ niech pan je pokaże na swoim forum, mówić można dużo - ja mam słonia w karafce wierzy pan w to panie KLIOWICZ.
Pewnie ma pan takie jak pański koleś gangster Gawłowski

#94 ~Darłowiak~

~Darłowiak~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 22:18

Kochani czytałam te brednie co nasz mer Darłowa napisał o sobie jaki to on jest czysty, jakie to on ma zaświadczenia lustacyjne. PANIE KLIMOWICZ niech pan je pokaże na swoim forum, mówić można dużo - ja mam słonia w karafce wierzy pan w to panie KLIOWICZ.
Pewnie ma pan takie jak pański koleś gangster Gawłowski

Lodzia gościu musi coś robić bo mu się wali a chce jeszcze w ratuszu robić przewałki przez 3 lata

#95 ~catestr INTRO~

~catestr INTRO~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 22:23

Nie ważne czy Klimowicz był TW czy nie był - ale ten człowiek to nie nadaje się na to stanowisko. On już całkowicie pogrzebie miasto Darłowa razem z nami. Dość już jego przewałek, jego arogancji i chamstwa. I jeszcze atomu mu się zachciało. KLIMOWICZ MUSISZ ODEJŚĆ CHCEMY KOGOŚ INNEGO NA BURMISTRZA

#96 ~Mirek Kopań~

~Mirek Kopań~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 12:59

No fajnie Klimka zwalimy ale kogo posadzimy na fotelu mera???
Może ktoś z biznesu bo taki przynajmiej jest zarobiony i nie będzie robił siacher macher
Albo emeryta he he he :lol:

#97 ~BOSMAN~

~BOSMAN~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 15:19

No fajnie Klimka zwalimy ale kogo posadzimy na fotelu mera???
Może ktoś z biznesu bo taki przynajmiej jest zarobiony i nie będzie robił siacher macher
Albo emeryta he he he :lol:

Mirek pytasz się kogo na tron w Darłowie odpowiedź prosta PANA BIZNESMENA albo jego kolegów :D

#98 ~Lex~

~Lex~
  • Goście

Napisano 07 luty 2012 - 12:12

Dobry wieczór, może kogoś to zdziwi ale jestem w stanie dowieść i udowodnić sprawę GROBELUSA MERCEDUSA i tego pachołka z Darłowa. Mam już swój wiek dużo wiem dużo widziałam i mam trochę dokumentacji.

No to będziesz miała Lodziu okazję przedstawić dokumenty, o których piszesz, bo jest zgłoszenie do prokuratury w tej właśnie sprawie.

#99 ~Sylwek~

~Sylwek~
  • Goście

Napisano 07 luty 2012 - 13:44

Dla mnie to prowokacja wyborcza to co piszecie i do tego głupoty. Kogo chcecie wsadzić na burmistrza ??? BIZNESMENA - zastanówcie się to wtedy już Darłowo będzie całkowicie sprzedane

#100 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 08 luty 2012 - 00:13

Kochani, pewnie że to prowakacja, pewni ludzie w naszym mieście chcą swojego burmistrza i gotowi są zniszczyć pożądnych ludzi. Żadnych dowodów nie mają. Kserokopiami się posługują.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych