Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


173 odpowiedzi w tym temacie

#161 ~Włodek~

~Włodek~
 • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 21:37

Czytam blog pana Arusia i cały czas non stop tylko co i gdzie złożył do prokuratury ludzie przecież ten człowiek jest chory na bańkę i potrzebuje psychiatry. Ile można pisać o tym samym. Jest takie stare powiedzenie że tylko winny się tłumaczy. Panie Arku nich pan zachowa powagę bo nie wypada panu takie postępowanie. Jeszcze trochę to poda pan do sądów pół miasta a drugie pół do prokuratór. Już pan aresztował pana Capałę gdzie był więziony przez pańską straż miejską. Metody typowo SB gratuluje

#162 ~Tomek~

~Tomek~
 • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 22:51

Medyk pokaż ni na swoim forum jakiś dokument o tym co piszesz? Medyk dziwię się że ty jeszcze pamiętasz gdzie jaką psrawę założyłeś :lol: A może nasz szanowny Medyk przedstawiwreszcie swoje zaświadczenie lusracyjne. :lol:

#163 ~eskulap~

~eskulap~
 • Goście

Napisano 06 kwiecień 2012 - 13:34

No panie Medyku już niedługo wyjdzie prawda o pana działalności :lol:

#164 ~tow. Filip~

~tow. Filip~
 • Goście

Napisano 06 kwiecień 2012 - 20:09

Czytam te wypociny i absurdy pana z Darłowa i mogę powiedzieć jako były wysoki oficer służb PRL, mam wiele zastrzeżeń do opinni super fachowców i obecnych historyków. Gratuluje dobrej zmyłki panu z Darłowa który tymi artykułami rozbawił mnie do rozpuchu. Niech pan wpadnie do Szczecina to panu wyjaśnię pewne sprawy jak co było robione.

#165 ~tow. Filip~

~tow. Filip~
 • Goście

Napisano 06 kwiecień 2012 - 20:11

Chodzi mi o to jak były prowadzone sprawy przez Służby Specjalne PRL.

#166 ~Kasia~

~Kasia~
 • Goście

Napisano 06 kwiecień 2012 - 21:48

Wpadałam na to forum gdyż dostałam jego adres od znajomych, powiem tak opozycja ma rację taki burmistrz jak my mamy to nie może dalej być. Dla mnie może być każdy tylko nie Klimowicz.

#167 ~ręka sprawiedliwości~

~ręka sprawiedliwości~
 • Goście

Napisano 07 kwiecień 2012 - 21:59

Życzenia dla wszystkich konfidentów z okresu PRL, życzę wam aby jak najszybciej was zlustrowano

#168 ~Pirat~

~Pirat~
 • Goście

Napisano 08 kwiecień 2012 - 09:51

W dniu. 06.02.2012 r. zostało złożone zgodnie z przepisami ZAWIADOMIENIE o podjętej inicjatywie przeprowadzenia referendum lokalnego tj. do Urzędu Miasta Darłowo i Komisarza Wyborczego w Koszalinie.

Przedmiotem zamierzonego referendum jest odwołanie ze stanowiska Burmistrza Miasta Darłowo Arkadiusza Klimowicza przed upływem kadencji.

Inicjatorem organizacji referendum podjęła się blisko 300 osbowa grupa mieszkańców Darłowa w proteście obywatelskim skierowanym przeciwko Urzędowi Burmistrza za działanie na szkodę miasta.

Uzasadnienie wniosku o odwołanie :
Podjęte działania o charakterze referendalnym to wyraz determinacji ludzi dobrej woli, którzy mieli cywilną odwagę wyrazić swój głęboki sprzeciw w obronie wartości demokracji i interesu społecznego.Jako mieszkańcy Miasta Darłowo, uznajemy , że jego Burmistrz Pan Arkadiusz Klimowicz sprzeniewierzył się idei sprawowanego Urzędu, nie wypełniając tym samym złożonego uroczyście ślubowania, że cyt.:- „ będzie pracował dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców.”
Zarzucamy Panu Burmistrzowi, że kierując się partyjnym partykularyzmem ignoruje bezkrytycznie głosy mieszkańców, podejmując bez ich wiedzy i zgody tak strategiczne decyzje inwestycyjne, rzutujace bezpośrednio na stan ich bezpieczeństawa.
Stanowczo protestujemy przeciwko angażowaniu się przez Pana Burmistrza w plany budowy Elektrowni Jadrowej w naszym sąsiedztwie, co w naszej ocenie doprowadzi do naruszenia walorów ekologicznych regionu oraz degradacji branży turystycznej jako podstawowego źrodła utrzymania nie tylko mieszkańców Darłowa.
Prezentowana w tym względzie przez Pana Burmistrza nadgorliwość ,to obraz chorej polityki wewnętrznej miasta, która już doprowadziła m.in. do likwidacji szkoły podstawowej i gimnazjum, przedszkoli, odziału szpitalnego, połączenia PKP ze Sławnem, znacznego zadłużenie finansowego miasta oraz niespełnienia wielu obietnic wyborczych.
Towarzyszący skrajny nepotyzm urzędniczy paraliżuje w tym mieście zdrową inicjatywę społeczną, co nie może mieć miejsca w wolnym kraju. Chcemy mieć Burmistrza przewidywalnego, by nie być ponownie zaskakiwanym pomysłem budowy np. spalarni odpadów czy też innej uciążliwej fabryki.
To co robimy to wyraz głębokiej troski o zdrowie i przyszłość naszych dzieci i wnuków, bo my już w większości nie będziemy konsumentami abstrakcyjnej wizji atomowej.

Apelujemy do społeczeństwa Darłowa o solidaryzowanie się się z w/w stanowiskiem na okoliczność utraty zaufania do Pana Burmistrza A. Klimowicza oraz nawołujemy o wykazanie odwagi cywilnej w akcie referendum nad odwołaniem ze stanowiska Burmistrza Miasta Darłowa.
W świetle powyższego wyrażamy głęboką nadzieję , iż przedstawione uzasadnienie wniosku o odwołanie stanowić będzie odzwierciedlenie woli większości mieszkańców Darłowa.

Grupa inicjatywna mieszkańców Darłowa.


Wobec faktu spełnienia obowiązku zawiadomienia wskazanych prawem instytucji i po otrzymaniu od burmistrza iformacji o liczbie uprawnionych do głosowania, podjęte zostaną czynności związane ze zbieraniem podpisów wśród mieszkanców Darłowa.
Oriantacyjna ilość potrzebnych podpisów to ok. 1200 osób ( 10%), gdzie na ich podstawie Komisarz Wyborczy będzie miał prawo do ogłoszenia terminu referendum lokalnego.

Jednocześnie oświadczamy, że odcinamy się od podjętej już inicjatywy zbierania podpisów wśród mieszkańców Darłowa na okoliczność odwołania Burmistrza przez nieupoważnione osoby ,wśród których znajdują się jak z przykrością stwierdzamy radni Rady Miejskiej naszego miata. Podjęte obce nam działania ,w naszej ocenie w sposób zamierzony mają wpłynąć na celową dezinformację społeczeństwa, by uniemożliwić obywatelom składania powtórnego podpisu na obowiazujących oficjalnie listach poparcia.

Grupa inicjatywna rozpocznie zbieranie podpisów 9 lutego 2012 r.

#169 ~Włodek~

~Włodek~
 • Goście

Napisano 08 kwiecień 2012 - 20:06

Pewnie referendum musi być nich ludzie go wykopią z tego ratusza, dziwię się że ten gad jeszcze tam zasiaduje.

#170 ~Pierot~

~Pierot~
 • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 15:50

Ja tylko nie zapomne Jak Gawłowski z Wiśniewskim uratowali Największą w Darłowie firmę , w której rodzinami dosłownie pracowali darłowiacy i dzięki władzom Kutra Gawłowski + Wiśniewski z kutra zostało co zostało a kto jest trochę bardziej ogranity to wie co tam się wyrabiano Dołączona grafika No Gawłowski zasłużył jak nic na ministerialne stanowiska , I Wiśniewski podobnie ... Dołączona grafika

Pieprzysz człowieku trzy po trzy. Kuter w Darłowie rozwalił niejaki towarzysz Surowiec i takie są fakty, a nie Gawłowski z jakimś jak podajesz Wiśniewskim, bo w Kutrze Wiśniewskiego w ogóle nigdy nie było, był natomiast Wiśniowski ale to dla ciebie chyba żadna różnica. O faktach zniszczenia Kutra przez surowca nie będę pisał, bo widziałem stos dokumentów na ten temat. Był to czas kiedy wszyscy komuniści dobijali socjalistyczną gospodarkę. Od towarzysza Jaruzelskiego po sam dół. Gawłowski święty nie jest i ma sporo na sumieniu ale jak do tej pory jeszcze nikt mu się do dupy nie potrafił dobrać albo staraja się to zrobić oszołomy albo tacy, którzy szukają zupełnie gdzie indziej niz trzeba ale to wszystko do czasu. Ja tam wierzę w sprawiedliwość i wiem, że ci co mają siedzieć będą siedzieli, to tylko kwestia czasu. Na przyszłość jak coś kolego piszesz nie zmyślaj i nie przeinaczaj, bo stajesz się niewiarygodny, a wręcz mógłbym cię potraktować jak zwykłego pieniacza-oszołoma.

#171 ~SS~

~SS~
 • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 14:42

A SB-CKIE ŚCIEROW DALEJ MINISTREM#172 ~mafijno sb-cki kraj~

~mafijno sb-cki kraj~
 • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 16:19

a tu o niejasnych kontaktach Gawłowskiego z mafią i gangsterami

Gość, dnia 05 Paź 2013 - 11:10 AM, napisał: snapback.png

\ o powiazaniach GAWLA z mlotkowcami a ich z wloska mafia !

 

Napisano 09 sierpień 2013 - 14:55

UOP, dnia 06 Sie 2013 - 7:19 PM, napisał: snapback.png

TO CHYBA O TYM PISZESZ ?

 Gawłowski jak tam Ola Organiszczak   żona Pawła głównego Gangstera napadającego na jubilerów z zegarkami ?  przecież swojego czasu razem z nią śmiałeś się w senacie ,że Borusewicz musiał was uspakajać - ostatnio  jej mężulek kręcił z włoską mafią  i fajki przemycał - aż do czasu kiedy przyjechali karabinierzy do Wawy i aresztowali Włocha jako głównego przedstawiciela kamory na Polskę -  dodam ,że Organiszczak był wiceprezesem tej  włoskiej firmy - był kryty cały cza przez prokuratora apelacyjnego Błaszczyka - byłego prokuratora wojskowego PRL - tego który z innym sb-ekami kryje te całe stado post UPA tryzubowców wszelkiej maści - Koszalińska Prokuratura  i Sądy były kiedyś pod ścisłą kontrola UOP  ze względu na tą korupcje UOP już nie ma , ale materiały zostały i nagrania tej całej mafijnej szajki !

Tajemnicza akcja CBŚ; włoska camorra w stolicy

 

http://m.onet.pl/wiadomosci/kraj,tn9kj

 

 

a tu TVN nakręcił film cz. 3 jest o polakach - tu link cz2

Włoska Mafia w Polsce E02 - Tytoniowy szlak pl.avi

 

a firma o której piszesz gdzie pracuje maż koleżanki Gawlowskiego jako wiceprezes

to  Conchetta Spółka  ? - ten włoski Gangster jest tam w rejestrze  jako prezes KRS,

 DO LUTEGO Olka-Aleksandra była postawiona przez Stasia jako szefowa funduszy na Ochrone Środowiska - a wiadomo ,że tam kasa płynie - a polska policja i prokuratura kryje wszystkich , którzy są blisko Gawłowskiego

 

A TU O ENERGII WIATROWEJ i MAFII

kiedyś wozili niemiecką dziennikarkę w Polsce w bagażniku - śledziła re układy - nie muszę dodawać jaki ma to związek - ta ENERGIA WIATROWA z doktorem plagiatusem

 

http://www.polskiera...rgie-odnawialna

 

film:

Włoska Mafia w Polsce

 

 

mowa dokładnie o tej pizzerii której współwłaściciel oprócz mafioza Salwatore był mąż Oli -Aleksanrdy  dobrej znajomej Gawlowskiego i szefowej z PO  w funduszach Ochrony Środowiska !

to mało GAWLOWSKI do dymisji już  !!!

 #173 ~Kosanostra~

~Kosanostra~
 • Goście

Napisano 15 październik 2013 - 12:31

a tu o niejasnych kontaktach Gawłowskiego z mafią i gangsterami

Gość, dnia 05 Paź 2013 - 11:10 AM, napisał: snapback.png

MAFIA u wrót a Szczecin nic ???#174 ~kto wital Zacharskiego ?~

~kto wital Zacharskiego ?~
 • Goście

Napisano 15 październik 2013 - 12:34

UOP:

o powiazaniach GAWLA z mlotkowcami a ich z wloska mafia !
 
 
 
Napisano 09 sierpień 2013 - 14:55

 UOP, dnia 06 Sie 2013 - 7:19 PM, napisał: snapback.png

 TO CHYBA O TYM PISZESZ ?

  Gawłowski jak tam Ola Organiszczak   żona Pawła głównego Gangstera napadającego na jubilerów z zegarkami ?  przecież swojego czasu razem z nią śmiałeś się w senacie ,że Borusewicz musiał was uspakajać - ostatnio  jej mężulek kręcił z włoską mafią  i fajki przemycał - aż do czasu kiedy przyjechali karabinierzy do Wawy i aresztowali Włocha jako głównego przedstawiciela kamory na Polskę -  dodam ,że Organiszczak był wiceprezesem tej  włoskiej firmy - był kryty cały cza przez prokuratora apelacyjnego Błaszczyka - byłego prokuratora wojskowego PRL - tego który z innym sb-ekami kryje te całe stado post UPA tryzubowców wszelkiej maści - Koszalińska Prokuratura  i Sądy były kiedyś pod ścisłą kontrola UOP  ze względu na tą korupcje UOP już nie ma , ale materiały zostały i nagrania tej całej mafijnej szajki !

 Tajemnicza akcja CBŚ; włoska camorra w stolicy

 

http://m.onet.pl/wiadomosci/kraj,tn9kj

 

 

 a tu TVN nakręcił film cz. 3 jest o polakach - tu link cz2

 Włoska Mafia w Polsce E02 - Tytoniowy szlak pl.avi

 

 a firma o której piszesz gdzie pracuje maż koleżanki Gawlowskiego jako wiceprezes

 to  Conchetta Spółka  ? - ten włoski Gangster jest tam w rejestrze  jako prezes KRS,

  DO LUTEGO Olka-Aleksandra była postawiona przez Stasia jako szefowa funduszy na Ochrone Środowiska - a wiadomo ,że tam kasa płynie - a polska policja i prokuratura kryje wszystkich , którzy są blisko Gawłowskiego

 

 A TU O ENERGII WIATROWEJ i MAFII

 kiedyś wozili niemiecką dziennikarkę w Polsce w bagażniku - śledziła re układy - nie muszę dodawać jaki ma to związek - ta ENERGIA WIATROWA z doktorem plagiatusem

 

http://www.polskiera...rgie-odnawialna

 

 film:

 Włoska Mafia w Polsce

 

 

 mowa dokładnie o tej pizzerii której współwłaściciel oprócz mafioza Salwatore był mąż Oli -Aleksanrdy  dobrej znajomej Gawlowskiego i szefowej z PO  w funduszach Ochrony Środowiska !

 to mało GAWLOWSKI do dymisji już  !!!

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych