Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Henio~

~Henio~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 19:34

Tytani, których brakuje na półkach z napisem "przywódca", oraz "ekonomia".

#2 ~senior~

~senior~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 19:36

Proszę redakcję, tylko nie Tytanów, jeden ma wodogłowie Muminek, a drugi wypomadowany Ken laki Barbi, któremu potwierdzenie męskości kazali udowadniać podniesionym oskarżycielskim głosem

#3 ~Gabryel~

~Gabryel~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 19:51

czy biskup uzyskal korzysci majatkowe za wpisanie na listy po ludzi powodujacych obnizenie notowan po, litwinski jest niejako heretykiem, ktory jest na uboczu kosciola a nawet ma kontakkty z tymi ktorych by kosciol palil na stosie czyli innowiercami, czyli kosciol na tej kampanii upiekl dwie pieczzenie wpisal ludzi mu potrzeebnych na listypo a krzyystekk ma szanse na wygrana tylko nnarod jest przegrany

#4 ~kachna~

~kachna~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 20:02

Z takimi kandydatami na prezydenta Szczecin znowu utknie na 4 lata w martwym punkcie :( , a opinia wioski z tramwajami zostanie juz z nami na zawsze :angry:

#5 ~Domel1971~

~Domel1971~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 20:06

Szczecin.... ty jesteś jak zdrowie, ile cię trzeba cenić ten tylko się dowie kto cię straci.....(PO wyborach PO-wca na prezydenta), dziś piękność twą w całej ozdobie widzę i opisuję bo tęsknić będę po tobie jak go wybiorą. Panie Prezydencie co bronisz nas jak Częstochowy i Gryfie co w portowej świecisz bramie ty co gród Zachodniopomorski ochraniasz z jego wiernym ludem jak mnie wyborcę do urny ponownie zwróciłeś dziwnym cudem. I zaraz mogłem pieszo w najbliższą niedzielę do komisji progu iść i zagłosować na ciebie Prezydencie i za zwrócony nam na powrót Szczecin podziękować Bogu. Panie prezydencie ty nas powrócisz znowu na Pomorza Zachodniego łono tym czasem przenoś moja duszę utęsnioną do tych pagórków Gubałówki, do tych łąk zielonych szeroko nad błękitem Odry rozciągnionych.....CDN

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 20:16

KRZYSTEK ZROBIŁ ZERO DLA MIASTA A DUŻO DLA KUMPLI I KLERU. Litwiński jest wyjatkową osobowością, kocha Szczecin i odda mu całe życie. Wiele z jego obietnic zostanie spełnione zaraz po wyborze na prezydenta. Z największą przyjemnością oddamy na Niego głos wraz z całą rodziną.

#7 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 20:24

KRZYSTEK ZROBIŁ ZERO DLA MIASTA A DUŻO DLA KUMPLI I KLERU. Litwiński jest wyjatkową osobowością, kocha Szczecin i odda mu całe życie. Wiele z jego obietnic zostanie spełnione zaraz po wyborze na prezydenta. Z największą przyjemnością oddamy na Niego głos wraz z całą rodziną.

Wymień mi chociaż jedną rzecz, którą Litwiński zrobił dla Szczecina? Głupoty wypisujesz "odda mu całe życie" chyba odda Szczecin PO i będzie po naszym mieście. Ja głosuję na Krzystka i moja rodzina też!!

#8 ~JA~

~JA~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 20:27

Z takimi kandydatami na prezydenta Szczecin znowu utknie na 4 lata w martwym punkcie :( , a opinia wioski z tramwajami zostanie juz z nami na zawsze :angry:

Jak nie widzisz zmian to otwórz oczy, chyba mało wiesz o zmianach w Szczecinie, nie interesujesz się

#9 ~stary~

~stary~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 20:51

Sowieckie tytany oj będze się działo. A narobią ochocho i tak 70 lat budują. Kto nie wierzy niech popatrzy na plac przy Bramie Portowej. Komuchom mówimy zdecydowane NIE

#10 ~aguśka~

~aguśka~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 20:52

Głosuję na Krzystka!!

#11 ~Funio~

~Funio~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 21:16

A co z walką korupcją? A co z Golemą, jego Różanką, dzierżawami, Wałami, nie płaceniem podatków? Czy miasto nadal będzie go wspierać w niszczeniu uczciwej konkurencji i kultury? Czy odbierze mu ktoś tytuł Mecenasa Kultury? Czy nadal będą fety kupowane w jego knajpach? Czy ktoś powie, na ile zalega z opłatami, czynszami, dzierżawami, podatkami? Dlaczego żaden z kandydatów nie zająknął się na temat walki z patologiami jakim jest Korupcja?

#12 Zolo

Zolo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 21:28

Malkontentów ci u Nas dostatek i na dodatek każdy w swej ocenie prezydentem lepszym by był...
Ja swój głos na Pana Piotra w niedziele oddam...

#13 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 22:01

Obaj panowie to tacy tytani jak z koziej d*** trąba. Głos jak zawsze sięgnął poziomu dna. Czekam teraz cierpliwie, aż "niezależny" administrator tej wybitnie "niezależnej gazety" wytnie ten komentarz:)

#14 ~ehhh~

~ehhh~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 22:24

Tytani miernoty chyba...

#15 ~Pawel~

~Pawel~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 22:42

Tytani miernoty chyba...

Kurka wodna. Chcialem dodac podobny wpis, czyli: Tytani zenady.

#16 ~zimny cynik~

~zimny cynik~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 22:45

Tytani miernoty chyba...

Coś podobnego miałem napisać, więc tylko się podpisze

#17 ~fgf~

~fgf~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 06:50

Psie syny - w sercu ani Boga, ani pana. Jak te bezdomne psy. Ujadacie ale nikomu nic z tego.

#18 ~Irena~

~Irena~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 08:13

Martwi mnie, że obaj kandydaci są ryżawi, jak nasz Plemiel. To nie wróży nic dobrego.

#19 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 08:20

żaden nie jest ok ale Krzystek miał swoją szanse (i według mojej opinii ją zmarnował) niech i Litwiński ją dostanie....

#20 ~rodzina~

~rodzina~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 08:58

głosujemy na Litwińskiego. Mam dość buty i arogancji pana krzystka.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych