Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~PaprykarzSzczecinski~

~PaprykarzSzczecinski~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 22:33

W stargardzie to jest normalne. Panowie i władcy ciemnosci. To nie jest ta policja co kiedys, jeden drugiego podp... Jestem czlowiekiem starej daty pamietam jak policjant opierd... niz wstawil mandat i pouczyl palcem. Wielu ludzi mowi ze woli stara policje niz tych mlodych łbów. Panowie policjanci ze stargardu z ludzmi sie rozmawia a nie pokazuje swoja wladze... Szanujcie ludzi

#2 Scottish

Scottish

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 04 marzec 2019 - 23:07

Dobrze, że Ci kryminaliści zostali zatrzymani. A co do policji - to zależy na kogo się trafi.

#3 ~dziadek~

~dziadek~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 01:04

Za moich czasów to było nie do pomyślenia

#4 ~polska głupota~

~polska głupota~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 09:00

Jezeli pili i nie stwarzali hałasu to dlaczego internowała policja??? W Czechach ludzie piją gdzie chcą sobie wypić i nie ma policji( widziałem osobiscie w parkach i innych miejscach publicznych), nie ma tam  zakuwania w kajdanki jakby to byli najgroźniejszi ptzrestepcy.

#5 ~eko~

~eko~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 12:09

palili tylko ognisko,,No to opiszę zdarzenie z ubiegłego tygodn.Około godz. 15, a więc w godzinach szczytu komunikacyjnego,  zgłosiłam do Straży Miejskiej ,że  z komina właściciela  mlyna przy ul Struga leci  gryzący ,żółty , gęsty dym zasłaniający widoczność na ulicy, to mnie zbyto, słowami   "śmieci nie palą , bo sprawdzaliśmy", I co Wy na to?????.

#6 ~eko~

~eko~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 12:09

palili tylko ognisko,,No to opiszę zdarzenie z ubiegłego tygodn.Około godz. 15, a więc w godzinach szczytu komunikacyjnego,  zgłosiłam do Straży Miejskiej ,że  z komina właściciela  mlyna przy ul Struga leci  gryzący ,żółty , gęsty dym zasłaniający widoczność na ulicy, to mnie zbyto, słowami   "śmieci nie palą , bo sprawdzaliśmy", I co Wy na to?????.

#7 ~eko~

~eko~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 12:10

#8 ~Wena King Konga~

~Wena King Konga~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 13:40

Eko-Janina.. Nie przyszło ci do głowy, że może tego dnia na Młyńskiej ktoś wybierał Papieża!?

#9 ~deisi~

~deisi~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 16:45

trochę nie ogarniam problemu. Czy Ci ludzie hałasowali? Bili się? Czy tylko zapalili ognisko i wypili alkohol? Kiedyś robiło się kawalerskie nad rzeką, rozpalało ognisko. Namiot do spania i była impreza (co prawda dalej od budynków mieszkalnych). Teraz jest to jakiś problem?

#10 ~policyjna patologia~

~policyjna patologia~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 17:58

czekamy na kamery dla stargardzkiej policji, ostatnio chlopak sie szarpal i dziwnym trafem sie udusil na komendzie, sprawa oczywiscie zamieciona pod dywan...

#11 ~PP~

~PP~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 18:01

W stargardzie Policji brakuje szacunku, zahcowuja sie jak jacys bogownie nawet spojerzec sie na niech nie moza, jakas Patologia sie zrobila z tej naszej policji, jest po prostu tragicznie

#12 ~Beka~

~Beka~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 02:59

Bohaterowie!!! ;)

#13 ~Gonzo~

~Gonzo~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 18:40

O boże światopełka Patologia.

#14 ~Gonzo~

~Gonzo~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 18:42

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Policja, Stargard, Pobicie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych