Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 00:07

Czy tacy zboczeńcy naprawdę myślą, że jakakolwiek kobieta nie dość, że wsiądzie do obcego samochodu z nieznajomym, a zwłaszcza, gdy ten prezentuje jakieś karygodne, obsceniczne zachowania?

#2 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 03:44

Z Myśliborza przyjechał

#3 ~gdvb~

~gdvb~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 07:32

o społeczniaki dziarskorozprawili się z problemem zagrażającym cywilizacji. Wskazówka- zacznijcie chodzić po ulicach i obserwować czy ktoś seksu w domu nie uprawia, przecież domy tez w miejscu publicznym stoją i popełniających ten GRZECH należy ukarać.

#4 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 07:45

Hahahaha brawo STOJOM STARGARD hahaha

#5 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 10:09

Teraz ekipa walą Stargard powinna obronić biednego sprawcę wykroczenia i wytknąć Stojomcom,że nękali go nielegalnie. Taka hipokryzja ;)

#6 ~.c.~

~.c.~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 10:13

Jeszcze parę takich trafień i Stojom w Tefałpe info pokażom.

#7 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 10:17

o społeczniaki dziarskorozprawili się z problemem zagrażającym cywilizacji. Wskazówka- zacznijcie chodzić po ulicach i obserwować czy ktoś seksu w domu nie uprawia, przecież domy tez w miejscu publicznym stoją i popełniających ten GRZECH należy ukarać.

Masturbacja w miejscu publicznym i nagabywanie obcych kobiet jest przestępstwem i jak najbardziej zasługuje na karę. Dzięki bogu ,że są takie "społeczniaki". A autorowi tego komentarza który tak lekko traktuje takie sprawy życzę aby to jemu ktoś pokazał z auta faję we wzwodzie po zmroku - sam zobaczy, jak to miło.

#8 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 10:53

Czy zatrzymania dokonywał sam wielki Łozowski?

#9 ~lolek idolek~

~lolek idolek~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 12:14

Hehehhe napier***ał kapucyna pod marketem, dobry ziomek :)

Stara była na zakupach czy co ?

#10 ~K~

~K~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 12:28

Brawo Wy, tępić zboczeńców zawczasu, zanim stanie się jakaś tragedia. Mam nadzieję, że go nie wypuszczą, bez porządnych konsekwencji. Proponuję uciąć chwasta z jajami przy samej d.... Co by było gdyby zaciągnął do samochodu jakieś dziecko...

#11 ~K~

~K~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 12:29

Brawo Wy, tępić zboczeńców zawczasu, zanim stanie się jakaś tragedia. Mam nadzieję, że go nie wypuszczą, bez porządnych konsekwencji. Proponuję uciąć chwasta z jajami przy samej d.... Co by było gdyby zaciągnął do samochodu jakieś dziecko...

#12 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 12:57

Hehehhe napier***ał kapucyna pod marketem, dobry ziomek :)
Stara była na zakupach czy co ?

#13 ~.c.~

~.c.~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 14:09

Stojowcy??? Co to qoo..a jest? Przestańcie paskudzić piękny polski język, przestańcie robić publicyty tym prostym ludzikom w swoich autkach... Niedługo staruszki przez przejścia będą przeprowadzać...

#14 ~Didi~

~Didi~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 18:19

Stargard ja pier....ole powinni te miasto odgrodzić i do Szczecina na wizy jak do USA. Drugi Meksyk granica mur na 15 MB.

#15 ~walikonik_eheehhhh~

~walikonik_eheehhhh~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 19:54

Stargard ja pier....ole powinni te miasto odgrodzić i do Szczecina na wizy jak do USA. Drugi Meksyk granica mur na 15 MB.

ciebie ku*** powinni odgrodzić paprykarzu. Stargardzkich rejestracji to on nie miał, co ? Auto miał w lizingu ? Popatrz co u was się dzieje. U nas to przynajmniej aż się chce zwalić gruchę jak stara na zakupach ehehehhehhehehehhehh    takie mamy czasy :)

Każdy facet wali konia a ci co mówią że nie walą najwięcej i to właśnie pod marketem :) ehhehehhhehheehhe

#16 ~Cft~

~Cft~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 20:39

Zakapleksiona małomiasteczkowa dzicz k.Sami ludzie ze Stargardu wyjątki twierdzą inszosci tego społeczeństwa i co mądrzejsi spier... z Ksiestwa S .Taka macie metkę na czole .I to fakt nad faktami. Akurat nie jestem ze Szczecina a od Stargardu uwolniony.

#17 ~Podwawelska~

~Podwawelska~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 22:39

A ja na was wszystkich duże pento, kładę.

#18 ~Huj~

~Huj~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 01:11

STOI MI STARGARD!

#19 ~Wafel prezesa~

~Wafel prezesa~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 06:26

Samozwańcza policja się zrobiła.... A sorry są anty policyjni bo informują piratów drogowych o łapankach, brawo brawo to może czas na zmianę "stoją Stargard Rutkowski Team"

#20 ~Szczecin wieś z tramwajami~

~Szczecin wieś z tramwajami~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 08:25

Meksyk to poszukaj u siebie na Kolumba, Skolwinie, Wojska Polskiego gdzie kitracie do kibla na dworze albo na półpiętrze jak Ferdek z Paździochem :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych