Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Szczecin wieś z tramwajami~

~Szczecin wieś z tramwajami~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 08:25

Stargard ja pier....ole powinni te miasto odgrodzić i do Szczecina na wizy jak do USA. Drugi Meksyk granica mur na 15 MB.

Meksyk to poszukaj u siebie na Kolumba, Skolwinie, Wojska Polskiego gdzie kitracie do kibla na dworze albo na półpiętrze jak Ferdek z Paździochem :D

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 09:46

Meksyk to poszukaj u siebie na Kolumba, Skolwinie, Wojska Polskiego gdzie kitracie do kibla na dworze albo na półpiętrze jak Ferdek z Paździochem :D

I codziennie rano do tej "wsi z tramwajami" zapierd@la do roboty kawalkada rzęchów na stargardzkich rejestracjach.

#23 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7235 postów

Napisano 07 grudzień 2019 - 12:03

Nie bardzo wiadomo, po co temu gościowi potrzebna była ta dama w wykonywanym procesie masturbacji. Chciał się pochwalić, wzmóc podniecenie czy wręcz przeciwnie? Chciał przestać, nie mógł i potrzebna była interwencja? Czy uroda i wdzięk tej pani były takie, że najbardziej napalonemu facetowi od razu przechodziło? To by wynikało z kontekstu artykułu. 

#24 ~Kilometer~

~Kilometer~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 12:35

W drugą stronę jest tak samo na stargardzkie parki przemysłowe. Przyjezdzją spod stargardu ze Szczecina...

#25 ~Kilometer~

~Kilometer~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 12:36

A koleś myślał że się znalazł w tym wielkim świecie to aż se musiał strzepac i pochwalic się wszystkim hehebebbeebebe

#26 ~Stojowca~

~Stojowca~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2019 - 10:09

Stojowcy... wow... szacun :D normalnie akcja roku - a może kabaret?

#27 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2019 - 11:46

Mogli udzielić mu doraźnej pomocy m. in. walac mu gruche na miejscu. Biedaka masturbo na policję odrazu. Co za spoleczniaki. Niedługo z domu nie wyjdziesz bo Ci stoi i też Cię zgarną i zawioza... Hipokryzja grupowych zboli.

#28 ~tak_z_ciekawości~

~tak_z_ciekawości~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2019 - 12:41

jak sprawa się skonczyła? jedna pani coś widziała i juz chłopa ukarali. Sprawca  mandat przyjął czy odmówił?

#29 ~Mieszkaniec miasta~

~Mieszkaniec miasta~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2019 - 02:23

Brawo brawo, na prezydenta, podpisze się rękoma, podpisze się nogami a jak będzie trzeba to postawie kleksa... To mi się podoba obywatele biorą sprawy w swoje ręce, patrol obywatelski "Michał Stoi" dzień i noc patroluje i czuwa jak po 1981 roku... BRAWO BRAWO 
Mam spostrzeżenie z zapytaniem do Naczelnika Grupy, w niedziele w okolicy kościoła św Jana była starsza pani od której było czuć zapach naftaliny, dziwne prawda ?? Czy to normalne proszę o pomoc ?? 

#30 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7235 postów

Napisano 10 grudzień 2019 - 08:07

Brawo brawo, na prezydenta, podpisze się rękoma, podpisze się nogami a jak będzie trzeba to postawie kleksa... To mi się podoba obywatele biorą sprawy w swoje ręce, patrol obywatelski "Michał Stoi" dzień i noc patroluje i czuwa jak po 1981 roku... BRAWO BRAWO 
Mam spostrzeżenie z zapytaniem do Naczelnika Grupy, w niedziele w okolicy kościoła św Jana była starsza pani od której było czuć zapach naftaliny, dziwne prawda ?? Czy to normalne proszę o pomoc ?? 

Zauważę, że ten obywatel też wziął sprawę w swoje ręce i o coś mają do niego pretensje.  :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych