Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~szczecinak~

~szczecinak~
  • Goście

Napisano 01 październik 2011 - 17:15

Nudzą mnie te wybory !
Ciągle to samo – obietnice bez pokrycia ! ta kiełbasa wyborcza jest po terminie!
Ludzie ! po co pchacie się do polityki?
-dalej ściemniać wyborców?
-obiecywać aby nie spełniać obietnic?
-dla kasy?
-dla wizerunku? Pokazania siebie?
Ciągle to samo aż rz….ć się chce od waszej walki między partiami.
Co robicie dla ludzi? Dla szarego człowieka?
Tylko polityka, wielka kasa, biznes, układy…..to się liczy !!!!
Do tego dochodzą reklamy TV i radiu z obietnicami i że ten i ten przeszedł do innej…
Ehhh… przykre… co wy „politycy” chcecie pokazać?
Potraficie tylko walczyć między sobą i wiele obiecywać.
To jest nudne.
MAM BARDZO ZŁE ZDANIE O POLITYKACH i żaden! nie ma u mnie poparcia! ŻADEN!!!!!
Politycy nie są dla wyborców! Oni walczą między sobą! To ich podnieca!
Oni mogą łamać przepisy (a TY NIE!!!) i nie wieszaj reklam na latarniach,
bo będziesz inaczej traktowany !!!!
oni mogą łamać prawo TY złamiesz to będziesz inaczej (szybciej) karany!!!
Pamiętaj szary człowieku „TY” nie masz immunitetu !!!

Politycy nie powinni posiadać immunitetu : reprezentują wyborców, są tacy sami jak my!

#2 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 01 październik 2011 - 17:21

No tak,
1 na liście Palikota to hodowca norek- po mojemu morderca zwierzat -LIDER GODNY ZAŁOŻYCIELA
3 O typowo polskim nazwisku :) chce pozwolić młodzieży polskiej legalnie ćpać =-JW.

IDE NA NICH GŁOSOWAĆ!

#3 ~mad-max~

~mad-max~
  • Goście

Napisano 01 październik 2011 - 20:00

Gumowe pienisy straszaki pistoletowe, małpeczki wyciągane na poczekaniu a teraz marycha w wykonanu Palącego Koata z Biłgopraja przeciez to dziecko PełO .A Balangi, wódeczka i piłeczka to nie nowość w wykonaniu Donka, nigdy nnie zhanbił sie żadna pracą. PełO to kleska dla narodu polskiego zrobili nas parobami w UE a teraz usiłują zrobić nas parobami we własnym kraju ,gdzie strategiczne dobra narodowe przechodzą w ręce niemieckie lub ruskie ,bedziemy parobami u szwaba lub moskala czyżby kolejny rozbiór Polski ?

#4 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 01 październik 2011 - 21:06

żenujący sposób na zaistnienie w mediach i próba agitacji wsród cpunów. chyba sa siebie warci. do tego choc sam poniekąd reprezentuje prawo nie przestrzega go i sie do tego przyznaje

#5 ~Waldek~

~Waldek~
  • Goście

Napisano 01 październik 2011 - 21:19

Czy za to że ktoś chciał spróbować marihuany i dał się złapać należy niszczyć mu życie? Dziś zabraniają nam roślin, jutro zabronią nam seksu. Poczytajcie jak jest w USA, tam wolność to mit.

#6 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 01 październik 2011 - 21:40

Czy za to że ktoś chciał spróbować marihuany i dał się złapać należy niszczyć mu życie? Dziś zabraniają nam roślin, jutro zabronią nam seksu. Poczytajcie jak jest w USA, tam wolność to mit.

z wolności trzeba umieć korzystać tak by w imie swojej nie ograniczać cudzej a tego niestety różnej maści narkomani i nie tylko, nie potrafią z czego rodzą się tragedie postronnych ludzi. lepiej zapobiegać niż później płakać

#7 ~zitek~

~zitek~
  • Goście

Napisano 01 październik 2011 - 21:42

"Świeżo upieczony aplikant adwokacki" !!!??? Czy aby na pewno? Czy Rada Adwokacka się wypowie? Jak się zdaje trzeba być "nieskazitelnego charakteru" by zostać wpisanym na listę aplikantów...

#8 ~zimny cynik~

~zimny cynik~
  • Goście

Napisano 01 październik 2011 - 22:09

"na miejsce jednego dilera wchodzi następny" - facet mówi prawdę!!! Policja odtrąbi razem z mendiami wielki sukces, bo wsadzili do poprawczaka gówniarza za posiadanie marihuany, na jego miejsce wchodzi następny gówniarz, a mafiozi jak byli tak są na wolności!!! To nie jest walka z narkotykami, tylko udawanie, że coś się robi, a w rzeczywistości nic się nie zrobiło. Ale najważniejsze, że motłoch siedzący przed telewizorem to chwycił :angry:

#9 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 02 październik 2011 - 04:56

No tak,
1 na liście Palikota to hodowca norek- po mojemu morderca zwierzat -LIDER GODNY ZAŁOŻYCIELA
3 O typowo polskim nazwisku :) chce pozwolić młodzieży polskiej legalnie ćpać =-JW.

IDE NA NICH GŁOSOWAĆ!

Jaka partia taki kandydat. Spadać oszołomy - nikt normalny na was nie zagłosuje.

#10 ~lucilla~

~lucilla~
  • Goście

Napisano 02 październik 2011 - 06:58

Jaka partia taki kandydat. Spadać oszołomy - nikt normalny na was nie zagłosuje.

Jestem normalna i na Nich zagłosuję ponieważ widzą problem inaczej i chcą go uregulować z korzyścią dla wszystkich, tak jak inne używki. Nie widzę tu oszłomów lecz odważnych ludzi którzy podejmują się trudnych spraw. Zyczę im by udało się w cywilizowany sposób to zagadnienie przywrócić do normalności.

#11 ~lucilla~

~lucilla~
  • Goście

Napisano 02 październik 2011 - 07:07

"Świeżo upieczony aplikant adwokacki" !!!??? Czy aby na pewno? Czy Rada Adwokacka się wypowie? Jak się zdaje trzeba być "nieskazitelnego charakteru" by zostać wpisanym na listę aplikantów...

zitek - by zrozumieć Twoją intencję w tej wypowiedzi podaj definicję "nieskazitelnego charakteru" będzie się nam łatwiej rozmawiać. Zazdrośniku !!!

#12 ~lucilla~

~lucilla~
  • Goście

Napisano 02 październik 2011 - 07:22

żenujący sposób na zaistnienie w mediach i próba agitacji wsród cpunów. chyba sa siebie warci. do tego choc sam poniekąd reprezentuje prawo nie przestrzega go i sie do tego przyznaje

Co za krótkowzroczne postrzeganie poważnego problemu. A może oprócz krytycznych uwag zaproponuj racjonalne podejście do zagadnienia.Przy mądrej wymianie poglądów napewno uda się wspólnie wypracować salomonowe rozwiązanie. Twoje kundlowate zagrywki niczego nie wnoszą podgrzewają jedynie temperaturę emocji.

#13 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 02 październik 2011 - 08:02

Co za krótkowzroczne postrzeganie poważnego problemu. A może oprócz krytycznych uwag zaproponuj racjonalne podejście do zagadnienia.Przy mądrej wymianie poglądów napewno uda się wspólnie wypracować salomonowe rozwiązanie. Twoje kundlowate zagrywki niczego nie wnoszą podgrzewają jedynie temperaturę emocji.

pragniesz zdrowej debaty a wyzywasz od kundli - nie pal tyle bo ci wyżera mózg - powodzenia w dalszym pogłębianiu nałogu. z patologia sie walczy a nie paktuje

#14 ~pralew~

~pralew~
  • Goście

Napisano 02 październik 2011 - 11:01

pragniesz zdrowej debaty a wyzywasz od kundli - nie pal tyle bo ci wyżera mózg - powodzenia w dalszym pogłębianiu nałogu. z patologia sie walczy a nie paktuje

Szkoda rozmawiać z takimi ludźmi jak Ty. Po zalegalizowaniu marihuany nie zmieni się nic poza tym, że do państwa zaczną wpływać pieniądze, a to chyba dobrze co?

Głosujmy na RPP, nowoczesne państwo - lepsze państwo.

#15 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 02 październik 2011 - 11:41

Nie ma na kogo glosować i nie ma po co głosować. Ten kraj zatrzymał się myślowo w średniowieczu. Ludzie wierzą w wyimaginowane bóstwa i odprawiają modły do ludzi z nadprzyrodzonymi mocami, w zasadzie nie widzę różnicy między wiarą w sipdermana, a jezusa. Głowa rodziny która w tygodniu pije i bije swoje dzieci oraz żonę, po czym przykładnie w niedziele idzie do kościoła, gdzie zostaną wybaczony mu wszystkie winy dzięki wypowiedzeniu kilku powtarzających się zdań, w różnej ilości. Palenie marihuany za to jest ogromnym grzechem, który skazuje na wieczne potępienie. Tu nic się nie zmieni póki mentalność ludzi w tym kraju się nie zmieni. Niestety zwykli konsumenci muszą dalej się ukrywać, będąc napiętnowani jak najgorsi przestępcy.

#16 ~lucilla~

~lucilla~
  • Goście

Napisano 02 październik 2011 - 12:10

Rozemocjonowany adwersarzu, trudno dyskutuje się z emocjami typu "bo ci wyżera mózg" lub obiegowymi powiedzonkami "pogłębianie nałogu, z patologią się walczy" itp. Możemy powalczyć ale na argumenty. Chętnie poznam Twoją wiedzę nt.badań prowadzonych nad szkodliwością marihuany w odniesieniu do szkodliwości palenia tytoniu. Myślę że zainteresujemy w ten sposób szersze grono obserwatorów.

#17 ~Wojciech~

~Wojciech~
  • Goście

Napisano 02 październik 2011 - 18:16

Życzę powodzenia wszystkim kandydatom RPP.
Niech żyje nowoczesne państwo!
Masz mój głoś panie Steliosie.

#18 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 02 październik 2011 - 18:40

z wolności trzeba umieć korzystać tak by w imie swojej nie ograniczać cudzej a tego niestety różnej maści narkomani i nie tylko, nie potrafią z czego rodzą się tragedie postronnych ludzi. lepiej zapobiegać niż później płakać

No wlasnie trzeba umiec korzystac z wolnosci. To prawda. Ale trzeba tez respektowac prawo pod pryzmatem szkodliwosci spolecznej.

Czy ja (pracownik pewnej ogromnej firmy ze Szczecina, z perspektywami na przyszlosc, zarabiajacy ponad srednia krajowa, majacy dopiero 22 lata!) jestem dla Was narkomanem i cpunem jesli pale skreta w domu?

Czym wam szkodze? Czy to aby jest tylko moje cialo i moje zdrowie?

Myslicie ze kiedys kufel piwa komus z reki zabralem? Mysliscie ze przeklinalem na pijakow, alkoholikow? NIE!

Po prostu jest mi ich żal i jesli sa zadowoleni ze swojego zycia, jesli sami nie potrafia z tego wyjsc - to niech siedza w tym gownie i zgnija. Takie samo zdanie mam na temat palaczy marihuany (a jak Wy to nazywacie ćpunów).

Niech gniją w uzależnieniu jeśli nie potrafią rządzić własnym życiem. Policja niech zabierze się za łapanie kryminalistów, którzy robią coś, co zaszkodziło drugiej osobie (kradzież, gwałt, malwersacje, napad, pobicie) a nie tylko chwalą się statystykami złapanych palaczy! W głównej mierze byli to użytkownicy konopii, a nie dilerzy.

Chcecie dalej żyć w takim Państwie, gdzie Wasz syn może pójść do kryminału za zapalenie skręta z kumplami?
Chcecie, aby później wyszedł i przeklinał na tak dziwny system (bo zapewne nie wyjdzie zresocjalizowany)?

#19 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 02 październik 2011 - 18:54

Rozemocjonowany adwersarzu, trudno dyskutuje się z emocjami typu "bo ci wyżera mózg" lub obiegowymi powiedzonkami "pogłębianie nałogu, z patologią się walczy" itp. Możemy powalczyć ale na argumenty. Chętnie poznam Twoją wiedzę nt.badań prowadzonych nad szkodliwością marihuany w odniesieniu do szkodliwości palenia tytoniu. Myślę że zainteresujemy w ten sposób szersze grono obserwatorów.

to sie przejdz po miescie wieczorem i jak cię najarane towarzystwo nie zaczepi to sie ciesz - teraz sie z tym nie obnosza a póxniej hukaj dusza - będzie jak po wódzie. no ale skoro tego chcesz.
tylko niech później lecza się za własny szmal bo sami sie pewnie nie ubezpieczą.
gadka o niczym - chcesz pal ale ja nie chce widziec cpunow, pijakow i innej maści uzaleznionych na ulicy która chce spokojnie przejść.
a jak cię najarany koles rozwali autem to mu jeszcze podziekuj.
wszystko jest dla ludzi ale nie kazdy potrafi z tego korzystać.
to tak jak zalegalizowac broń w polsce jak w usa. kazda rozróba w której dzis dadzą sobie po gebie konczyłaby sie strzelaniną.
powodzenia.
ps. szkodza że wiekszość z was nie widzi że politycy wykorzystuja was do wygrania wyborów a poxniej i tak kopnął w dupę - jak całą resztę.

#20 ~forfun~

~forfun~
  • Goście

Napisano 02 październik 2011 - 19:31

nie równajcie tytoniu z narkotykami.
po papierosie nie dostaje się małpiego rozumu.
to raczej działka nfz by zróznicowac składki dla szkodzących sobie swiadomie.
a co do szkodliwości używek dla innych - otóż jest, bo to że sobie ktoś zajara to niby jego sprawa ale gdy później mu odbije to najczęściej konsekwencje ponosza inni fizyczne, emocjonalne, finansowe itp.
ciężki temat do rozwiązania, niby utracone wpływy budzetu - tylko ciekawe czy pozniejsze leczenie nowych uzależnionych nie przekroczy wpływów z podatku od sprzedaży narkotyków.
a jak cos jest łatwo dostępne to więcej osób po to sięga więc wydatki będą spore.
stary oprych liczy się z konsekwencjami i niepotrzebnie nie ryzykuje a młodzi którzy tak chca jarać na legalu po uzywkach myślą że są bogami i moga robić wszystko sobie lub innym, bez względu na konsekwencje.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych