Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

117 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Miki~

~Miki~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 20:21

Każdy ma prawo zachorowac,nauczyviel tez czlowiek , jako rodzic popieram, i ani kroku w tył nayczyciele

#42 ~Miki~

~Miki~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 20:21

Każdy ma prawo zachorowac,nauczyviel tez czlowiek , jako rodzic popieram, i ani kroku w tył nayczyciele

#43 ~elka~

~elka~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 20:25

Pracuję w szkole jako pracownik niepedagogiczny i widzę jak się nauczyciele obijają. od 8 do 11,30 popracują a później .... zakupki w galaxy.... kaskadzie.... sprawdziany raz na dwa tygodnie sprawdzają, a nauczyciel który pracuje więcej niż 5 lat w zawodzie to chyba nie musi się przygotowywać na kolejne lekcje chyba że jest ułomny , bo uczy tego samego od 5 lat i nie potrafi przeprowadzić kolejnej lekcji ?? Gdzie są podręczniki takie same jak dla ucznia tylko dla nauczyciela z danego przedmiotu tylko opisane krok po kroku jak przeprowadzić dany temat.... nawet dziecko by przeprowadziło lekcję. Tak straszą, ze kto będzie nasze dzieci uczyć? i tak trzeba samemu przerabiać każdy temat bo nauczyciele na odwal się przerabiają temat i do domu. Tak straszą że pójdą do Hipermarketów pracować bo tam więcej płacą... jakoś ich tam nie widzę? ! jakoś żaden się nie zdecydował, a szkoda może by zobaczyli co to ciężka praca.

Coś widzę,że żal tyłek ściska! Trzeba było się uczyć! I tak sobie myślę,że żadna praca nie hańbi,nie wstydź się!

#44 ~Bb~

~Bb~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 20:27

Pracuję w szkole ponad 15 lat jako księgowy i przez ten okres ani jeden nauczyciel nie poprosił aby przenieść go na etat administracyjny. Natomiast na etat nauczyciela przeszli sekretarka dyrektora informatyk szkolny referemtka na katechetke konserwator na nauczyciela wf. Ja za swoją kasę zrobiłem kurs pedagogiczny w cen ale poza zastepstwami nie mam szans na nauczyciela bo szef uważa że księgowego nie odda. Fakt zarabiam dużo ale siedzę po godzinach w pracy. Gdybym tylko mógł od jutra przeszedł bym na nauczyciela

#45 ~T4B~

~T4B~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 20:56

Dziś moja córka przyszła ze szkoły i powiedziała że nauczyciele nie przyślę niektórzy na lekcje i pozwoli robić dzieciom co im się podoba i co do tej pory nie można było robić np. bujać się na krześle no czekasz tylko na tragedię, a ja chce 1000 zł mniej na ubezpieczenia społeczne i zus i podatki od wynagrodzeń od dochodu tyle w temacie na drugi etat zasuwać gamonie

#46 ~Anty~

~Anty~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 21:37

Do elka~ żal dupy nie ściska bi widzę że nuedouczona jesteś, nie tylko sprzątaczki, kucharki i konserwatorzy pracują w szkole jako pracownicy niepedagigiczni, oczywiścuw nie ma peaciwników z wyższym wykształceniem... Brawo za głupitę

#47 ~pozytywny~

~pozytywny~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 21:48

Skoro to tak fantastyczna praca to dlaczego nauczycielem nie zostaniesz?

Po prostu nie chce co by było gdyby wszyscy byli nauczycielami?

#48 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 21:49

Pracuję w szkole ponad 15 lat jako księgowy i przez ten okres ani jeden nauczyciel nie poprosił aby przenieść go na etat administracyjny. Natomiast na etat nauczyciela przeszli sekretarka dyrektora informatyk szkolny referemtka na katechetke konserwator na nauczyciela wf. Ja za swoją kasę zrobiłem kurs pedagogiczny w cen ale poza zastepstwami nie mam szans na nauczyciela bo szef uważa że księgowego nie odda. Fakt zarabiam dużo ale siedzę po godzinach w pracy. Gdybym tylko mógł od jutra przeszedł bym na nauczyciela

To cała prawda

#49 ~nauczyciel~

~nauczyciel~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 21:51

Pracuję w szkole jako pracownik niepedagogiczny i widzę jak się nauczyciele obijają. od 8 do 11,30 popracują a później .... zakupki w galaxy.... kaskadzie.... sprawdziany raz na dwa tygodnie sprawdzają, a nauczyciel który pracuje więcej niż 5 lat w zawodzie to chyba nie musi się przygotowywać na kolejne lekcje chyba że jest ułomny , bo uczy tego samego od 5 lat i nie potrafi przeprowadzić kolejnej lekcji ?? Gdzie są podręczniki takie same jak dla ucznia tylko dla nauczyciela z danego przedmiotu tylko opisane krok po kroku jak przeprowadzić dany temat.... nawet dziecko by przeprowadziło lekcję. Tak straszą, ze kto będzie nasze dzieci uczyć? i tak trzeba samemu przerabiać każdy temat bo nauczyciele na odwal się przerabiają temat i do domu. Tak straszą że pójdą do Hipermarketów pracować bo tam więcej płacą... jakoś ich tam nie widzę? ! jakoś żaden się nie zdecydował, a szkoda może by zobaczyli co to ciężka praca.

pracownik niepedagogiczny innym słowem konserwator podłogi

#50 ~baba_panga~

~baba_panga~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 21:52

Niech się wezmą do roboty stare cioty z znp a nie tylko wołaja o kasiore i puszczaja bąki w stołki 

#51 ~Sekretarz~

~Sekretarz~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 22:02

Rodzice mają pretensje,że przez takie zachowanie nauczyciele dają zły przykład ich dzieciom,lekceważą swoje obowiązki przez co dzieci będą musiały nadrabiać zaległości....obłęd jakiś.Wielka szkoda, że nie mają pretensji do pani minister o taki nawał materiału a do siebie ,że często sami nie świecą przykładem.Spora część Rodziców nie przyprowadza dzieci w dwóch pierwszych tygodniach września, ponieważ są w Egipcie czy innym kraju. Brawo,dwa miesiące wakacji to za mało i trzeba tyle zaległości nadrobić w nauce. Nikt o tym nie mówi,że dorośli ludzie,odpowiedzialni, tak lekceważą podejście do obowiązku szkolnego swojego dziecka. Mogłabym podać wiele przykładów takich zachowań,ale nie wypada,Rodziców nie wolno krytykować,nauczycieli owszem.Popieram tą akcję,ta grupa zawodowa ma prawo do godnych zarobków,mają ciężką pracę.

#52 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 22:03

Jak czytam wypowiedzi np. konserwatora podłogi jak dobrze mają nauczyciele to nóż mi się otwiera w kieszeni. Pracuję jako kontaktowy od 10 lat (dopiero teraz mam cały etat bo uczę w małym mieście i dlatego na tym stopniu utknęłam - nie mam dwóch lat pod rząd przynajmniej pół etatu, tam gdzie dorabiam mam śmieciową umowę) . Zarabiam na rękę 2000,jeżdżę po całym powiecie żeby dorobić, projektuję... czasu wolnego zero bo w ferie i wakacje dorabiam. Zazdroszczę konserwatorowi podłogi w szkole bo pewnie zarabia więcej ode mnie. Tylko... naprawdę bardzo lubię uczyć i rozmawiać z młodymi ludźmi. Czego pragnę? - szacunku ze strony rodziców i społeczeństwa. Godnej płacy.

#53 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 22:03

Kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz ignorantko. Wejdź na bip um szczecin i zobacz ile wisi ofert dla nauczycieli, na które nikt nie aplikuje.

#54 ~Grrr~

~Grrr~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 22:06

Ciekawe kiedy beda odrabiane odwolanw lekcje? Program jest tak napiety, ze dzieciaki nie maja wolnych weekendow. Moze to rodzice beda musieli z dziecmi w domu przerabiac program? Z jakiej racji? Dlaczego my mamy cierpiec za innych?

#55 ~Sekretarz~

~Sekretarz~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 22:15

Tak się martwicie o zaległości ??? Szkoda że nie przeszkadza Wam podstawa programowa jaką dzieci mają,taki nawał materiału,ja mam córkę w klasie 8,która przerabia 3 lata gimnazjum w dwa i jest królikiem doświadczalnym rządu i dlatego popieram nauczycieli,tu nie chodzi tylko o podwyżki,może wreszcie ktoś ich wysłucha

#56 ~Sekretarz~

~Sekretarz~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 22:18

Rodzice strasznie cierpią ,bo muszą opiekować się dziećmi,zwłaszcza większość tych ,którzy odstawiają pociechy o 6.30 na świetlicę i odbierają o 17,a tu tyle czasu trzeba poświęcić ,aż 5 dni. Śmiechu warte

#57 ~Sekretarz~

~Sekretarz~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 22:18

Rodzice strasznie cierpią ,bo muszą opiekować się dziećmi,zwłaszcza większość tych ,którzy odstawiają pociechy o 6.30 na świetlicę i odbierają o 17,a tu tyle czasu trzeba poświęcić ,aż 5 dni. Śmiechu warte

#58 ~Anty~

~Anty~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 22:28

A kto tu napisał że niepedagigiczni to kinserwatorzy powierzchni płaskich? A księgowych czy kierowników czy sekretarek nie ma w szkole? Widać jakimi ignorantami są nauczyciele którzy uważają sie za pempki świata a siano w głowie.

#59 ~Nil~

~Nil~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 22:34

To zwolnienia lekarskie dają ot tak sobie?

#60 ~Kola~

~Kola~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 22:36

Brak honoru strajk na l-4.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych