Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

152 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jagna~

~jagna~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 08:06

Mam nadzieję, że nadrabianie zaległości w przerabianym materialne nie odbędzie się kosztem rodziców i wolnego czasu, którego NIE ZAMIERZAMY spędzić pracując za nauczycieli. 

#2 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 08:21

No i teraz ZUS powinien sprawdzić każdemu l_4

#3 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 08:25

Oczywiście, że będzie kosztem rodziców i dodatkowo poświęconego czasu, to jest nierformalny strajk, który mówi władzy, nota bene rozdającej na lewo i prawo pieniądze swoim klakierom - DOŚĆ!! To strajk, moi drodzy, wreszcie, a nie machanie chorągiewkami i gwizdanie po sejmem.  

#4 ~Ola nauczyciel~

~Ola nauczyciel~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 08:29

Jagna, kochana. W weekend będziemy nadrabiać w soboty - pewne info od moje Pani dyrektor. Będziesz musiała swojego Brajanka siedzieć i trzymać za rączkę. To jest tydzień bez szkoły, nie dramatyzuj tylko zajmij się swoim dzieckiem. Masz wreszcie szansę spędzić czas ze swoim dzieckiem. No chyba że jest to nie wychowany dzieciak jak woekrzosc, to cóż enjoy :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 08:34

Nauczyciel ma prawo chorować. Uzupełnianie braków uczniów to dodatkową praca nałożona na nauczyciela za którą należy się dodatkowe wynagrodzenie. Pracownicy będący na zwolnieniach w innych zawodach nie muszą opracowywać zaległości.

#6 ~Nauczyciel~

~Nauczyciel~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 08:41

Jagna....zadaj sobie pytanie, czy w ogole spędzasz czas ze swoim dzieckiem

#7 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 08:43

Takie komentarze dają tylko rodzice, ktorzy sami w zyciu sie nie uczyli .... Trzeba bylo sie uczyc! To bys zostal nauczycielem. Tyle.

#8 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 08:47

Do nauczycieli jak wam mało to zmiencie pracę a nie strajkujecie kosztem dzieci i rodziców

#9 ~Nauczyciel~

~Nauczyciel~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 08:47

Jagus kochana skoro nauczyciele nie potrafią uczyc, to sama bedziesz miala okazję pouczyc swoje dzieci...moze wyjdzie Ci to lepiej. Oby ;)

#10 ~Meta~

~Meta~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 08:50

W SP 3 na Reymonta też ogłosili strajk. 

#11 ~mmm~

~mmm~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 09:03

Jagna, kochana. W weekend będziemy nadrabiać w soboty - pewne info od moje Pani dyrektor. Będziesz musiała swojego Brajanka siedzieć i trzymać za rączkę. To jest tydzień bez szkoły, nie dramatyzuj tylko zajmij się swoim dzieckiem. Masz wreszcie szansę spędzić czas ze swoim dzieckiem. No chyba że jest to nie wychowany dzieciak jak woekrzosc, to cóż enjoy :)

Do Ola nauczyciel. 

Zastanawiam się czy Pani jako nauczyciel wie co pisze, czy też tylko Pani pisze co wie? Tydzień bez szkoły zdaniem Pani to nie dramat- no być może dla Pani jako nauczyciela - w końcu tydzień wolnego. Pomyślała Pani o maturzystach, którym przepadają zajęcia? Czy tylko myśli Pani o sobie?  Moje dziecko jest w klasie maturalnej i właśnie wraca do domu bo nie ma komu prowadzić zajęć. Życzę Pani mniej sarkazmu i więcej życzliwości. Ponadto warto zadbać o prawidłową pisownię, pisząc na forach. pozdrawiam. 

#12 ~Astrid~

~Astrid~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 09:12

Jak za ciężko można w aptece watę nosić.

#13 ~Aron~

~Aron~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 09:13

Nauczyciele (zawód zaufania publicznego) na oczach swoich uczniów masowo "chorują" a potem płaczą, że nie mają już autorytetu...

#14 ~Nat~

~Nat~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 09:18

To skoro nauczyciele są tacy beznadziejni i nie potrafią uczyć to o co halo? Rodzice mają okazję pouczyć swoje pociechy w domu i przyzwyczajać się powoli, bo co będzie jeśli Ci nieudacznicy posłuchają "dobrych" rad rodziców i zmienią pracę??
Swoją drogą nie dziwię się ograniczonym poglądom niektórych wypowiadających się tu osób skoro są ślepo zapatrzeni w telewizor i internety gdzie Pani Zalewska notorycznie okłamuje społeczeństwo.

#15 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 09:21

A jak dostaną podwyżki to nastąpi samouzdrowienie? Smutne jest to, o ile piszą to faktycznie nauczyciele, że dzięki temu że muszę wziąć urlop ba żądanie będę mogła posiedzieć ze swoim dzieckiem. Bo jeżeli tak to świadczy o ich inteligencji. Idąc tym tokiem rozumowania jeżeli oni zwolnią się z pracy będą mieli więcej czasu dla rodziny.

#16 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 09:21

A jak dostaną podwyżki to nastąpi samouzdrowienie? Smutne jest to, o ile piszą to faktycznie nauczyciele, że dzięki temu że muszę wziąć urlop ba żądanie będę mogła posiedzieć ze swoim dzieckiem. Bo jeżeli tak to świadczy o ich inteligencji. Idąc tym tokiem rozumowania jeżeli oni zwolnią się z pracy będą mieli więcej czasu dla rodziny.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 09:32

Jak nie będzie podwyżek, to wkrótce wszyscy zmienimy pracę. Ja lubię dzieci i to, co robię, ale z czegoś trzeba żyć. W mojej szkole wiem o trzech nauczycielach, którzy w maju złożą wypowiedzenia. W szkołąch mnóstwo emerytów, na stronach kuratorium wakaty. Ja musiałam wziąć nadgodziny, bo nie miał kto uczyć matematyki.

Do Ola nauczyciel. 

Zastanawiam się czy Pani jako nauczyciel wie co pisze, czy też tylko Pani pisze co wie? Tydzień bez szkoły zdaniem Pani to nie dramat- no być może dla Pani jako nauczyciela - w końcu tydzień wolnego. Pomyślała Pani o maturzystach, którym przepadają zajęcia? Czy tylko myśli Pani o sobie?  Moje dziecko jest w klasie maturalnej i właśnie wraca do domu bo nie ma komu prowadzić zajęć. Życzę Pani mniej sarkazmu i więcej życzliwości. Ponadto warto zadbać o prawidłową pisownię, pisząc na forach. pozdrawiam. 

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 09:36

Do nauczycieli jak wam mało to zmiencie pracę a nie strajkujecie kosztem dzieci i rodziców

Już wielu zmieniło,stąd mnóstwo ogłoszeń o wakatach na stronach kuratorium. Jeszce więcej czeka do maja (bo to szkoła) aby złożyć wypowiedzenia

#19 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 09:38

Każdy chce rzetelnie zarabiać. Rząd daje sobie podwyżki za nic nie robienie podnosi koszty życia w każdej kategorii A nauczyciele chociaż kształcą nasze dzieci. Nie mylcie z wychowani3m bo to wynosi się z domu! Kto ich wyzywa ten sam ma niski iloraz inteligencji!!!

#20 ~Dodotka~

~Dodotka~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 09:39

Trzymam kciuki za nauczycieli.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych