Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
53 odpowiedzi w tym temacie

#1 mms

mms

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1958 postów

Napisano 18 styczeń 2010 - 17:59

Trochę to na uboczu. Ciekawe czy nie będzie tam dochodzić to jakiś aktów agresji i wandalizmu.

#2 ~Jonatan~

~Jonatan~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2010 - 18:11

Na uboczu, bo przecież siła przewodnia (kościół katolicki) na inna lokalizację się nie zgodzi.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2010 - 18:45

Na trzech tysiącach hektarów??? :blink: :blink: :blink:

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2010 - 19:22

buahahah... na 3 tyś. hektarów... :D:D:D takie cuda to chyba tylko w GS24 :D:D:D Kto pracuje w tej redakcji ???? :D

#5 ~Bart~

~Bart~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2010 - 19:27

Sekta od prania mózgów biednych ludzi...

#6 am3is

am3is

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1183 postów

Napisano 18 styczeń 2010 - 20:30

Widzę że nie ja pierwszy chciałem wyszydzić dziennikarza. Duży ogródek wokół tego kompleksu... Może artykuł jest odzwierciedleniem kompleksu katolików ?

#7 ~dwoja z matmy~

~dwoja z matmy~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2010 - 20:31

3000 hektarów jest to powierzchnia porównywalna do kwadratu o boku 30 km,,,pozdrowienia dla pismaka:)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2010 - 20:32

I niech tam teraz siedzą, a nie łażą po domach. Nie życzę sobie tego!

#9 ~Antysekciarz.~

~Antysekciarz.~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2010 - 20:58

Skąd ta sekta ma tyle kasy. Ja ich skutecznie pogoniłem i teraz nie nachodzą mojego domu. Im się wydaje że będzie ich przybywać i taką dużą hale jak stodoła zbudowali. Prawda jest taka że ta sekta pomniejsza się .Bardzo dobrze zresztą.

#10 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2010 - 21:08

...sekta malo powiedziane :) ... choree króliki :)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2010 - 21:09

od razu widać żeś posrany katol, bo tylko katoliki mają tyle nienawiści do innych religii, ha możesz sobie lesczu pisać co chcesz ale wasze kościoły kat. są przepełnione przepychem

#12 ~lucek~

~lucek~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2010 - 21:16

co za czuby jechowe oszolomy jak mozna byc takim tempakiem i byc jechowym nigdy nie rozumialem tej durnej sekty

#13 Maximus

Maximus

Swojak

• PipPipPipPip
  • 240 postów

Napisano 18 styczeń 2010 - 21:16

od razu widać żeś posrany katol, bo tylko katoliki mają tyle nienawiści do innych religii

akurat największa nienawiść to nienawiść do katolicyzmu...

#14 ~eede~

~eede~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2010 - 21:22

njawiększa sekta to kościół katolicki: sekta ma guru- papież u katolików (uważany za nieomylnego ojca świętego) sam w warszawie widziałem trnasparent jak przyjechał rymski papa "witaj ojcze przenajświętrzy" przechodziłem wtedy ulicą szwędską i zszokował mnie ten bałwochwalczy napis. do sekty łatwo się dostać trudno ją opuścić
świadkiem zostać jest bardzo trudno: zmiana życia, poznanie Biblii i życie zgodne z nią
przestać nim jest bardzo łatwo, wystraczy przestać stosować się w żciu do wskazówek Biblijnych lub napisać list do zboru że już się nie chce być Swiadkiem
a z kościoła ciężko się wypisać: niedawno nagłośniona sprawa taksówkarza ateisty który prosił proboszcza o wykreślenie go z ewidencji parafii, sprawa oparła się o sąd bo mściwy klecha nie chciał tego uczynić

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2010 - 21:23

ha ha ciekawe gdzie, może do Petza za to że krzywdzi dzieci?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2010 - 21:27

to kościól katolicki poprzez inkwizycję poprzez popieranie hitlera (pakt o nie agresjii), musoliniego (poparcie zabicia tysięcy niewinnych ludzi w Abisynni) najwięcej prześladował inne religię, a kiedy był prześladowany??? co może napiszesz o Popiełuszce? gdyby nie mieszał się do polityki a robił to do czego został powołany do dzisiaj by żył

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2010 - 21:30

lucek strzep konia bo ci za bardzo sperma do mózgu uderza

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2010 - 22:48

zal mi was wszystkich
zeby jakiś niedouczony idiota nic niegadał napisze że jestem katolikiem

ale mam pytanie to tych wszystkich zagorzałych pseudo katolików dewotów

POWIEDZCIE TU I SAMYM SOBIE CZY PRZECZYTALIŚCIE PISMO ŚWIĘTE CHOCIAŻ RAZ OD DESKI DO DESKI ???????????????

prawie nikt tego nie robi i co z was za katolicy zamknijcie dzioby i nie odzywajcie sie w sprawach w których nie macie bladego pojęcia

faktem jest ze obie religie to niemal to samo znam je obie bardzo dobrze
i faktem jest że mogły by od siebie się wiele nauczyć

jako katolik zazdroszczę jechowym ich wspólnoty działania zaangażowania i zjednoczenia
znaja biblie niemal na pamięć
nie uznaja wielu żeczy bo ich niema w żadnym świettym piśmie
nikt z katolików nieumie powiedzieć gdzie w biblii jest napisane o duszy , czyśćcu, 3cy świętej, bożym narodzeniu w grudniu, 3 królach, mikołajach i choinkach,niebu i piekle i diable ?? a wszyscy w to wieżą.
sam paradoks beatyfikacji ???? jakim prawem człowiek może uznać człowieka za świętego ????
Sama biblia ma tyle błędów że szkoda gadać
Józefa nazywa ojcem Jezusa a nie ojczymem i podaje że jezós w ten sposób pochodzi w lini prostej od Dawida
tylko że św marek i łukasz podają 2 inne linie pokoleń !!!!!!!!!!!!

wiec zanim ktokolwiek zacznie pisac bzdóry o sektach itp niech najpierw sie wysili i poczyta zanim sie ośmieszy głupotą

w polsce jest wolność wyznania i każdy może należec gdzie chce Jechowi zapraszają do siebie ale nie zmuszają !!!!
chętnie nauczają pisma tak jak nakazał jezus "idźcie i głoście " jak ktoś nieche niemusi słóchac to nawet gazetki jak niechce niedostanie za free

i zeby zaden baran niepisał ze jestem kims dziwnym to powiem ze jestem "doktorem nauk technicznych" ( troche ogulnie) kimś kim nigdy nie bedzie ten baran co tu pisze te bzdury

sory za ort ale zal mi czasu na poprawki zegnam

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2010 - 23:42

akurat największa nienawiść to nienawiść do katolicyzmu...

Zostałem ochrzczony w kościele katolickim (oficjalnie figuruję w statystykach),zostałem wychowany w tradycji,która głosi od wieków hasła BÓG,HONOR,OJCZYZNA, ale powiem jedno,że większy szacunek mam do wyznawców Jehowy,z których kiedyś kazali mi się śmiać,że to "kocia wiara",niż dla polskich katolików w najnowszym wydaniu. Zamiast BÓG,HONOR,OJCZYZNA,powinni wpisać NIETOLERANCJA,FAŁSZ i ZAKŁAMANIE.

Powiedz ilu katolików zna biblię? Ilu potrafi ją interpretować? Czy w ogóle wiedzą co to jest biblia?

Wyznawcom Jehowy,życzę aby dalej rozwijali się tak prężnie jak do tej pory - może w przyszłości nauczymy się od Was czegoś pożytecznego,jak chociażby czytania ze zrozumieniem.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum gs24

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2010 - 00:11

Zostałem ochrzczony w kościele katolickim (oficjalnie figuruję w statystykach),zostałem wychowany w tradycji,która głosi od wieków hasła BÓG,HONOR,OJCZYZNA, ale powiem jedno,że większy szacunek mam do wyznawców Jehowy,z których kiedyś kazali mi się śmiać,że to "kocia wiara",niż dla polskich katolików w najnowszym wydaniu. Zamiast BÓG,HONOR,OJCZYZNA,powinni wpisać NIETOLERANCJA,FAŁSZ i ZAKŁAMANIE.

Powiedz ilu katolików zna biblię? Ilu potrafi ją interpretować? Czy w ogóle wiedzą co to jest biblia?

Wyznawcom Jehowy,życzę aby dalej rozwijali się tak prężnie jak do tej pory - może w przyszłości nauczymy się od Was czegoś pożytecznego,jak chociażby czytania ze zrozumieniem.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum gs24

ja tak bardzo cie to interesuje to ja przeczytalem biblie 3 razy od deski do deski. co to za pytanie "Ilu potrafi ją interpretować?" kazdu zinterpretuje inaczej. ja jestes taki madrala to jak to zinterpretujesz ALA MA KOTA?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych