Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
53 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 21:36

Świadkowie niech sobie budują jakiekolwiek budowle chcą. Tak powinno być w normalnym państwie. Jak mają swoją własność, proszę bardzo. Nikomu nic do tego. Szkoda tylko, że jak sami wytykają innym kasę sami zapominają, że również po nią sięgają z państwowej kiesy. A ZUSy przecież wolontariuszy Strażnicy (np. w Nadarzynie) są opłacane z Funduszu Kościelnego tak jak kapłanów katolickich, protestanckich, prawosławnych itd, a przykład z Tczewa odnośnie ziemi pod budowę Sali Królestwa o którą się ubiegali taki jak inne wyznania o otrzymanie za symboliczną opłatę też pokazuje, że niczym się nie wyróżniają.

Gringo, ale właściwie o co ci chodzi? Artykuł nie mówił, że Swidkowie zostali dofinansowani z kasy ZUS'u, więc nie wiem o co chodzi. Czy Świadkowie Jehowy działają niezgodnie z prawem?

#42 ~Gringo~

~Gringo~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2010 - 14:52

Gringo, ale właściwie o co ci chodzi? Artykuł nie mówił, że Swidkowie zostali dofinansowani z kasy ZUS'u, więc nie wiem o co chodzi. Czy Świadkowie Jehowy działają niezgodnie z prawem?

Masz problem z czytaniem? A gdzie ja tu twierdziłem, że ten obiekt był dotowany przez cokolwiek oprócz śJ? Wykazałem tylko pewną hipokryzję argumentacji. Tak trudno to pojąć?

#43 ~Kaja~

~Kaja~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 09:06

Ci co prymitywnie piszą o Św.Jehowy to są wypłukani przez kościół kat.Polacy żyjący w kraju katolickim-zamknięci na innych,popatrzcie na inne państwa które są otwarte na inne poglądy i nie prześladują z powodu wyznania ale są tolerancyjni.Każdy ma prawo do wyznawania swoich poglądów.A ci wielcy katolicy, co tu tak jadą na Świadków Jehowy, to pełni nienawiści ludzie-co wy sobą reprezentujecie? Średnowiecze i nienawiść !Za czytanie biblii i głoszenie jej posłali byście na stos !

#44 ~DOR~

~DOR~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2010 - 08:43

Nie wiem skąd masz informację ,że budowa była dofinansowana z kasy ZUS ? mam do czynienia z podobnymi lecz mniejszymi budowania i nigdy się nie spotkałem z sytuacją aby jakaś instytucja państwa nam coś dofinansowała. Koszty naszych budów są pokrywane z naszych dobrowolnych datków. Jeżeli chodzi o grunty to zdaża się nieraz ,że podarują nam grunt za symboliczną złotówkę , ale przeważnie musimy sami sobie kupić grunt , nie jesteśmy tak uprzywilejowani jak kościół katolicki.
Jeżeli chodzi o prace budowlane to wykonujemy je sami , ochotniczo nie otrzymując za to wynagrodzenia , często aby jechać na budowę rezygnujemy z wypoczynku lub też bierzemy urlop.
Zapraszam Cie na tą salę abyś zobaczył jakiemu celowi służy.
Pozdrawiam
DOR

#45 ~:-)~

~:-)~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 14:57

Trochę to na uboczu. Ciekawe czy nie będzie tam dochodzić to jakiś aktów agresji i wandalizmu.

napewno nie.....~!

#46 ~johny~

~johny~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2010 - 10:42

W odpowiedzi dla-ateistycznadziwka: Dobrze się zastanów, jeśli taką kwestię poruszasz!-Kościół Katolicki pobiera wszelkie dotacje oraz dopłaty w tym kraju-łącznie uczeniem religii za co płaci całe społeczeństwo, bo pensje dla katechetów idą z państwowej kasy-czyli wszyscy podatnicy za to płacą.A z jakiej to niby racji?!nie jestem katolikiem i wielu takich jak ja nie mam życzenia aby te pieniądze szły dla klechów. Niech KK płaci swoim 'wolontariuszom' a nie wyciąga ręce po pieniądz państwowy-czyli nas wszystkich.

#47 ~mariusz~

~mariusz~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 13:11

Skąd ta sekta ma tyle kasy. Ja ich skutecznie pogoniłem i teraz nie nachodzą mojego domu. Im się wydaje że będzie ich przybywać i taką dużą hale jak stodoła zbudowali. Prawda jest taka że ta sekta pomniejsza się .Bardzo dobrze zresztą.

są to pieniazki z datków od szczerych ludzi organizacja powieksza się co roku a nie pomiejsza złe informacje masz katoliku

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych