Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~szc~

~szc~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 08:17

żadne mapingi czy lasery nie zastąpią sztucznych ogni

#2 ~lubię fajerwerki~

~lubię fajerwerki~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 09:44

Proponuje, aby Szczecin zaprzestał organizacji Festiwalu Pyromagic!!! Wszak tam też są fajerwerki i "pupilki" będą cierpieć!! Jednym słowem ludzi POWALIŁO!!! Nie ważne, że kilka tysięcy ludzi raz w roku chce się bawić przy fajerwerkach witając Nowy Rok - ważne, że właściciele  znerwicowanych i chorych na serce zwierzątek powiedzieli "nie" i oczywiście nikt się nie może temu przeciwstawić!! Chore jest to co robicie...Świat się kończy

#3 ~Lubię fajerwerki Bóg dal~

~Lubię fajerwerki Bóg dal~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 10:22

Cofamy się do tyłu tylko uciekać z tego kraju

#4 ~gryfuś~

~gryfuś~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 12:22

zakazać fajerwerków, zakazać trzymania w domu zwierząt i wszyscy będą zadowoleni

#5 ~Rocky~

~Rocky~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 13:19

Miasto już raz "ciała" dało jak były lasery na placu Żołnierza

"Idioci" jak zawsze głośno szczekają, bez podstawnie i bezzasadnie. Zawsze sądziłem, ze miasto mamy dla ludzi/mieszkańców. A nie tylko dla psów!!!!

Bądźmy humanitarni.

#6 ~1948-y~

~1948-y~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 13:44

Taki zakaz to tylko młyn na wodę.deb***e rzucają petardy ludziom pod nogi już przed świętami i magistrat ma to w du***.A ja tam nie chodzę i cieszę się jak jakiemuś pijanemu chujowi paluchy ujebie.

#7 ~Szczecinianin~

~Szczecinianin~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 13:49

Zróbcie jeszcze płatny wjazd...to i tak jest dla ludzi bez pomysłu,super atrakcje na wałach co roku,lans na fb..buhah

#8 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 15:05

Zazwyczj cofsmy się do tyłu!!!!!

#9 ~Robcio~

~Robcio~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 18:12

A co z festiwalami fajewerków,też do likwidacji?Czy głupiejemy pod dane trendy?beda wiecej odpalać prywatnie co jest gorsze dla zwierząt,Mam psa ale nie odbija mi tak jak innym

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 03:12

No to teraz rozumiem dlaczego nieomieszkam we własnym kraju ale szkoda że fajerwerków już nie będzie...więc wogole po co mam przyjeżdżać już niema po co nawet atrakcji już niema w tym mieście bo rowerkiem to sobie mogę w De pojeździć prawidłowo a pomników to i tu trochę jest.szkoda wielką szkoda bo głównie dla tych atrakcji wracaliśmy choć na chwilkę teraz to już nic nas nieprzyciagnie do swego kraju.przykre co się dzieje z Polska!;(

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 03:20

Tradycja było że na wałach były fajerwerki zmieniono na jasne błonia i też niepasuje...tradycja upadła a zostaje nuda i ubustwo bo cóż jest Szczecin wart bez tego typu imprez zawsze tak było dlaczego ma się skończyć?!wolacie Polaków żeby wracali a tworzycie nicość do której nikt nie wróci.szczecin miasto nad Odrą raz w roku sylwester raz w roku święto Odry to tak wiele dla pisowcow do zniesienia?zachód się już śmieje wstyd i hańba dosłownie.ale najwidoczniej tak pasuje hermetycznie zamknięci idioci jeden wielki psychiatryk.ludzie uciekajcie bo niedługo może zabronią wyjazdów gdziekolwiek i trzeba będzie powtórzyć 300mil do nieba

#12 ~zibi~

~zibi~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 12:21

Zazwyczaj cofamy się do tyłu!!!!!

Mozna cofac sie do przodu?????

#13 ~zibi~

~zibi~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 12:30

Do wszystkich ktorzy  twierdza ze to jest ze wzgledu na psy!!!!Tu nie chodzi tylko o psy  przeciez bardzo duzo ptakow,kotow i wiele innych zwierzat wspolmieszka z nami.Po drugie podobno ,,panuje smog,, wiec nie trujmy  wiecej powietrza smrodem z fajerwerkow .Po trzecie z jakiego powodu strzelac na wiwat? Z takiego,ze bedziemy o rok starsi? wcale mnie to nie cieszy.Z takiego,ze beda zaraz nowe podwyzki czego sie da?Mozna wymieniac jeszcze duzo przeciwko.Napewno nie ma sie z czego cieszyc.Pamietajcie sa jeszcze malutkie dzieci,ludzie starsi chorzy w domach,szpitalach itd.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 12:34

Proponuje, aby Szczecin zaprzestał organizacji Festiwalu Pyromagic!!! Wszak tam też są fajerwerki i "pupilki" będą cierpieć!! Jednym słowem ludzi POWALIŁO!!! Nie ważne, że kilka tysięcy ludzi raz w roku chce się bawić przy fajerwerkach witając Nowy Rok - ważne, że właściciele  znerwicowanych i chorych na serce zwierzątek powiedzieli "nie" i oczywiście nikt się nie może temu przeciwstawić!! Chore jest to co robicie...Świat się kończy

Kilka tysiecy ludzi chce sie bawic? Dobrze ale to jest zaledwie jakis procent lub ulamek procenta z liczby mieszkancow miasta.Podobno jest demokracja i wiekszosc nie chce wiec ,,ma racje.,,

#15 ~fin~

~fin~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 22:02

zaraz  się  okaże   ,  w  tym  roku  bez  strzelania.

#16 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 10:03

A Sydney, Dubaj, Tokio, ... na to niemożliwe :D

#17 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 10:02

super:) bardzo mądra decyzja!

#18 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 10:05

No to teraz rozumiem dlaczego nieomieszkam we własnym kraju ale szkoda że fajerwerków już nie będzie...więc wogole po co mam przyjeżdżać już niema po co nawet atrakcji już niema w tym mieście bo rowerkiem to sobie mogę w De pojeździć prawidłowo a pomników to i tu trochę jest.szkoda wielką szkoda bo głównie dla tych atrakcji wracaliśmy choć na chwilkę teraz to już nic nas nieprzyciagnie do swego kraju.przykre co się dzieje z Polska!;(

NIE z czasownikami piszę się osobno. Moze dlatego brak perspektyw w Polsce?;) Rezygnacja z fajerwerków to krok do przodu, ukłon w kierunku naszej planety. Trzeba czytać, pogłębiać wiedzę na temat tego co się dzieje z naszą przyrodą, a nie być ignorantem i patrzeć tylko na czubek własnego nosa. Wielkie brawa dla władz miasta za taką decyzję:)

#19 ~zbtr~

~zbtr~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 17:32

Fajewerki to kilkanaście minut stresu dla piesków ale zasrane chodniki oraz trawniki i place zabaw dla  dzieci , pieski bez kagańców to cały rok-- kompromis to podstawa co wy na to

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych