Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 13:56

nie ma to jak finansować ananasami ;)

#2 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 14:33

zamiast inwestować w bajeranckie tablice na przystankach może lepiej dofinansować przejazdy potrzebującym (niekoniecznie zaraz za darmo - wystarczy ulga 50%) , np dla tych żyjacych poniżej minimum albo bezrobotnych .
W np. takich Slupsku bezrobotni w godzinach pracy urzędów - mogą jeździć za darmo w poszukiwaniu pracy!

#3 POKOLENIE JP2

POKOLENIE JP2

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 11 styczeń 2011 - 14:40

Najpierw niech miasto zainwestuje w czystosć w autobusach, tramwajach oraz na przystankach.Nie wiem czy kidykolwieg autobusy tramwaje były dokładnie myte, a same przystanki, oraz ich okolice przypominają wysypiska śmieci.

#4 Belffegor

Belffegor

Swojak

• PipPipPipPip
  • 468 postów

Napisano 11 styczeń 2011 - 14:53

zamiast inwestować w bajeranckie tablice na przystankach może lepiej dofinansować przejazdy potrzebującym (niekoniecznie zaraz za darmo - wystarczy ulga 50%) , np dla tych żyjacych poniżej minimum albo bezrobotnych .
W np. takich Slupsku bezrobotni w godzinach pracy urzędów - mogą jeździć za darmo w poszukiwaniu pracy!

ty chyba za dużo palisz fajkowego ziela ...

#5 AntyGS

AntyGS

Swojak

• PipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 11 styczeń 2011 - 15:11

Najpierw niech miasto zainwestuje w czystosć w autobusach, tramwajach oraz na przystankach.Nie wiem czy kidykolwieg autobusy tramwaje były dokładnie myte, a same przystanki, oraz ich okolice przypominają wysypiska śmieci.

Nie myją, bo zaschnięty brud trzyma ten złom w kupie, inaczej się rozleci.

#6 Iti

Iti

Znajomy

• PipPip
  • 48 postów

Napisano 11 styczeń 2011 - 15:46

Ludziom to nie dogodzi. Nie ma kasy na komunikację-źle, jest- też źle. Kto brudzi w autobusach? Kierowcy? Otóż nie. Robią pasażerowie jedzący, pijący, nierzadko załatwiający swoje fizjologiczne potrzeby. Oczywiście autobusy i tramwaje powinny być sprzątane, ale ... dbajmy o wszystko, jak o swoje będzie ładniej, czyściej, lepiej...

#7 ~Donek T.~

~Donek T.~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 16:21

Drogi najpierw wybudujcie porządne i dbajcie o ich czystość!!! Wszystkie inne gadgety to tuszowanie nieudolności władz w kontekscie przeżerania naszych pieniędzy na infrastrukturę. PRLecież to wstyd!!!

#8 Mar

Mar

Swojak

• PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 11 styczeń 2011 - 16:46

Dziś pierwszy raz od kilku tygodni miałem okazję korzystać z komunikacji miejskiej. Najpierw jechałem nie tak satarym autobusem (Manem), który wizualnie prezentował się całkiem nieźle ale już w środku był taki smród, że tylko czekałem niecierpliwie aż dojadę na Basen Górniczy - czy Ci ludzie wiedzą co to mydło? Następnie czekała mnie jazda tramwajem do samego centrum - jak się nie mylę poniemieckim używanym nabytkiem. Wizualnie tragedia, wnętrze zdewastowane przez wandali, siedzenia tak usyfione, że strach na nich usiąść. Jedyny plus, że capiło mniej niż w autobusie. Na przystankach brud syf i ubóstwo, ktoś to w ogóle sprząta? Chodniki w centrum są tak zasrane, że człowiek musi cały czas patrzeć pod nogi. Chciałem podziękować wszystkim tępakom którzy wyprowadzają psy w centrum i po nich nie sprzątają i wszystkim idiotom, którzy niszczą wnętrza pojazdów komunikacji miejskiej. Niech was wszystkich szlag trafi! Mam nadzieję, że wasze psy zasrają wam wasze domy tak samo jak srają po chodnikach a wasze niedorobione dzieciaki zdewastują wam samochody tak samo jak dewastują tramwaje i autobusy. Won z tego miasta brudasy i wandale! Amen

#9 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 20:55

To jedź do Słupska i przestań zaśmiecać wszystkie fora swoimi pierdołami.

#10 ~Robson~

~Robson~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 23:11

Drogi najpierw wybudujcie porządne i dbajcie o ich czystość!!! Wszystkie inne gadgety to tuszowanie nieudolności władz w kontekscie przeżerania naszych pieniędzy na infrastrukturę. PRLecież to wstyd!!!

Dla twojej wiadomości, GŁUPKU, drogi sa powoli modernizowane,oraz budowane są nowe ronda ale nie jest to takie proste, naprawde jak na Szczecin przebiega to w zadowalającym tempie.Jeżeli mówisz,ze najpierw trzeba wymienic wszystkie zniszczone nawierzchnie a potem dopiero zabrac sie za usprawnianie infrastruktury autobusowj,zaczeli by to wdrazac za jakies 10 minimum lat, bo renowacja drog to proces dlugotrwaly i nie mozna zajac sie tylko tym i nic innego w kwestii infrastruktury nie robic. Ty wiesz co to znaczy dofinansowanie,gamoniu? To, ze unia daje pieniadze na dany program teraz,pozniej tych pieniedzy na to nie bedzie. Powinienes sie cieszyc,ze bedziesz mogl wozic swoje dupsko w tak nowoczesnych warunkach.Ale szkoda moich słów, pewnie gdyby napisali o inwestycjach drogowych, napisałbyś,że nie ma czym jeździ po tych drogach i weźcie sie za usprawnianie systemu komunikacji i dostosujcie nasze autobusy do tych na zachodzie. Ale tacy juz sa malkontenci, cokolwiek byś nie napisał oni i tak beda niezadowoleni.Przecież nikt wam nie broni, jezeli macie lepsze pomysły na miasto, to startujcie do rady miasta, robcie cos w tym kierunku zeby je zmienic, a jezeli potraficie tylko gadac, to lepiej sie nie odzywajcie,wasze marudzenie nikomu nie jest potrzebne.

#11 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 11:00

Dziś pierwszy raz od kilku tygodni miałem okazję korzystać z komunikacji miejskiej. Najpierw jechałem nie tak satarym autobusem (Manem), który wizualnie prezentował się całkiem nieźle ale już w środku był taki smród, że tylko czekałem niecierpliwie aż dojadę na Basen Górniczy - czy Ci ludzie wiedzą co to mydło? Następnie czekała mnie jazda tramwajem do samego centrum - jak się nie mylę poniemieckim używanym nabytkiem. Wizualnie tragedia, wnętrze zdewastowane przez wandali, siedzenia tak usyfione, że strach na nich usiąść. Jedyny plus, że capiło mniej niż w autobusie. Na przystankach brud syf i ubóstwo, ktoś to w ogóle sprząta? Chodniki w centrum są tak zasrane, że człowiek musi cały czas patrzeć pod nogi. Chciałem podziękować wszystkim tępakom którzy wyprowadzają psy w centrum i po nich nie sprzątają i wszystkim idiotom, którzy niszczą wnętrza pojazdów komunikacji miejskiej. Niech was wszystkich szlag trafi! Mam nadzieję, że wasze psy zasrają wam wasze domy tak samo jak srają po chodnikach a wasze niedorobione dzieciaki zdewastują wam samochody tak samo jak dewastują tramwaje i autobusy. Won z tego miasta brudasy i wandale! Amen

Święta prawda...ale czy Ty sam sprzatasz/sprzatałbyś cieplutkie gówienko swojego pupila? ;-)Wszystkim niepodobają się zasrane chodniki...ale fakt jest taki, że mało kto sprząta po swoim piesku....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych