Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
76 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ddddddd~

~ddddddd~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 15:11

Że co? czyli że można kraść w sklepie i nikt nie może mnie tknąć??! ale hit, nie wiedzialem :D moge jeszzce odszkodowanie dostac jesli ktos mnie złapie jak kradnę? haha fajnie!!! czy ja dobrze rozumiem słowa prawnika?

#2 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 15:16

cyt: "– Chciałem uciekać, wyrywałem się, ale że będę duszony i łapany za włosy, to się nie spodziewałem – mówi. – Tacy kontrolerzy nie powinni pracować w zawodzie, jeśli łamią prawo."

a było uciekać? :)

Fakt, że pasażer pierwszy złamał prawo (kilkakrotnie), bo nie dość, że jechał bez biletu ŚWIADOMIE, to próbował uciec, to niby jest w porządku?
Nie poparłabym w najmniejszym stopniu oszusta, który zrobił z siebie ofiarę przemocy.

#3 ~Sz-n~

~Sz-n~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 15:17

na ogół staram się upatrywać winy kanarów czy innej straży wiejskiej jednak w tym opisywanym przypadku, ewidentnie zachowali się jak najbardziej w porządku. Co ma zrobić kontroler kiedy widzi agresywnego osobnika, szamoczącego się, mamroczącego pod nosem i nie chcącego przyjąć mandatu za brak biletu? wg poszkodowanego zapewne puścić go wolno, ale nie mam ochoty płacić za bilet tego gapowicza (przyzwolenie na jazdę bez biletu skutkuje potem wyższymi cenami biletów dla wszystkich kasujących bilety) i bardzo dobrze, że go przytrzymali, stwarzał zagrożenie dla innych pasażerów (skacząc po fotelach) a, że go nie wypuścili do czasu przybycia policji... to normalne jeśli kogoś podejrzewa się o przestępstwo to trzeba go zatrzymać do przyjazdu policji (takie tam zatrzymanie obywatelskie chyba :)więc niech teraz nie robi z siebie ofiary, a na przyszłość niech kasuje bilet!

#4 ~szamier~

~szamier~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 15:18

Brońmy kontrolerów. Facet nie miał biletu i chciał u ciec - po winien być potraktowany jak przestępca a nie ofiara. No chyba żarty jeżeli, któryś z kontrolerów za to poleci.

#5 ~szczqr~

~szczqr~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 15:20

Pewnie powini przeprosić Pana Karola pokłonic sie i obiecać że więcej nie będą sprawdzac biletów moim zdaniem i tak byli delikatni a prawnik który dorada zgłoszenie naruszenia prawa powinien zostać wykluczony z palestry za takie stawianie sprawy jeszcze ktos gotów pomyśleć że to Pan Karol jest tu poszkodowany ja popieram w pełni kontrolerów i ZDiTM chcesz jechać płać a jaak nie to szoruj na piechotę ....

#6 ~Karol Zryty Gość~

~Karol Zryty Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 15:23

może komornik odwiedzi Pana "Karola" i wyegzekwuje zadłużenie ?

#7 ~pasażerka~

~pasażerka~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 15:25

czyli nikt nie ma prawa łapać złodzieja? a na miejscu tego $#%^&*(#$%^&*(@ wstydziłabym się w ogóle iść z tą sprawą do gazety - wywołał scysję swoim złodziejstwem i chamskim zachowaniem i się skarży na brutalne traktowanie? oczekuje wersalu w zamian za złodziejstwo i próbę wykpienia się z niego, skakanie po siedzeniach i małpowanie? jeszcze powinni obciążyć tego #$%^&*() kosztami czyszczenia siedzeń. jako uczciwa pasażerka nie mam przyjemności w ogóle płacić za przejazdy takich chamów i złodziejskich niesieni.

#8 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 15:27

Dlaczego Głos broni złodzieja? (Bo ewidentnie w takim tonie napisany jest artykuł)
Dlaczego zamiast napiętnować perfidne zachowanie podaje się mu jeszcze jakąś linię obrony?
Niech kupuje bilety, a jak nie chce, niech liczy się ze wszystkimi możliwymi konsekwencjami ich niekupienia.

#9 ~pies~

~pies~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 15:27

To już szczyt bezczelności - a wręcz chamstwa!
Nie dość, że ta kreatura notorycznie nas okrada (wszak jazda bez biletu jest ewidentnym ZŁODZIEJSTWEM) - to jeszcze ma czelność skarżyć się publicznie, że powołane do tego organy próbują położyć kres jego złodziejstwu!
Jeszcze trochę i jakiś bandzior poda mnie do sądu, że nie dałem się obrabować!
O tempora, o mores!

#10 ~GAPOWICZ~

~GAPOWICZ~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 15:44

Jeżdżę bez biletu już ponad 2 lata!!!(zle się z tym nie czuje:-),ja wiem jak kanary działają i jak się ich rozpoznaje na przystankach(chodzą po dwie lub trzy osoby) !!!!nie raz dawałem drapaka z tramwaju,autobusu-natomiast jak by mnie napadł kanar w autobusie,lub tramwaju!!!!to bym go najpierw gazem pieprzowym poczęstował!!!!a potem bym takich wzioł na buty!!! ,a jak by to nie pomogło to w ostateczności bym wyją i użył paralizator!!!! Człowiek powinien czuć się bezpiecznie!!!

#11 ~Dzon~

~Dzon~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 16:04

Nigdy nie broniłem kontrolerów ale skoro facet nie chciał się wylegitymować ani oczekiwać na przyjazd policji i próbował się oddalić to co mieli zrobić?Normalne,że musieli jakoś zareagować bo w jaki sposób później ustalili by jego dane?Jak gamoń jeździ na gape to niech ponosi teraz konsekwencje a nie do prasy się skarży.

#12 ~znafca~

~znafca~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 16:17

może komornik odwiedzi Pana "Karola" i wyegzekwuje zadłużenie ?

to pytanie do zditm dlaczego mimo zadluzenia siegajacego prawie 1000zl nie zdecydowala sie na skierowanie sprawy do sadu. najwidoczniej kary te sa juz dawno przedawnione i przy powolaniu sie na stosowne paragrafy w prawie przewozowym roszczenia te moglyby zostac latwo oddalone. niech lepiej zditm sie zajmie skuteczniejszym i szybszym egzekwowaniem biezacych kar bo przeciez sam z siebie malo kto przyjdzie zaplacic jakas kare. sam chyba z 4 razy nie zaplacilem(odmowilem przyjecia kary bo moim zdaniem sytuacje bylo mocno naciagane) i oprocz wpisu do krd, ktory absolutnie niczym nie grozi bo to prywatna firma jest, nie ponioslem zadnych konsekwencji. kary sa juz dawno przedawnione i jak to sie mowi moga mi skoczyc. na uciekanie i tego typu "pajacowanie" jestem za stary. niech sie buraki ciesza, ze sobie blankiecik wypisali. ja chamstwa sponsorowac nie zamierzam.

#13 ~Kris~

~Kris~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 16:22

Panie Kuc ... Okazanie dokumentu to chyba nie to samo co zabieranie go i chiodzenie z nim po autobusie.. Ale wg Pana to to samo... i wszyscy działają zgodnie z prawem ...

#14 ~PŁACĘ~

~PŁACĘ~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 16:23

Jeżdżę bez biletu już ponad 2 lata!!!(zle się z tym nie czuje:-),ja wiem jak kanary działają i jak się ich rozpoznaje na przystankach(chodzą po dwie lub trzy osoby) !!!!nie raz dawałem drapaka z tramwaju,autobusu-natomiast jak by mnie napadł kanar w autobusie,lub tramwaju!!!!to bym go najpierw gazem pieprzowym poczęstował!!!!a potem bym takich wzioł na buty!!! ,a jak by to nie pomogło to w ostateczności bym wyją i użył paralizator!!!! Człowiek powinien czuć się bezpiecznie!!!

Człowiek istotnie powinien czuć się bezpiecznie, ale dopóki chodzą po świecie takie kanalie, jak ty - niestety - ludzie nie czują się bezpiecznie.
Kiedy wiem, że w autobusie/tramwaju może znaleźć się wśród normalnych ludzi taka gnida, jak 'GAPOWICZ', to ogarnia mnie strach; nie dość, że bandzior, to jeszcze analfabeta!

#15 ~kierowca autobusu~

~kierowca autobusu~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 16:26

"pan karol" dobre !!Toż to zwykły złodziej,cwaniaczek.Jechał za darmo i jeszcze ma pretensje?Cham !!

#16 ~psażer~

~psażer~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 16:27

to pytanie do zditm dlaczego mimo zadluzenia siegajacego prawie 1000zl nie zdecydowala sie na skierowanie sprawy do sadu. najwidoczniej kary te sa juz dawno przedawnione i przy powolaniu sie na stosowne paragrafy w prawie przewozowym roszczenia te moglyby zostac latwo oddalone. niech lepiej zditm sie zajmie skuteczniejszym i szybszym egzekwowaniem biezacych kar bo przeciez sam z siebie malo kto przyjdzie zaplacic jakas kare. sam chyba z 4 razy nie zaplacilem(odmowilem przyjecia kary bo moim zdaniem sytuacje bylo mocno naciagane) i oprocz wpisu do krd, ktory absolutnie niczym nie grozi bo to prywatna firma jest, nie ponioslem zadnych konsekwencji. kary sa juz dawno przedawnione i jak to sie mowi moga mi skoczyc. na uciekanie i tego typu "pajacowanie" jestem za stary. niech sie buraki ciesza, ze sobie blankiecik wypisali. ja chamstwa sponsorowac nie zamierzam.

No i kolejny burak się odezwał! Pewnie - żeby cham sponsorował chamstwo - to chamowi nie uchodzi!

Co za patologia...

#17 ~Fafik~

~Fafik~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 16:32

Cześć Fafik. Z czego cię on okradł? Kość ci z miski podpier***ił?

Mnie z niczego nie okradł, gdyż nie tylko nie jestem ze Szczecina, ale i z komunikacji zbiorowej nie korzystam.
Okradł Ciebie i innych szczecinian - a jeśli tego nie rozumiesz (a widzę, że niestety jesteś kumaty inaczej) - to już tylko Twój problem. Chcesz utrzymywać złodziei - proszę bardzo; pewnie należysz do tego szacownego grona...

#18 ~croco~

~croco~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 16:32

i prawidlowo ten facet jezdzi za moje pieniadze komunikacja miejscka... probowal uciekac i prawidlowo ze go trzymali...powinien dostac kare za kara a jak sie nie polepszy to do wiezenia na tydzien to mu sie odwidzi i zacznie msyslec...a jak nei do wiezienia to do prac sluzbowych...bedzie zbieral psie gowna w parku przez kilka dni to tez koles oprzytomnieje!!!

#19 ~Szczecinianin~

~Szczecinianin~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 17:00

I bardzo dobrze. Powinni złodziejowi jeszcze wpierd... żeby się nauczył, że za komunikację się płaci.

#20 ~znafca~

~znafca~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 17:00

No i kolejny burak się odezwał! Pewnie - żeby cham sponsorował chamstwo - to chamowi nie uchodzi!

Co za patologia...

w takim razie sam jestes chamem skoro mnie tak nazywasz.
patologia to jest w zditm. zatrudniaja nieudacznikow, ktorzy nie potrafia stosowac prawa im przyslugujacego. prawo do nie przyjecia mandatu ma kazdy. nie wiem co w tym chamskiego. jesli zditm jest takie mocne w gebie niech mnie pozwie do sadu. od kilku lat jakos tego nie zrobili.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych