Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
76 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~babcia~

~babcia~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 17:02

mecenasiku co za farmazony opowiadasz-konie się śmieją-zostań obrońcą w tej sprawie a przegrasz z kretesem-mądrala z okienka

#22 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 17:05

Fafik, ale ty (z małej litery) tępy jesteś. Tylko takie buraki jak ty dbają o czubek swojego nosa. Szkoda komentarza na takiego głąba!

#23 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 17:07

Kanary w autobusach i tramwajach to często gęsto przechodzą samych siebie. Chamowaci, wulgarni, większośći brakuje odrobiny kultury osobistej niestety. (sama byłam świadkiem jak przy kołłątaja dwóch "pseudokanarów" dosłownie wywaliło młodego gostka z autobusu za brak biletu- TROCHE KULTURT PANOWIE KONTROLERZY!!!)
Więc nie dziwie się że grono osób jeździ na gape, i wdaje się w pyskówki z kanarami, ale z drugiej strony nie popieram tego. Ale prawda taka, że nasza szczecińska komunikacja też nie jest niczemu winna. Notorycznie spóźniające sie tramwaje i autobusy to po prostu koszmar. Nie raz stałam na przystanku i czekalam po 25 min aż szanowne "złomy" poprzyjeżdżają.

Więc niech państwo z ZDiTM- u ruszy te swoje mózgi i cztery litery i przejadą sie w godzinach szczytu autobusem albo tramwajem, do których czasami nie można wsiąść ani wysiąść, i niech pomarzną troche na przystankach ( często nie odśnieżonych i skutych lodem).

dziękuje !!!

#24 ~nek~

~nek~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 17:09

Ubrać w kamizelkę wiezienną z odpowiednim napisem i niech srząta na przystnakch komunikacji miejskiej za każdy brak biletu 1 miesiąc

#25 zimoar

zimoar

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 197 postów

Napisano 06 luty 2012 - 17:12

Ja bym mu jeszcze bejsbolem po nogach pociagnął.
Jeździ bez biletu, ucieka a reszta ma placic za jego jazde na gape.
Sorry ... przestepca ma miec wiecej praw niż uczciwy obywatel... takich ludzi trzeba tepic.

#26 ~pop~

~pop~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 17:14

za morde kanarów i o glebę za dużo sobie pozwalają .

#27 ~obiektywny~

~obiektywny~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 17:20

znafca - twoje wypowiedzi są tak infaltylne, że nie powinieneś zabierać głosu. Bije od ciebie kompleksami i dowartościowujesz się tymi głupawymi komentarzami jak typowy NIEUDACZNIK. Żali mi ciebie człowieku.

#28 ~znafca~

~znafca~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 17:30

znafca - twoje wypowiedzi są tak infaltylne, że nie powinieneś zabierać głosu. Bije od ciebie kompleksami i dowartościowujesz się tymi głupawymi komentarzami jak typowy NIEUDACZNIK. Żali mi ciebie człowieku.

prosze o konkretne argumenty. inwektywy bez zadnego potwierdzenia w faktach kazdy moze rzucic i nic to nie zmienia w temacie. bledy w twoim poscie raczej nie swiadcza o doroslosci i prawie do zabierania glosu.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 17:33

Kanary w autobusach i tramwajach to często gęsto przechodzą samych siebie. Chamowaci, wulgarni, większośći brakuje odrobiny kultury osobistej niestety. (sama byłam świadkiem jak przy kołłątaja dwóch "pseudokanarów" dosłownie wywaliło młodego gostka z autobusu za brak biletu- TROCHE KULTURT PANOWIE KONTROLERZY!!!)
Więc nie dziwie się że grono osób jeździ na gape, i wdaje się w pyskówki z kanarami, ale z drugiej strony nie popieram tego. Ale prawda taka, że nasza szczecińska komunikacja też nie jest niczemu winna. Notorycznie spóźniające sie tramwaje i autobusy to po prostu koszmar. Nie raz stałam na przystanku i czekalam po 25 min aż szanowne "złomy" poprzyjeżdżają.

Więc niech państwo z ZDiTM- u ruszy te swoje mózgi i cztery litery i przejadą sie w godzinach szczytu autobusem albo tramwajem, do których czasami nie można wsiąść ani wysiąść, i niech pomarzną troche na przystankach ( często nie odśnieżonych i skutych lodem).

dziękuje !!!

ŁOMATKOBOSKO - A SKĄD SIĘ BIORĄ TAKIE ŻAŁOSNE BLONDYNKI???

#30 ~ALA~

~ALA~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 17:38

Nie wiem, kto pisze te komentarze, ale czasem wydaje mi sie, ze niektore to gowniarze pisza.
Przepraszam,ale innego zdania nie mam o prymitywnych komentarzach.
A co do kontrolerow, czesto jezdzac, nie jedno widzialam ich dzikie zachowania / nie dotyczy to wszystkich oczywisce kontrolerow/. Niektorzy nie powinni w tym zawodzie w ogole pracowac.

Kiedys przygladajac sie scenie, gdzie to nastepnie kontrolerzy na sile gapowicza wysadziili tez / ja wysiadlam, chcac widziec zakonczenie / kosztem spoznienia sie do pracy/ i rozprawiali sie z nim na przystanku. /Nie bili Go, ale sie brzydko z nim szarpali.

Scysja byla nieprzyjemna, jeden z kontrolerow nawet na mnie funknal, co sie gapie. Odpowiedzialam, ze obserwuje
od poczatku cale zajscie i ze ich zachowanie jako kontrolerow stawia sobie wiele do zyczenia i ze jezeli zajdzie
potrzeba to gapowicz moze mnie wziasc na swiadka.

Zachowanie gapowicza wobec kontrolerow bylo normalne, spokojne, ale za to kontrolerzy zachowywali sie od poczatku, jak byli wladcami swiata.

Nie popieram gapowicza, ale artykul jest obustronny.

#31 ~ALA~

~ALA~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 17:45

Do "Gosc" - czasem nie jestes KANAREM. Po prostu bezglowie.

Wstretnie odniosles sie do komentarza "Asi". Asia ma racje.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 17:46

prosze o konkretne argumenty. inwektywy bez zadnego potwierdzenia w faktach kazdy moze rzucic i nic to nie zmienia w temacie. bledy w twoim poscie raczej nie swiadcza o doroslosci i prawie do zabierania glosu.

Jesteś nie tylko infantylnym nieudacznikiem ale także złodziejem. Oraz niedouczonym tumanem.
Dowodem jest twoja wypowiedź, cyt:
"to pytanie do zditm dlaczego mimo zadluzenia siegajacego prawie 1000zl nie zdecydowala sie na skierowanie sprawy do sadu. najwidoczniej kary te sa juz dawno przedawnione i przy powolaniu sie na stosowne paragrafy w prawie przewozowym roszczenia te moglyby zostac latwo oddalone. niech lepiej zditm sie zajmie skuteczniejszym i szybszym egzekwowaniem biezacych kar bo przeciez sam z siebie malo kto przyjdzie zaplacic jakas kare. sam chyba z 4 razy nie zaplacilem(odmowilem przyjecia kary bo moim zdaniem sytuacje bylo mocno naciagane) i oprocz wpisu do krd, ktory absolutnie niczym nie grozi bo to prywatna firma jest, nie ponioslem zadnych konsekwencji. kary sa juz dawno przedawnione i jak to sie mowi moga mi skoczyc. na uciekanie i tego typu "pajacowanie" jestem za stary. niech sie buraki ciesza, ze sobie blankiecik wypisali. ja chamstwa sponsorowac nie zamierzam."

Btw - mimo, iż staryś - na naukę nigdy nie jest za późno; a zatem do szkoły analfabeto - tam nauczą cię posługiwania się ojczystym językiem oraz - być może - odrobinę praworządności zaszczepią.

#33 ~znafca~

~znafca~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 18:02

Jesteś nie tylko infantylnym nieudacznikiem ale także złodziejem. Oraz niedouczonym tumanem.
Dowodem jest twoja wypowiedź, cyt:
"to pytanie do zditm dlaczego mimo zadluzenia siegajacego prawie 1000zl nie zdecydowala sie na skierowanie sprawy do sadu. najwidoczniej kary te sa juz dawno przedawnione i przy powolaniu sie na stosowne paragrafy w prawie przewozowym roszczenia te moglyby zostac latwo oddalone. niech lepiej zditm sie zajmie skuteczniejszym i szybszym egzekwowaniem biezacych kar bo przeciez sam z siebie malo kto przyjdzie zaplacic jakas kare. sam chyba z 4 razy nie zaplacilem(odmowilem przyjecia kary bo moim zdaniem sytuacje bylo mocno naciagane) i oprocz wpisu do krd, ktory absolutnie niczym nie grozi bo to prywatna firma jest, nie ponioslem zadnych konsekwencji. kary sa juz dawno przedawnione i jak to sie mowi moga mi skoczyc. na uciekanie i tego typu "pajacowanie" jestem za stary. niech sie buraki ciesza, ze sobie blankiecik wypisali. ja chamstwa sponsorowac nie zamierzam."

Btw - mimo, iż staryś - na naukę nigdy nie jest za późno; a zatem do szkoły analfabeto - tam nauczą cię posługiwania się ojczystym językiem oraz - być może - odrobinę praworządności zaszczepią.

i kto to wszystko pisze? prostak obrazajacy innych i oskarzajacy o bycie zlodziejem. kogo i z czego okradlem? nie widze zadnego argumentu a jedynie podkreslone wyrazy bez polskich znakow. dla twojej wiadomosci nie mam polskiego alfabetu w systemie bo korzystam z wersji angielskojezycznej.

#34 ~emski~

~emski~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 18:09

k***a, sam ograda nas wszystkich a jak go ktoś złapał to leci do pismaków. ZOMO by się przydało...

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 18:09

i kto to wszystko pisze? prostak obrazajacy innych i oskarzajacy o bycie zlodziejem. kogo i z czego okradlem? nie widze zadnego argumentu a jedynie podkreslone wyrazy bez polskich znakow. dla twojej wiadomosci nie mam polskiego alfabetu w systemie bo korzystam z wersji angielskojezycznej.

No cóż - pomyliłem się.
Dla ciebie jest już za późno na naukę (czegokolwiek). Kompletna demencja...

#36 Michuss

Michuss

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 261 postów

Napisano 06 luty 2012 - 18:10

Nie dość, że złodziej to jeszcze bezczelny. :blink:

#37 ~znafca~

~znafca~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 18:23

No cóż - pomyliłem się.
Dla ciebie jest już za późno na naukę (czegokolwiek). Kompletna demencja...

dalej nie widze zwiazku. jedyne co potrafisz to obrazac bez argumentacji i wymyslac kolejne inwektywy.
ale spoko, przyzwyczailem sie do troglodytow twojego pokroju. na kazdym forum na jakim pisze zdarzaja sie typy, ktore w swoim ciasnym pojmowaniu swiata nie potrafia pojac, ze ktos moze pisac bez polskich znakow. nie wiem tylko jakim cudem rozumieja kazda moja wypowiedz...

#38 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 18:30

Facet,który robi durnia z siebie i uważa,że wszystko Jemu wolno powinien dostać kolegium lub wytoczyć Jemu sprawę za nie zapłacenie poprzednich kar.Kary i mandaty wszędzie na całym świecie się płaci tylko w Polsce uważają,że za parkingi nie powinni płacić,za mandaty też nie/bo na foto radarze to nie Ja/w komunikacji też nie za małe kary i ściągalność i jeszcze znajdzie się adwokat,który za nim obstaje chyba nie lepszy od niego.

#39 ~piesza~

~piesza~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 18:37

Kiedys przygladajac sie scenie, gdzie to nastepnie kontrolerzy na sile gapowicza wysadziili tez / ja wysiadlam, chcac widziec zakonczenie / kosztem spoznienia sie do pracy/ i rozprawiali sie z nim na przystanku. /Nie bili Go, ale sie brzydko z nim szarpali.

a ja z kolei widziałam, jak dresiarz, jadący autobusem bez biletu, zaatakował kontrolerów, bijąc jednego z nich prosto w twarz z piąchy jak bokser. zadzwoniłam na policję I BYŁAM JEDYNĄ OSOBĄ, KTÓRA ZAREAGOWAŁA NA TEN CHAMSKI INCYDENT DRESIARZA (oczywiście nie dogadałam się, bo nie widziałam numeru bocznego autobusu, a dresiarz zdążył wyskoczyć na pierwszym dogodnym przystanku). w tym czasie cała reszta pasażerów tylko biernie przyglądała się całemu zajściu, nie podejmując żadnych działań, a niektórzy - starsze osoby! - kibicowali dresiarzowi, argumentując: "biedni ludzie, nie mają pieniędzy na bilety" (to niech se chodzą na pieszo, zresztą na cipaski mają forsę), "a te sępy nas tu okradają" (kto kogo okrada?! chyba gapowicz gminę i innych pasażerów czyli mnie, panią, pana...) "dobrze im tak!"... te idiotyczne komentarze pokazują, jakie durne społeczeństwo mamy - często popieramy złodziei i agresywnych dresiarzy tylko dlatego, że nie lubimy kontrolerów. nie patrzymy na to, że ich praca jest trudna, bo coraz częściej mają do czynienia z bezczelnymi, agresywnymi chamami, którzy okradają lokalną społeczność i trują powietrze w środkach komunikacji miejskiej, nie płacąc za przejazd.

a propos tego wydarzenia, nie wyobrażam sobie, że normalni kontrolerzy tak traktują normalnego pasażera, który nie uchyla się od podania swoich danych. jeśli ktoś podchodzi odpowiedzialnie do swoich uczynków, nie uchyla się od konsekwencji, choć nie są one dla niego (czy też dla jego kieszeni) przyjemne, problemów zazwyczaj mieć nie będzie. poza tym tego typu pretensje bezczelnego złodzieja pod adresem osoby powołanej do łapania złodziei są po prostu nieetyczne i idiotyczne. ja bym się wstydziła iść z tym do gazety.

p.s. ciekawe, czy ten złodziej jest już w krsie?

#40 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 18:38

Nie wiem, ja sama mam złe wspomnienia zwiazane z kontrolelami, ponieważ pomimo że dzień przed skończył mi się bilet miesiączny o czym zapomniałam, jednak kontrolujący zamiast wysiąść na przystanku na którym miałam wysiąść, a kazał mi jechać dalej był bardzo bezczelny i chamski (gdy w żalu powiedziałam do niego, że ciekawe za co mam zapłacić zasugerował prostytucje) więc ocene każdy zostawia sobie, wiem że to ich praca, ale bądźmi bardziej ludzcy i się szanujmy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych