Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
76 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Jazon~

~Jazon~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 18:43

Można by pomyśleć, że Głos promuje złodzieji...

#42 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 18:53

ŁOMATKOBOSKO - A SKĄD SIĘ BIORĄ TAKIE ŻAŁOSNE BLONDYNKI???

Akurat szanowny/a mądralo nie jestem blondynką :P. pisze jak jest i mam prawo wyrażać swoje zdanie. za to ty pewnie nigdy z domu nie wyszedłeś/wyszłaś. Więc si nie wpieniaj.
~ALA~ dziękuje za zrozumienie. pewnie dlatego że sam/sama jest kanarem! nie ma gdzie złości wyładować to wchodzi na forum i miesza wszystkich z błotem :)

#43 ~Mędrzec~

~Mędrzec~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 19:07

Krótko bo szkoda słów na taką patologię:

1. Jechał na gapę - kara umowna ~ 260 zł
2. Nowe przepisy = możliwość ujęcia gnoja, który nie ma biletu i próbuje uciekać.
3. Kilka razy nie miał biletu = kłamczuch i oszust - typowy naciągacz. Dodatkowo powinien odpowiadać za wykroczenie (3 x kara dodatkowa za przejazd bez biletu, o ile zachowany został termin)
4. Ci którzy popierają tego tępaka i gnoja są złodziejami, którzy okradają Normalnych obywateli, którzy Płacą podatki oraz kupują bilety.
5. Przez takich psów jak antybohater artykułu 'Miasto' ma mniej pieniędzy na inwestycje w nowe tramwaju, autobusy, tory, przystanki itd.
6. Ten mecenas (??) wypowiada się jakby nie znał ani przepisów ani stanu faktycznego. Dlaczego mecenas Gruca wspiera oszusta-gapowicza w oszukiwaniu ZdiTM oraz innych pasażerów?
7. Czy Oszust-Gapowicz zostanie ukarany, a jego długi zwindykowane?
8. ZDITM powinien wpisać go na liste dluznikow. Najlepszym sposobem na takich gnojów byłoby wywieszanie podobizn na liscie dluznikow zditm. Niestety w panstwie chroniacym wizerunek zlodziei,bandytow oraz wszelkiej masci degeneratow, jest to niemozliwe.

#44 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7204 postów

Napisano 06 luty 2012 - 19:18

Co się dzieje z nami? Dokąd zmierzamy? Czyż, jak przysłowiowe lemingi nie idziemy ku katastrofie? politycy w tv pokazują, gdzie mają prawo, które sami ustanawiają. Przykład idzie miedzy ludzi i powoduje skutki. Oto doskonale znany - zarówno "kanarom" jak i Policji - gapowicz prowokuje incydent, doprowadza do awantury i idzie na skargę do mediów. Zaś dziennikarz, zamiast posłać typa dobrym kopem do remontowania Kanału Białomorskiego, z troską i uwagą przychyla się nad losem nieszczęśnika. Wręcz współczuje mu, że oto "kanary" mieli fart. Wbrew faktom przyznaje rację przestępcy. Co prawda gapowicz złamał prawo, ale w stosunku do niego wszyscy powinni byli przestrzegać prawa. Zgoda - obicie mordy nie jest traktowane przez sąd jako zaliczka na poczet kary. Ale bez przesadyzmu, jak mawiał klasyk. Co zatem mieli zrobić kontrolerzy - przyglądać się, jak gościu skacze po siedzeniach? Jak kontroler ma uniemożliwić gapowiczowi ucieczkę czy nawet czynną napaść na siebie nie wchodząc z nim w bezpośredni, fizyczny kontakt? Pan mec Marcin Gruca (Bolesława Krzywoustego 8 - sugeruję omijać tę kancelarię, jeżeli nie chce się przegrać prostych nawet spraw) ma bardzo ubogą wyobraźnię. Czyżby w swej pracy nie spotkał się z podobnymi sprawami? Jestem zatem ciekaw, dlaczego autor artykułu poprosił o opinię tego akurat adwokata.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 19:20

Akurat szanowny/a mądralo nie jestem blondynką :P. pisze jak jest i mam prawo wyrażać swoje zdanie. za to ty pewnie nigdy z domu nie wyszedłeś/wyszłaś. Więc si nie wpieniaj.
~ALA~ dziękuje za zrozumienie. pewnie dlatego że sam/sama jest kanarem! nie ma gdzie złości wyładować to wchodzi na forum i miesza wszystkich z błotem :)

Ooo - przepraszam bardzo! Dalece nie wszystkich!
Ja mam ansę WYŁĄCZNIE do złodziei i innej popierającej ich patologicznej hołoty; nigdy nie przyszłoby mi do głowy czepiać się porządnych ludzi.
Sam od lat jeżdżę komunikacją miejską i ani razu nie miałem żadnych przykrych zdarzeń z kontrolerami (a pamiętam czasy, gdy chodzili oni w mundurach!) z tej prostej przyczyny, że ZAWSZE płacę za przejazd.
Jeśli ta prosta prawda: CHCESZ USŁUGI - ZAPŁAĆ nie dociera do niektórych patologicznych łbów to doprawdy nie moja wina.
Tym wszystkim użalającym się nad losem parszywego złodzieja życzę by inny parszywy złodziej okradł im mieszkanie a na odchodnem dał im po mordzie - to będzie sytuacja adekwatna do opisanej w gazecie, nieco jaskrawsza tylko.
Może wtedy zaczną myśleć.

#46 ~SamWieszKto~

~SamWieszKto~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 19:21

Jaki Pan ? Zwykły gapowicz czyli złodziej mienia miejskiego, ot i tyle... wiedział, że nie ma biletu, uciekał... ? w USA dostałby jeszcze kilka "ciepłych" słów od Policji, no cóż POństwo Prawa przecież...

#47 ~senior~

~senior~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 19:34

Nie lubie kanarów, ale temu gnojowi Róbta co chceta, dowaliłbym jeszcze kolegium i sprawę przekazał komornikowi.
do egzekucji, ja ze swoich podatków nie zamierzam utrzymywać, chuliganów i wandali

#48 ~dawid~

~dawid~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 19:37

Cwaniaczek. A potem przez takich jak on podnoszą ceny biletów, bo małe wpływy z biletów. Szkoda, że gazem jeszcze po gębie nie dostał matoł jeden.

#49 ~prosze o odpowiedz~

~prosze o odpowiedz~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 20:08

Czy słowa przytoczone prawnika są w porządku? czy ktoś nie powinien się tym zająć? po drugie, dlaczego artykuł jest napisany w obronie tego mamroczącego gapowicza? znajomy kogoś?

#50 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 20:56

Ale Pan mecenas przesadza, ten gapowicz okrada nas wszystkich korzystając z miejskiej komunikacji, za zakup której trzeba słono płacic-przeciez to Gmina kupuje. Należy potępiać gapowiczów nagminnych- a ten taki jest, którzy okradają nas wszystkich. Przecież z opłat za bilety, kupowany jest tabor.
A POZA TYM NIE MAJĄC PIENIĘDZY DO TAKSÓWKI PASAŻER NIE WSIĄDZIE A TU SIE PCHA BO CO?
Brawo kontrolerzy!

#51 ~samozuo~

~samozuo~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 21:09

Oj biedny cwaniak Karol, nie udało mu się wymigać od mandatu. Seryjnie albo się jeździ z biletami albo przynajmniej podczas kontroli zachowuje jak mężczyzna i przyjmuje się zasłużony mandat a nie jak ten cwaniaczek. Policjanci mieli racje.

#52 ~Normon~

~Normon~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 21:13

Jakbyś się baranie normalnie zachowywał to by nie było takiej sytuacji. Masz szczęście, że ja nie jestem kanarem bo byś mnie bardziej popamiętał. Następnym razem kup bilet jak cywilizowany człowiek i go skasuj po wejściu do autobusu a jeśli chodzi o kanarów to wielkie brawa. Niech śwok wie gdzie jego miejsce.

#53 ~Ryszard~

~Ryszard~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 21:37

Ten "człowiek", NIE SKASOWAŁ BILETU ZA PRZEJAZD! Koniec, kropka! Powinien ponieść karę. Czasami kontrolerzy muszą użyć siły wobec CWANIAKÓW, którzy jeżdżąc zza "friko", mają obrońców w typie mec.M.G. (przepraszam Mości Pana)

#54 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 21:45

Jakbyś się baranie normalnie zachowywał to by nie było takiej sytuacji. Masz szczęście, że ja nie jestem kanarem bo byś mnie bardziej popamiętał. Następnym razem kup bilet jak cywilizowany człowiek i go skasuj po wejściu do autobusu a jeśli chodzi o kanarów to wielkie brawa. Niech śwok wie gdzie jego miejsce.

ojej Normon nie podneicaj sie tak i nie nie pobij kogos na ulicy skoroś taki damski bokser :D

#55 ~Kalasanty~

~Kalasanty~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 22:18

Kanary to łachy gorsze od byłych ZOMOwców. Łby mają nie do myślenia, ale do walenia z byka. Coś takiego jak kultura ich nie dotyczy. To pachoły najgorszego kalibru. Widziałem niejedno zdarzenie z udziałem kanarów, rzadko kiedy zachowywali się jak ludzie. Najgorszemu wrogowi nie życzę zięcia kanara...

#56 ~Tom-m~

~Tom-m~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 22:22

Gość wyłudza przejazdy, głupa pali a teraz niewiniątko. Powinni nie pisać mu mandatu z 65 KW tylko wniocha do sądu i prace społeczne

#57 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 22:27

Nie wierzę, że to czytam!!! Tendencyjny tekst popierający jakiegoś cwaniaczkowatego pana karola! Szczyt dziennikarskiej tandety! WSTYD!

#58 ~Mlec~

~Mlec~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 22:29

Widzę że pan mecenas się trochę zagalopował, ciekawe jak ktoś wynosił by mu z domu telewizor czy nie dotykał by złodzieja, bo uważam że ktoś kto nie płaci za przejazd jest takim samym złodziejem jak każdy inny, nawet osoba postronna może złapać złodzieja tzw.zatrzymanie obywatelskie i niech pan mecenas spróbuje złapać kogoś nie dotykając go. No chyba ze jest koperfildem lub mistrzej Yoda.

#59 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 22:30

co za wiesniak z tego "karola" ;/ takich cwaniaczkow trzeba tępić ;/

#60 ~gradiola~

~gradiola~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 23:02

najpierw do pana prawnika: broni pan złodzieja!! broniąc złodzieja, sam pan staje się złodziejem, który nas wszystkich okrada !!
pan sobie " nie wyobraża" - z wyobraźnią u pana słabo, przeczytaj pan sobie nową ustawę !! a ten złodziej, bęłkoczący sylaby, żałosny okaz deb***a, który nawet mandatu nie potrafi przyjąć z godnością, po męsku !! baba w spodniach!!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych