Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~chętny~

~chętny~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 20:01

Trzeba najpierw wszystkich pedofili w kościołach wykastrować!

#2 ~Grevus~

~Grevus~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 20:05

Komuś nieźle na mózg padło !!! Teraz to będziemy może co złego to zwalać nie na władzę tylko na Matkę Boska ?? To jest świecki kraj czy może wyznaniowy?

#3 ~mag~

~mag~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 20:06

że są jeszcze prymitywy, które wierzą, że bóg istnieje, matka boska i jezus też, a cała trójca na swoich przedstawicieli wyznaczyła czarną mafię grabiącą staruszków i gwałcącą dzieci... no serio, ręcę mi opadają 

#4 ~pik~

~pik~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 20:39

Paranoja w czystej postaci. Jeśli obecni radni uchwalą coś podobnego to na wyborach nikt nigdy mnie nie zobaczy. Będę zbrojną opozycją.

#5 ~Wścibski~

~Wścibski~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 20:51

Osiołki, RP od czasów ślubów lwowskich Jana Kazimierza jest zwierzona Matce Bożej, nie ma się co dublować...

#6 ~Grzesiek~

~Grzesiek~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 21:31

Proponuję żeby mózg pomysłodawczyni zawierzyć jakiemuś bóstwu. Może być nawet Światowid. Zapewne nie przyniesie to żadnego efektu, bo głupota nie rak i jest nieuleczalna. Ale nikt nie zarzuci, że z tą patologią intelektualną nie próbowano nic zrobić.

#7 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 21:57

Zawierzmy Szczecin Matce Boskiej Powiatowej, patronem miasta uczyńmy króla Polski Jezusa Chrystusa. I sprowadźmy w końcu Jego grób na Wawel.

#8 ~Przerażona~

~Przerażona~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 21:58

Temat zarazem śmieszny i przerażający. Nasze państwo niestety świeckie nie jest

#9 ~robak~

~robak~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 22:37

A ja słucham Behemotha i proponuję zawierzyć miasto Nergalowi .A co

#10 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 22:52

Idiotów przybywa w zastraszającym tempie, ale nie sądzę żeby w Szczecinie znaleźli chętnych na tak poroniony pomysł i miał zapanować ciemnogród.

#11 ~Jóźwa bezzębna z ul. śląsk~

~Jóźwa bezzębna z ul. śląsk~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 22:58

To tera wutka i zagrycha bedo tansze?

#12 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6963 postów

Napisano 15 grudzień 2018 - 00:26

Osiołki, RP od czasów ślubów lwowskich Jana Kazimierza jest zwierzona Matce Bożej, nie ma się co dublować...

Ale to była Rzeplita w ówczesnych granicach! Obecne ziemie na zachód od Wisły były w rękach bezbożnych lutrów. Trzeba nadrobić zaszłości. Wiele wskazuje, że obecni władcy gotowi są powtórzyć wyczyny owego zacnego władcy.

#13 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6963 postów

Napisano 15 grudzień 2018 - 00:31

Czy pomysł ten ma oznaczać, że Szczecinowi może pomóc tylko cud??! Lepszego dowodu, że premier Morawiecki i ministrowie Gróbarczyk oraz Brudziński nie są w stanie nic dla Szczecina - mimo obietnic - zrobić. Pozostaje tylko wiara w siły nadprzyrodzone.

#14 ~Rura~

~Rura~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 01:10

Gdyby głupota dawała umiejętność latania to pomysłodawczyni tego poronionego projektu, albo ścigała by się z orłami, albo mijała by właśnie orbitę Plutona kierując się ku Alfie Centauri...
Perunie... Widzisz i nie grzmisz... A jak zagrzmisz to nie trafisz...

#15 ~Zmartwiony~

~Zmartwiony~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 01:52

Ogłupianie Narodu Polskiego ciąg dalszy. Mam nadzieję , że Szczecin nie ulegnie tej ciemnocie.

#16 ~Pedro~

~Pedro~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 01:55

ciemnota ciemnota .....szkoda gadać

#17 ~zachodniopomorskie~

~zachodniopomorskie~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 06:35

To władza Szczecina będzie teraz siedzieć z założonymi rękami i będzie patrzała co się dzieje :) Co za wstyd, Stargard,Goleniów wybierają mądre władze i te miasta się rozwijają w ogromnym tempie, a Szczecinowi pozostaje tylko modlitwa :)

#18 ~Captain Morgan~

~Captain Morgan~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 07:17

katolickie przygłupy

#19 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 07:21

Serio jeszcze ktoś wierzy w te czary? Pod koniec drugiej dekady XXIw? A ja mam pod łóżkiem Niebieskiego Krasnala. Zawieżmy mu Police i okolice...

#20 ~Gordon~

~Gordon~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 10:25

A w miejscu Bramy Portowej postawić 30 metrową Matkę Bożą... a i koniecznie dzieci posyłać na nocne nauki wiary w parafiach...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych