Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Olka~

~Olka~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 11:32

Również uważam , że to zly pomysł, ponieważ nie każdy chce aby jego zdjęcia były pokazywane gdzieś na portalach społecznościowych. Poza tym nie powinno wstawiać się zdjęć osób , które o tym nie wiedzą , bo to jest juz naruszenie praw.

#2 ~@ bez koloru~

~@ bez koloru~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 11:37

Mało śmieszne :( jest pokazywanie ludzi w taki sposób . Czy sfotografowani wyrazili na to zgodę ? Dla mnie to jest "Nietolerancja" . Co komu do tego jak się ubiera ......

#3 ~////;p~

~////;p~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 11:38

Głupi pomysł .... Wogóle mi się nie podoba . Kazdy ubiera się jak lubi. Ten kto założył ten profil ma kompleksy . Żałosne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#4 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 11:40

a co kogo obchodzi jak ktoś się ubiera niech patrzą na siebie idioci którym to przeszkadza !!!!!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 11:42

Co za gówno!

#6 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 11:58

Ryje zasłonięte, czyli wszystko w/g prawa. W końcu znikną ze szczecińskich ulic ludzie ze wsi co przyczyniają się do powiedzenia że szczecin to wioska z tramwajami.

Ktoś mógłby jeszcze założyć profil z wieśniackimi samochodami które poruszają się po ulicach szczecina

torreador a ty jesteś pedałem tak słyszalem

#7 ~ZS~

~ZS~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 12:22

Bardzo dobry pomysł ! Wprawdzie nie mam i nigdy nie będę miał twarzo-książki ale niektórzy na prawdę mogliby zastanowić się w co są ubrani i jak wyglądają. Mieszkańcy swoim wyglądem i zachowaniem również świadczą o naszym mieście.

#8 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 12:27

Ta/te osoby, które założyły profil z takimi zdjęciami, prawdopodobnie są strasznie zakompleksione, bo chyba wg nich najważniejsza jest metka, a nie to co ma się w głowie i jakim jest się człowiekiem. I tu uwaga najmniej zakompleksionym narodem (tu można pokazać ku pozytywnemu nastawieniu) są Amerykanie. Pojedź, albo zapytaj, poszukaj w necie, czasopismach ludzi z tamtejszych ulic i ich stroje, a nie te z filmów, które mózgi wyżerają. A można się zdziwić i wcale nie będą Polacy, jak bardzo ich styl ubierania różni się od tych wykreowanych na gwiazdach filmowych, które mają sztaby doradców. Pozdrawiam

#9 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 12:34

Bardzo fajnie się śmiać z kogoś innego, do czasu kiedy siebie tam nie zobaczymy... Moim zdaniem jest to zły pomysł, kolejne obśmiewanie się ludzi. Ci co robią zdjęcia innych osób z taką myślą, że jest to fajne, nie mają za grosz empatii.

#10 ~CZYTELNIK~

~CZYTELNIK~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 13:02

A REDAKTORZY GŁOSU SZCZECIŃSKIEGO NIE POTRAFIĄ PISAĆ ARTYKUŁÓW. BYLE GÓWNEM SIĘ PODNIECAJĄ A NAWET PORZĄDNEGO ARTYKUŁU NIE POTRAFIĄ NAPISAĆ BO WIECZNIE COŚ KOLORYZUJĄ ALBO SAMI WYMYŚLAJĄ.

#11 ~daria~

~daria~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 13:14

Nie każdy jest modowym mistrzem, żeby strzelać stylizację, jak z czerwonego dywanu. A poza tym ludzie ubierają się w to,co mają i nikt o tym nie myśli,że sprawiają takim czymś przykrość. Dla mnie pomysł na poziomie dzieciaków z podstawówki, które nie odróżniają jeszcze posiadania kasy,od braku jakichkolwiek pieniędzy.

#12 ~kreator~

~kreator~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 13:29

Szczecin dresem stoi i basta - wystarczy przejść się przez centrum - mamy więc chyba najzdrowsze i najbardziej wysportowane społeczeństwo w Polsce ;)

#13 ~dc-10~

~dc-10~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 14:07

teraz czas na : za niskich, za wysokich, grubych, szpetnych,ubogich i wszystkich innych którzy odbiegają od kanonu wyglądu lansowanego przez zakompleksione społeczeństwo

#14 ~Fox~

~Fox~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 14:38

może kobieta na grzyby jechała....? jak ma się ubrać do lasu.

#15 ~wioska z mieszkancow~

~wioska z mieszkancow~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 14:46

Oto szczecinianie co okreslaja wioske z tramwajami,ktorzy narzekaja na wszystkich i na wszystko, jaka to wladza zla glupia, miasto brudne brzydkie i moge wymieniac tak dalej!Do tego zakompleksieni i nabijajacych sie z wlasnego podworka bo tylko tyle maja tworczosci i wyobrazni aby cos wymyslec a wszystkim sie podoba.TO NIE WLADZA JEST PROBLEMEM MIASTA I ZAPASCI SZCZECINA ALE MIESZKANCY potrafiacy narzekac wybrzydzac i wytykac palcem ile tamten zarabia!!!!Rzygac sie wami chce zakompleksieni internetoei nrzekacze!!!!!

#16 ~Ann~

~Ann~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 15:03

Profil fb na miarę jego autora i fanów, którzy chyba mają za dużo wolnego czasu i zamiast zająć się sobą, publicznie naigrują się ze wszystkich dookoła. Nie widzę nic zabawnego w zdjęciu kobiety w klapkach na ulicy, która być może pracuje w okolicy i wyskoczyła tylko na chwilę do sklepu, albo w zdjęciach starszych osób w butach zdrowotnych, dla których ważniejszy jest komfort poruszania się niż modny design. Nie każdy jest stylistą, nie każdego stać na to, żeby dobierać garderobę zgodnie z trendami i czasem musi ubierać to co ma. A czasem specyficzny wygląd jest wynikiem choroby. Życzę Wam fani, aby i Wasze zdjęcia trafiły na podobną stronkę.

#17 ~Turbwydymanomen~

~Turbwydymanomen~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 15:51

co komu do domu jak dom nie jego .jeszcze komuna głęboko w nas siedzi . każdy ubiera się wedle standardu życia. jeszcze zacznijcie publikować kto ile zarabia . trzeba być deb***,,,em aby wogle coś takiego wymyśleć zaraz tylko same jacykowe pe,,,dały będom ok

#18 ~Kangue~

~Kangue~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 16:07

jak dla mnie to bzdura...... ciekawa jestem czy założyciel tak inteligentnego profilu na Fb będzie się smial jeśli na zdjęciu pojawi się ktoś z jego rodziny.....ale co tu dużo pisać ,prędzej czy później i On się pojawi na tej stronce....bo nie wierze ze to PAN IDEALNY.... zajmijcie się własnym tyłkiem a nie cudzym....

#19 ~boo~

~boo~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 17:28

Z ciekawości weszłam i zobaczyłam co to za strona, to nie jest ani śmieszne ani ciekawe. Po pierwsze niech się każdy ubiera jak mu wygodnie i jaki ma ,,styl", bo niby czemu ma być szaraczkiem w tłumie, po drugie niektóre zdjęcia są przykre, bo trzeba wziąć pod uwagę, że może ktoś miałby ochotę się modnie, elegancko ubrać ale najnormalniej w świecie jest niezbyt majętny.....a niestety bieda w naszym mieście straszna. Więc myślę, że pomysl tego konta na FB jest lekko niesmaczny - tak po oglądnięciu profilu i zamieszczonych tam zdjęć.

#20 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 18:08

Ba, założyciele tego konta zapewne wyrzucają śmieci w garniturach-panowie, albo w szpilkach -panie i wyszli prosto od fryzjera, albo najzwyczajniej toną w swoich gó...ach, by nie strzelono im fotki. Z życzeniami aby dorośli do publikacji czyjegoś, a najlepiej swojego wizerunku. Proponuję pozew zbiorowy osób umieszczonych bez ich wiedzy i zgody, to nic, że twarze niewidoczne, ale są świadkowie, którzy udowodnią, że to te osoby i były w tym czasie i w tym miejscu! Powodzenia w wygraniu procesu dla osób, których godność i wizerunek zostały publicznie zniesławione!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: moda

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych