Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 18:46

Głos Szczeciński sięgnął dna promując tego typu profile na tym nędznym portalu FB.
Może lepiej założyć profil "Najnędzniejszy pismak gs.24"?

#22 ~pieprzyć fuj - zbuka~

~pieprzyć fuj - zbuka~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 22:01

Przecież wiadomo, kto ma tam konta i kto zagląda na tego całego fuj - zbuka: same bezmózgi o dwucyfrowym IQ.
Normalny ma w doopie fuj-zbuka i tyle!

#23 ~mik~

~mik~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 10:39

Wiecie jakich firm jest najwięcej w Szczecinie? "LOKAL DO WYNAJĘCIA" - tylko nie wiem co u nich można kupić bo wiecznie zamknięte ... :(

#24 ~k1~

~k1~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 11:27

a każdy taki lokam mógłby dać pracę 2-3 osobom ...

#25 ~Koniec Świata~

~Koniec Świata~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 13:20

Facebook to tandetne gówno dla ekshibicjonistycznych burasów, cierpiących na pustotstan osobowościowy. To fakt, że ludzie w Polsce, bo nie tylko w Szczecinie wyglądają marnie, ale modnisiostwo rodem z warszafki to także zły gust, tyle że w drugą stronę. Jedni wyglądają jak clowny i manekiny z croppa, inni jak dresiarze z zapuszczonego osiedla, a jeszcze inni jak gwiazdy ze spalonego teatru. Każdy myśli o sobie, że reprezentuje najnowsze trendy i szczyt gustu. Prostota w ubiorze uważana jest za nudę. Na koszulkach i łachach muszą być wielkie napisy, cekiny frendzle, jeb_nie policji i inne gówno. Im bardziej oczoj_bnie tym lepiej. To jest właśnie ta cała deb***na moda. Moda dla wyższych sfer, moda dla klasy średniej i moda dla plebsu. Wszystko gówno warte.

#26 ~Quad~

~Quad~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 14:19

TOLERANCJA = poszanowanie odmienności
Słyszał ktoś o czymś takim w Szczecinie??

#27 ~MYA~

~MYA~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2013 - 11:10

Z ciekawości weszłam i zobaczyłam co to za strona, to nie jest ani śmieszne ani ciekawe. Po pierwsze niech się każdy ubiera jak mu wygodnie i jaki ma ,,styl", bo niby czemu ma być szaraczkiem w tłumie, po drugie niektóre zdjęcia są przykre, bo trzeba wziąć pod uwagę, że może ktoś miałby ochotę się modnie, elegancko ubrać ale najnormalniej w świecie jest niezbyt majętny.....a niestety bieda w naszym mieście straszna. Więc myślę, że pomysl tego konta na FB jest lekko niesmaczny - tak po oglądnięciu profilu i zamieszczonych tam zdjęć.

popieram Cię.
bieda w Szczecinie straszna.
a profil moim zdaniem do usunięcia.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: moda

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych