Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 14:49

Ale dlaczego od razu nazywa się ich pseudokibicami? Pobili kogoś? Zniszczyli coś?
Widzieliście chociaż oprawę? Może o tym byście napisali? -,-

#2 ~Zwykły_Obserwator~

~Zwykły_Obserwator~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 14:56

Ja nic już się nie wypowiadam. To mój ostatni post. Wychodzi na to że lubujecie jedną zasadę. Nieważne czy piszecie dobre czy brukowe artykuły, ważne że je komentują. Więc już nie mam ochoty komentować. Sztuczne komentarze pisane przez autorów artykułów, tylko po to aby nakręcić dyskusję. Ludzie opamiętajcie się, media was mamią i się wami bawią.

#3 ~POrażka~

~POrażka~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 15:07

Za racę 5 lat,a malwersanci od autostrad i innych cudów tuska bezkarni.. By żyło się lepiej-swoim!

#4 ~pppszczecin~

~pppszczecin~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 15:17

nie wiem czy śmiać się czy płakać...myślałem, że chociaż dzienniki lokalne nie angażują się aż tak w propagandę PO...rozumiem warszawka, która jest bezmózga, ale daleki Szczecin, który przez nich został praktycznie zniszczony??? Ręce opadają :(

#5 ~Kibic T.~

~Kibic T.~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 15:23

Rozumiem, że z powodu tych 2-óch osób genialny dowódca Policji stwierdził, że robimy zwęrzenie w tunelu, którym wychodzi się z sektora gości? Pogratulować pomysłowości, aż cud, że nie skończyło sie to jakimś stratowaniem czy innym przykrym zdarzeniem.

#6 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 15:30

Kibice, prawdziwi kibice nie chodzą na mecze bo się boją. Wszyscy którzy chodzą to pseudo kibice. Taka jest cholerna prawda.

#7 ~POGOŃ SZCZECIN~

~POGOŃ SZCZECIN~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 15:53

3majcie się bracia !!!

#8 ~jasiek87~

~jasiek87~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 16:15

oja wielkie mi halo heheh. pieski wezcie sie za porzadna robote a nie takimi glupotami sie zajmujecie :)

#9 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 17:05

POGOŃ ! :)

#10 ~gryfus~

~gryfus~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 17:19

Jasne, pseudokibice i na 5 lat do więzienia bo oddali honor Żołnierzom Wyklętym... A prawdziwych przestępców nie zatrzymują... Cioty a nie policja... Precz z Komuną!!!

#11 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 17:30

za takie przestepstwo powinno byc 25 lat w kraju zarzadzanym przez zwolennikow(slugosow) komunistow.
najlepsze sa komentarze tych co w zyciu na meczu nie byli ... a boja sie pojsc na mecz.odwagi lemingi wbrew przekazom TVN i GW nikt was tam nie pobije ani nie zabije.przyjdzcie zobaczcie jak jest naprawde.
mysle,ze za rok juz nie bedzie swieta ZOLNIERZY WYKLETYCH tylko swieto zdrajcow z ub,sb i innych komunistycznych organizacji.jaki rzad takie beda swieta.

#12 ~ROBAK~

~ROBAK~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 17:48

Jacy pseudokibice,przeciez to patryjoci oddający hold komus tam,a ze to zabronione ,przeciez to nie ich wina,to j...ny tusk,pedaly lewaki i esbeki

#13 ~pdom~

~pdom~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 18:25

5lat?HAHAHAHAHA.Żałosne. Za pobicia i gwałty nawet się tyle nie dostaje no co sie dziwić to jest POLSKA

#14 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 19:15

Jak ktoś świadomie łamie prawo to chyba powinien znać konsekwencje cokolwiek by nie zrobił choc areszt za takie coś to wg mnie przecięcie mimo że nie daże sympatią kiboli.

#15 ~hycel~

~hycel~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 20:29

POLSKA! I wszystko jasne! Jeszcze troche i tylko milicja bedzie w tym smiesznym kraju i sami beda sie ganiać! Trzymajcie sie bracia,Tylko Pogoń Szczecińska!

#16 ~Pogoń Szczecin~

~Pogoń Szczecin~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 20:35

chłopaki już w domach na szczęscie

#17 ~Fan1948~

~Fan1948~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 20:49

Policyjne scierwo to wrog najwiekszy...

#18 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 21:03

Widac ze na mecze nie jezdzisz bo bzdury piszesz ja jezdze i krzywda mi i nikomu sie jakos nie dzieje !!!

#19 ~dawid~

~dawid~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 21:09

jacy pseudokibice !!!

#20 ~dawid~

~dawid~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 21:10

jacy pseudokibice !!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kibice, pogoń, szczecin