Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
152 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~anty kler+ kler to ściema~

~anty kler+ kler to ściema~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 06:23

Wywalić !!!niech pójdą na bezrobocie ,to do księdza sie zgłoszą, niech im pomoże albo pomodlą się

#2 ~Kakodaimonos~

~Kakodaimonos~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 06:31

Skandal. Co na to władze i kuratorium? Czy w tym kraju naprawdę wszyscy siedzą jak mysz pod miotłą kiedy sprawa dotyczy kościelnych?

#3 ~inf.~

~inf.~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 06:35

cokolwiek jej uczynicie to zrobi się z niej kolejna męczenica. to kolejna bura suka.

#4 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 06:36

Hej, proszę o jedno - przeczytaj jeszcze raz cały ten artykuł, pomijając kanapki z mięsem i modlitwę - tu jest inny problem ukazany szkoła źle funkconuje edukacyjnie ( tak pokauje to autor), a dodatek o modlitwie i kanapkach jest tylko świadomym, perfidnym zaśmianiem się z wartości ważnych chociażby dla mnie. Otwórzmy oczy - zobaczcie jak tendencyjnie można pisać!!!!! Można pisać o innym problemie a jako źródło pokoazać Kościół. Szkoda.
Dla niezorientowanych - są takie szkoły jak katolickie, gdzie modli sie na początku lekcji, też przypomina sie o wartościach chrześcijańskich i kończą je bardzo mądrzy ludzie. CZYTAJMY UWAŻNIE, a nie jak nas poprowadzi TENDENCYJNIE autor artykułu.

#5 ~jch~

~jch~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 06:43

a rodzice to niewierzący ?? aż tylu ateistów w tej lubczynie żyje, co rekę na katolików podnoszą ?? nieładnie, bóg będzie zły !

moze część z tych biednych ludzi walnie się w łeb i zrozumie, ze regligia słuzy jedynie do zaspokajania potrzeb osób "wybranych" a katolicy to największa i najgłupsza ze wszystkich sekt.

swoją drogą, nie możecie zabrać na kilka dni dzieci ze szkoły (skoro i tak się tam niczego nie uczą) a od razu zrobi się wrzawa i ktos się tym zainteresuje :) albo zebrac się w kilkadziesiąt osób i zablokować szkołe, aby Pani chora psychicznie dyrektor nie weszła do niej... szkoła ma być dla społeczeństwa i macie prawo wymagać a nie, być ofiarami !!

#6 ~zoltan~

~zoltan~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 06:52

a rodzice to niewierzący ?? aż tylu ateistów w tej lubczynie żyje, co rekę na katolików podnoszą ?? nieładnie, bóg będzie zły !

moze część z tych biednych ludzi walnie się w łeb i zrozumie, ze regligia słuzy jedynie do zaspokajania potrzeb osób "wybranych" a katolicy to największa i najgłupsza ze wszystkich sekt.

swoją drogą, nie możecie zabrać na kilka dni dzieci ze szkoły (skoro i tak się tam niczego nie uczą) a od razu zrobi się wrzawa i ktos się tym zainteresuje :) albo zebrac się w kilkadziesiąt osób i zablokować szkołe, aby Pani chora psychicznie dyrektor nie weszła do niej... szkoła ma być dla społeczeństwa i macie prawo wymagać a nie, być ofiarami !!

Gówno ich interesuje, z czym moje dziecko ma kanapki do szkoły!

#7 ~ddt~

~ddt~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 06:55

OJCIEC was osądzi, może ojciec Rydzyk , może jakiś inny ale STRZEŻCIE się, albowiem niegodziwcy zostaną ukarani i napiętnowani przez Macierewicza !!!

#8 ~Greg~

~Greg~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 07:04

Trzeba było przekazać szkołę fundacji Palikota. Byłoby "róbta co chceta" fajnie i z postępem.

#9 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 07:08

Mieszańcy Lubczyny dobrze pamiętają awanturę o szkołę, kiedy ją likwidowano. O tę szkołę starało się kilka stowarzyszeń , a dostało ją stowarzyszenie posiadające siedzibę w prywatnym mieszkaniu, o którym nikt nie słyszał. Przypomnijcie sobie, pomyślcie. Mimo wielu protestów mieszkańców okolicznych miejscowości i samej Lubczyny, burmistrz zrobił to co zrobił. Pamiętam też radość niektórych z tego, że będzie to szkoła katolicka. No i jest.

#10 ~jasnaprawa~

~jasnaprawa~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 07:12

Moim zdaniem: Specjalnie tak "uczą" by nikt nie chciał chodzić do tej szkoły. Rok później budynek kupi biznesmen z Warszawy i zrobi hotel dla turystów z mariny. Cwane działanie. T

#11 ~ojej~

~ojej~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 07:34

"śmiała się skrytykować" :|

#12 ~xd~

~xd~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 07:43

Ja rozumiem,żeby to w Lublinie,Przemyślu albo gdzieś koło Rzeszowa....Ale w Zachodniopomorskiem? Takie rzeczy? W cywilizacji? No nie...

Ha, żebyś się nie zdziwił z takim Przemyślem! Cywilizacja równie dobra jak tutaj. Jestem ze Szczecina a w Przemyślu mam rodzinę. Bywam w tym mieście 1-2 razy w roku. Obecność kościołów i cerkwi albo bardziej ogólnie - religii i symboli religijnych, wynika z historii tego miasta i z samej ilości jego zabytków. Ale na pewno nie jest to miasto fanatyzmu religijnego.

#13 ~Meduza~

~Meduza~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 07:48

Przecież to proste: kto jest właścicielem szkoły? Czy jest to wyznaniowa szkółka parafialna czy państwowa podlegająca pod MEN? Jeżeli to pierwsze, to mata co chceta, jeżeli to drugie, to szkoła jest laicka i moherowy terror fanatycznej dewotki musi zostać ukrócony. Wystarczy zdecydowana postawa wszystkich rodziców, list (najlepiej otwarty) do MEN i baba spada. Co to znaczy "sprawdza kanapki"? ma na to jakiś papier upoważniający? Dlaczego durnie dajecie się zastraszać? Ja wiem, dlaczego. Bo sami jesteście tyle samo warci. Bo zamiast zebrać się i wspólnie coś zrobić to biegacie donosić jeden na drugiego. Bo jesteście głupim stadem, którym każdy może rozporządzać do woli i śmiać się głośno. Niedługo rozpasane dyrektory będą wam sprawdzać szuflady po domach, jak sie nie postawicie. Ale wam wzajemna nienawiść nie pozwoli, więc będą sę wyżywać na waszych dzieciakach, okaleczać je intelektualnie, zawłaszczać budynki przy milczącej aprobacie. Albo się ruszycie. Ale wspólnie.

#14 ~Max~

~Max~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 07:50

Metody z średniowiecza. Wtedy rządził kościół zacofanym ludem. Nie ma co ukrywać że dzisiaj chcieliby miec to samo.

#15 ~ona82~

~ona82~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 07:52

Tyle osób zwolnionych.. gdzie jest kuratorium???

Nawet jeśli byłaby to szkoła katolicka, to obowiązuje ją program nauczania dla każdego poziomu!!
Nauczyciele muszą realizować podstawę programową i tego powinna pilnować dyrekcja..
I nawet jeśli byłaby to szkoła katolicka, to nikt (!!!) nie ma prawa sprawdzać kanapek dzieci.. co kogo obchodzi czy ma wędlinę czy serek??

Dziwię się, że rodzice tak długo to wytrzymują...

I skoro twierdzą, że dzieci tylko się bawią (no i modlą), to nawet to przedszkola tego porównać się nie da, bo wbrew pozorom dzieci w przedszkolu też się uczą.

#16 ~alka~

~alka~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 08:12

Ha, żebyś się nie zdziwił z takim Przemyślem! Cywilizacja równie dobra jak tutaj. Jestem ze Szczecina a w Przemyślu mam rodzinę. Bywam w tym mieście 1-2 razy w roku. Obecność kościołów i cerkwi albo bardziej ogólnie - religii i symboli religijnych, wynika z historii tego miasta i z samej ilości jego zabytków. Ale na pewno nie jest to miasto fanatyzmu religijnego.

No dobra,przepraszam za ten Przemyśl.Ale za resztę nie. :)

#17 ~kasik~

~kasik~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 08:18

Do Tomek:

Mylisz się-tu są ukazane dwa problemy nie jeden.Pierwszy -kiepski poziom edukacyjny w tej szkole, odejście nauczycieli ze szkoły i wykonywanie zawodu przez osobę bez uprawnień. Drugi-zachowania Dyrektorki, które zakrawaja na fanatyzm i na które zgodzić się nie można! Nikt nie ma prawa narzucać komuś w szkole publicznej swoich poglądów religijnych! A tym bardziej wprowadzać zwyczaje takie jak sprawdzanie dzieciom kanapek w piątki!
Jeśli więc widzisz tu tylko jeden problem to bardzo się mylisz!!!

Jeśli to prawda co jest napisane w artykule Dyrektorka powinna byc natychmiastowo zwolniona! Dziwię się, ze jeszcze to nie nastąpiło!

#18 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 08:27

Jaki skandal bardzo dobrze!!!! Chcieliscie religi w szkolach ?? jak dziecko moze isc na biologie i sie uczyc o ewolucji a za godzine isc na religie i sie uczyc o tym, ze w chmurach siedzi taki Pan co wszystko wie i wszedzie jest :))) a jak bedzie niegrzeczne to pojdzie do piekla gdzie dieably gotuja ludzi w garnkach :)))))) 21wszy wiek mamy przypominam :)

#19 ~Bruno~

~Bruno~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 08:30

Kuratorium oczywiście nic nie wie. U mojej córki w szkole pracuje nauczycielka plastyki (żona dyrektora szkoły), która notorycznie gubi prace uczniów stawiając oceny 1 za brak pracy, jest niesłowna, co chwilę zmienia zdanie na temat możliwości przyniesienia pracy do oceny (raz stwierdza, ze uczeń nie może już przynieść pracę bo za późno, po czym na kolejnej lekcji stawia 1 za brak pracy). Ubiór tej nauczycielki także pozostawia wiele do życzenia, raczej przypomina ubiór pani lekkich obyczajów niż nauczycielki. Oczywiście dyrektor nic z tym nie robi choć rodzice interweniują. Kuratorium także nie podjęło żadnych działań, choć z tego co wiem, prawdopodobnie byli informowani. Ciągle prostuje się uczniów, jak mają wyglądać ubierać się, może czas popatrzyć na siebie.

#20 ~Rafus~

~Rafus~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 08:33

Ta Kobieta to psychopatka i powinno się ją jak najszybciej odsunąć od Dzieci sam jestem Katolikiem, ale nie fanatykiem każdemu można obrzydzić wiarę, ale najbardziej obużające jest to, że Pan Burmistrz staje murem za jedną osobą zamiast za społeczeństwem, któremu powinien służyć. Faktycznie widocznie komuś jest na rękę, aby tak się działo....

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych