Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
152 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 08:57

jeszcze powinni mówić o katastrofie do kompletu słuchać radia Rydzyka i będzie git
taka robi się Polska wstyd

#22 ~aa~

~aa~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 09:07

religia w oogole powinna byc tylko dla osob w miare z uksztaltowana psychika czyli tak mniej wiecej od 16 - 18 roku zycia!

#23 ~dasd~

~dasd~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 09:22

Motto szkołyna stronie startowej szkoły: Nasze motto

"Najszkodliwsi są katolicy bojaźliwi, małego serca,

którzy gniewem się sprawiedliwym i świętym

w obronie czci Boga swego nie zapalają,

a gorliwości nie mają i jako straszydła na wróble stoją"

(ks. Piotr Skarga)

wszystko w tej sprawie.ZLIKWIDOWAC KLER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#24 ~pol~

~pol~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 09:26

Wprowadzenie religii do szkół było błędem. Bardzo dużym błędem. Od początku było wiadome, że na tych lekcjach będą odrabiane bądź ściągane inne lekcje.
Wprowadzenie do przedszkoli to już paranoja.
Do kościoła na religię chodzili ci co chcieli, a nie musieli.
Na pensje katechetów idą nasze podatki, a efekty, no cóż...
Do katolickiej szkoły nie poślę dziecka pomimo wyznania katolickiego.
Dobrze, że jeszcze mam wybór.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 09:28

Hej, proszę o jedno - przeczytaj jeszcze raz cały ten artykuł, pomijając kanapki z mięsem i modlitwę - tu jest inny problem ukazany szkoła źle funkconuje edukacyjnie ( tak pokauje to autor), a dodatek o modlitwie i kanapkach jest tylko świadomym, perfidnym zaśmianiem się z wartości ważnych chociażby dla mnie. Otwórzmy oczy - zobaczcie jak tendencyjnie można pisać!!!!! Można pisać o innym problemie a jako źródło pokoazać Kościół. Szkoda.
Dla niezorientowanych - są takie szkoły jak katolickie, gdzie modli sie na początku lekcji, też przypomina sie o wartościach chrześcijańskich i kończą je bardzo mądrzy ludzie. CZYTAJMY UWAŻNIE, a nie jak nas poprowadzi TENDENCYJNIE autor artykułu.

Co do szkoły katolickiej to nie przesadzaj z tą porządnością właśnie z takiej zabrałam moje dziecko uczniowie nie stronią od zakrapianych imprez i używek .
A co do wiary to nie każdy musi być takim fanatykiem Boga , więc nie powinno się kogoś uszczęśliwiać na siłę

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 09:36

Przecież to proste: kto jest właścicielem szkoły? Czy jest to wyznaniowa szkółka parafialna czy państwowa podlegająca pod MEN? Jeżeli to pierwsze, to mata co chceta, jeżeli to drugie, to szkoła jest laicka i moherowy terror fanatycznej dewotki musi zostać ukrócony. Wystarczy zdecydowana postawa wszystkich rodziców, list (najlepiej otwarty) do MEN i baba spada. Co to znaczy "sprawdza kanapki"? ma na to jakiś papier upoważniający? Dlaczego durnie dajecie się zastraszać? Ja wiem, dlaczego. Bo sami jesteście tyle samo warci. Bo zamiast zebrać się i wspólnie coś zrobić to biegacie donosić jeden na drugiego. Bo jesteście głupim stadem, którym każdy może rozporządzać do woli i śmiać się głośno. Niedługo rozpasane dyrektory będą wam sprawdzać szuflady po domach, jak sie nie postawicie. Ale wam wzajemna nienawiść nie pozwoli, więc będą sę wyżywać na waszych dzieciakach, okaleczać je intelektualnie, zawłaszczać budynki przy milczącej aprobacie. Albo się ruszycie. Ale wspólnie.

Nie podoba mi się to w jaki sposób ocenisz tych ludzi .
Sama wiem jak to jest z tą solidarnością ludzką w szkole ,wszyscy są mądrzy i wygadani a jak przychodzi co do czego to człowiek zostaje sam na polu bitwy ,albo prawie sam.

#27 ~Cezary co poskramia szpary~

~Cezary co poskramia szpary~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 09:42

Przecież to proste: kto jest właścicielem szkoły? Czy jest to wyznaniowa szkółka parafialna czy państwowa podlegająca pod MEN? Jeżeli to pierwsze, to mata co chceta, jeżeli to drugie, to szkoła jest laicka i moherowy terror fanatycznej dewotki musi zostać ukrócony. Wystarczy zdecydowana postawa wszystkich rodziców, list (najlepiej otwarty) do MEN i baba spada. Co to znaczy "sprawdza kanapki"? ma na to jakiś papier upoważniający? Dlaczego durnie dajecie się zastraszać? Ja wiem, dlaczego. Bo sami jesteście tyle samo warci. Bo zamiast zebrać się i wspólnie coś zrobić to biegacie donosić jeden na drugiego. Bo jesteście głupim stadem, którym każdy może rozporządzać do woli i śmiać się głośno. Niedługo rozpasane dyrektory będą wam sprawdzać szuflady po domach, jak sie nie postawicie. Ale wam wzajemna nienawiść nie pozwoli, więc będą sę wyżywać na waszych dzieciakach, okaleczać je intelektualnie, zawłaszczać budynki przy milczącej aprobacie. Albo się ruszycie. Ale wspólnie.

---TOMEK--- Ciebie to chyba Bóg opuścił HAHAHAHA
Takich kocopołów to juz dawno nie czytałem.
Wiara w Boga wiarą w Boga, a CZARNA MAFIA ZBOCZEŃCY PEDAŁY I PEDOFILE to druga rzecz. Oni nigdy nie odczuwają sytosci, wiecznie im mało i wiecznie beda kombinowac zeby jak najwiecej zagrabic. NA budynek szkoly pewnie tez juz maja "pomysl" i celowo tak postepuja zeby ludzie sami pozabierali dzieci, wtedy szkola zostanie zlikwidowana, a CZARNUCHY zagrabia budynek "dzialkujac sie siankiem z burmistrzem". Biznes jest Biznesem, a BATMANI sa wykwalifikowani w tej branzy :) Pozdrawiam Was ślepe mocherki

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 09:46

Wprowadzenie religii do szkół było błędem. Bardzo dużym błędem. Od początku było wiadome, że na tych lekcjach będą odrabiane bądź ściągane inne lekcje.
Wprowadzenie do przedszkoli to już paranoja.
Do kościoła na religię chodzili ci co chcieli, a nie musieli.
Na pensje katechetów idą nasze podatki, a efekty, no cóż...
Do katolickiej szkoły nie poślę dziecka pomimo wyznania katolickiego.
Dobrze, że jeszcze mam wybór.

Masz rację ja też zmieniłam swoje zaopatrywanie na ten (katolicki świat)
Piszesz ,że płacimy im z naszych podatków no właśnie ,ale chcemy zgłosić jakieś zastrzezenia do pracy katechety to już nie możemy do dyrektora szkoły tylko do kurii

#29 ~Cezary co poskramia szpary~

~Cezary co poskramia szpary~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 09:51

Masz rację ja też zmieniłam swoje zaopatrywanie na ten (katolicki świat)
Piszesz ,że płacimy im z naszych podatków no właśnie ,ale chcemy zgłosić jakieś zastrzezenia do pracy katechety to już nie możemy do dyrektora szkoły tylko do kurii

RACZEJ CHYBA "ku***wi" :P

#30 art-b

art-b

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1535 postów

Napisano 15 maj 2013 - 10:12

spożywanie mięsa w piątki jest już dozwolone przez kościół. Pani dyrektor jest widocznie niedouczona, a co do zacofania edukacyjnego, to w średniowieczu kościół palił na stosie tych którzy posiadali jakiekolwiek książki, które mogłyby zdemaskować obłudę kościoła w tamtym okresie.

#31 ~swoje imię~

~swoje imię~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 10:21

Co do szkoły katolickiej to nie przesadzaj z tą porządnością właśnie z takiej zabrałam moje dziecko uczniowie nie stronią od zakrapianych imprez i używek .
A co do wiary to nie każdy musi być takim fanatykiem Boga , więc nie powinno się kogoś uszczęśliwiać na siłę

nie wiedziałem że istnieje takie słowo jak "porządność". zamiast rodzić dzieci zapisz się do jakiejś szkoły kobito.

#32 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• PipPipPipPip
  • 7246 postów

Napisano 15 maj 2013 - 10:43

Bardzo dobrze się stało! Powinno tak być w całej Polsce - przynajmniej jedna taka szkoła w każdym powiecie. Każdy by sobie zobaczył, do czego prowadzi fundamentalizm religijny w tak delikatnej kwestii jak edukacja. Brak tych szkół dowodzi, że katolicy w Polsce są prześladowani.

#33 ~Rysiek Stocznia Warskiego~

~Rysiek Stocznia Warskiego~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 11:00

Gdyby ona sprawdzała kanapki mojego dziecka to tym w wiszącym krzyżem bym ja tak bil az by przestała się ruszać. Tak każdy rodzic powinien zrobić

#34 ~kkk~

~kkk~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 11:01

GS to szmatławiec karmiący się nagonką na Kościół, to droga donikąd a karma wasza to łajno.

#35 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• PipPipPipPip
  • 7246 postów

Napisano 15 maj 2013 - 11:15

ZDZIWIONY----> KAtolicy to nie, a CZARNUCHÓW czas najwzyszy zaczac przesladowac i zrobic z nimi porzadek, bo sie bydlo rozpanoszylo

Odpowiedział Ci @kkk: "GS to szmatławiec karmiący się nagonką na Kościół, to droga donikąd a karma wasza to łajno."

#36 ~ggg~

~ggg~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 11:23

Zadziwiające jak bardzo WOJUJĄCY ATEIŚCI interesują się Kościołem Katolickim !!! To tak jakbym był żywo zainteresowany życiem duchowym i dogmatami buddystów czy szintoistów......... Co was to obchodzi sieroty po Stalinie i Hitlerze? Rozumiem, że wynika to z braku jakichkolwiek zainteresowań i duchowej płycizny... W jakim temacie jutro każą wam dać głos? hał?

#37 ~matka~

~matka~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 11:30

Jeżeli to jest prawda to bardzo współczuję kadrze oraz rodzicom dzieci tam uczęszczających. Jednak pamiętajcie to w domu powinny dzieci powinny utrwalać nie tylko czytanie ale i inne wiadomości. Dzisiejsza podstawa programowa jest taka, że nie robiąc nic można ją zrealizować.

#38 ~stefan22~

~stefan22~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 11:35

Kosciół w Polsce powinien mieć stastu zorganizowanej organizacji przestępczej, a kler powinien siedzieć w lochach albo lepiej od razu wystrzelać tych kołtunów.

#39 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• PipPipPipPip
  • 7246 postów

Napisano 15 maj 2013 - 11:39

Zadziwiające jak bardzo WOJUJĄCY ATEIŚCI interesują się Kościołem Katolickim !!! To tak jakbym był żywo zainteresowany życiem duchowym i dogmatami buddystów czy szintoistów......... Co was to obchodzi sieroty po Stalinie i Hitlerze? Rozumiem, że wynika to z braku jakichkolwiek zainteresowań i duchowej płycizny... W jakim temacie jutro każą wam dać głos? hał?

Widać, jak wysoki jest poziom edukacji na religii. Nie wiem, czy Sokrates był pierwszym ateistą, na pewno był najsłynniejszym. Wiadomo, jak skończył. Zatem - wiesz już, dlaczego nas, agnostyków, interesuje KK? Bo nie mamy ochoty tak skończyć, jak on. Oraz dłuuuuugi szereg jego następców. Co ma do powiedzenia w tej kwestii Kościół? "Zabijcie ich wszystkich - Bóg sam wybierze swoich".
Porównywanie religii politeistycznych z monoteistycznymi jest całkowitym nieporozumieniem. Dowodzi, że nie masz pojęcia, o czym piszesz. Prowokacja powinna zakładać pewien poziom inteligencji, w kogo jest wymierzona. Twój post dowodzi, że uważasz nas za durniów. Mnie to śmieszy.

#40 ~Faustyna~

~Faustyna~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 11:44

TAK ROBI SIĘ TRZODĘ DLA PASTERZY. PO CO NAM ELITA, KTÓRA TYLKO JĄTRZY I PYTA.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych