Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

szukam sensownego adwokata do sprawy karnej najlepiej ze szczecina

adwokat szczecin sprawa karna pilnie potrzebna pomoc

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zofia~

~Zofia~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 01:58

Szukam adwokata do sprawy karnej w Szczecinie.Czy ktoś może mi polecić kogoś sprawdzonego i sensownego? Sprawa jest bardzo pilna i proszę o odpowiedź dzisiaj jak to możliwe.

#2 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7203 postów

Napisano 13 marzec 2016 - 11:25

Szukam adwokata do sprawy karnej w Szczecinie.Czy ktoś może mi polecić kogoś sprawdzonego i sensownego? Sprawa jest bardzo pilna i proszę o odpowiedź dzisiaj jak to możliwe.

Było nie grzeszyć. Ale - skoro już - to nie pozostaje nic innego jak zanieść godny datek do Świątyni Pańskiej i zawierzyć się któremuś ze Świętych Wspomożycieli. I czekać. Bóg zechce..... Mieć Nadzieję a Ducha nie gasić!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 23:04

Jak  sensowny    to  w tym  mieście  nie  szukaj  .Szkoda komentować      tutejszy  klimat  i jakość    w  aspekcie  pomocy  prawnej 

Poznań  albo Gdańsk  jeśli  już   ewentualnie    prawnik   który  nie  jest  w  zborze    adwokackim  czy    radcowskim .

Sprawdz   jeszcze   Pan  Kamil   Zieliński    On   ma   szacunek  u  klientów   Zawsze  był  dla  ludzi   a nie  dla  sitwy 

#4 ~Zygmunt~

~Zygmunt~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2016 - 01:11

Ja polecam adwokat Nowicką- Mosiądz.Bardzo rzetelnie poprowadziła moją sprawę, a było nieciekawie nawet byłem w areszcie.Adwokatka sensownie i profesjonalnie zajęła się moja sprawą wybroniła mnie a przez dawnych ,,znajomych'' wydawało się to niemożliwe.

#5 zoska668

zoska668

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 marzec 2016 - 02:01

Dziękuję za odpowiedzi -sprawdzę namiary w Szczecinie.

#6 zoska668

zoska668

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 marzec 2016 - 02:05

Ja polecam adwokat Nowicką- Mosiądz.Bardzo rzetelnie poprowadziła moją sprawę, a było nieciekawie nawet byłem w areszcie.Adwokatka sensownie i profesjonalnie zajęła się moja sprawą wybroniła mnie a przez dawnych ,,znajomych'' wydawało się to niemożliwe.

Dziękuję za informację

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2016 - 14:07

Ja też nie polecam usług ciecińskiej palestry. Można wyjść z nimi jak Zabłocki na mydle. Poznań faktycznie najbliżej. Spisać zawsze umowę i brać fv bo oszustów multum .
Może jacyś młodzi dopiero zaczynający będą się starać,starych omijać szerokim łukiem. Towarzystwo wzajemnej adoracji. Łaskę robią po skasowaniu,że odbiorą telefon. Przez takich można potrójnie stracić.
Prawnicy mają tą wyższość nad adwokatami,że są tańsi i posiadają więcej kultury w sobie.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2016 - 13:45

Polecam Warszawę. Duży ośrodek. Zdecydowanie lepszy poziom. Specjaliści w swoich dziedzinach. Nie na zasadzie wszystko i nic. Jak coś istotnego warto zapłacić za dojazd fachowcowi. Teraz przez skype i skany można załatwić wszystko. Szczecin faktycznie nie cieszy się dobrą renomą.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 12:21

Umowa, płatność za etapy nigdy za całość z góry i ciągła kontrola poczynań. Często wzięcie adwokata to wyrzucone pieniądze w błoto. To tak jak w branży budowlanej są fachowcy i totalni partacze. Tych drugich zawsze jakby więcej.
Wiadomo,że wielu adwokatów jest w branży tylko przez rodzinne uwarunkowania z jakością ich pracy bywa gorzej niż miernie. Unikac klanów. Kwestią kolejną jest to czy w danym sądzie twoja sprawa trafi do porządnego sędziego czy do frajera oderwanego od rzeczywistości.
Najlepiej iść do małej kancelarii 1_2 osobowej ,wypytać,zawrzeć umowę z zasadą parcjalnych płatności. Uczciwy nie będzie robił o to problemów. Cwaniak nastawiony tylko na zysk wymusi płatność z góry.
Nie dać się nabrać na słodkie uśmieszki i kawę. Patrzeć tylko pod kątem wiedzy.
Kiedyś działała tu młoda adwokat Bublewicz bardzo dobra,ale nie mam już namiaru niestety.

#10 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 15:43

Podam namiary na adwokata, który u mnie się sprawdził -  kancelaria adwokacka Łukasz Węgłowski (ze Szczecina) - to mocny prawnik, fachowiec w każdym calu.

#11 moderlis

moderlis

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 czerwiec 2016 - 07:20

Przecież adwokatów jest tylu, że masz w czym wybierać. Rozejrzyj się po mieście.

#12 ~Robert M.~

~Robert M.~
  • Goście

Napisano 19 październik 2016 - 12:53

Trzeba szukać, do sprawy karnej adwokata trzeba miec, nie oszukujmy się. Najpierw to się mysli, że etam i tak jakas kara bedzie, a potem sie okazuje, ze jestes w tym rejestrze karnym i roboty nie mozna znalezc. Jak do karnych spraw szczegolnie narkotykow to polecam adwokat Marcjan z ulicy naprzeciw aresztu. Ogarnięta, sama dzwoni z informacjami, a nie że trzeba się dobijać ,żeby się czegos dowiedziec, zna się na rzeczy, a kolegę to nawet w miarę szybko z AŚ wyciągnęła.

#13 ~Zuza~

~Zuza~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2017 - 16:41

Polecam adwokata Cejrowskiego tyle, że jest z Tczewa, prowadził sprawę mojego kuzyna, a następnie moją. Obie sprawy wygrane, polecam

#14 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2017 - 12:19

mecenas Sakiewicz, kancelaria na kaszubskiej koło sądu

#15 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2017 - 14:44

Mirosław Sankiewicz, mały błąd w nazwisku zauważyłem

#16 ~lacek~

~lacek~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 20:14

Masz na ul Księcia Bogusława X kancelarię Michała Gajdy, najlepszy adwokat w mieście. Zajmuje się jak najbardziej prowadzeniem spraw karnych i to na najwyższym możliwym poziomie. posiada doświadczenie w prowadzeniu obrony na każdym etapie postępowania. W kancelarii pracują również inni prawnicy równie dobrze przygotowani do prowadzenia takich spraw. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych