Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

24 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~wole metro~

~wole metro~
  • Goście

Napisano 13 październik 2011 - 10:17

lepiej metro lub szybki tramwaj do polic
z pkp nikt sie nie dogada maja za dużo spółek i będzie taki bałagan że nie będzie wiadomo z kim rozmawiać w sprawie dzierżawy torowiska pod skm
dodatkowo trasa powinna łączyć najważniejsze punkty na trasie a nie je omijać
coś trzeba zrobić aby odciążyć jezdnie ale nie skm

#22 ~kanalia~

~kanalia~
  • Goście

Napisano 13 październik 2011 - 11:58

No nie, drogi inzynierze, a gdzie byliście jak likwidowano to co teraz tak genialnie wymysliliście buahahahaha. Przypomne że odziedziczyliśmy po Niemcach pięknę rzeczy których nie tylko nie pomnorzyliśmy i utrzymaliśmy, ale zmarnowaliśmy, dalismy im po prostu sczeznąć. Zabytki, infrastruktura min. hydrologiczna i melioracyjna oraz: tak jest linia kolejowa wokół Sczecina i nie od Słonecznego, ale od Dąbia do Niebuszewa z kameralnymi dworcami bądącymi teraz ruinami lub innymi odległymi od dworców budynkami ( nawiasem mówiąc była to świetna alternatywa na wypadek strajków autobusiarzy i tramwajarzy;-)))).

#23 ~Pesymista~

~Pesymista~
  • Goście

Napisano 13 październik 2011 - 12:16

Do basi:

To ja jestem tym "chłopcem" mam 51 lat i 17 lat jeździłem do Polic ze stacji Szczecin Turzyn. Pociągiem. Wiem ile osób korzystało z pociagu i kto. Głównie kolejarze. Radzę Ci, przeczytaj raz jeszcze co napisałem i nie cwaniakuj, bo tam okreliłem, że połaczenie funkcjonowało juz na podobnych zasadach jak w proponowanym projekcie, było tańsze niż autobusami i nie zyskało aprobaty Was, mieszkanców Polic. A zatem dyskutujac używaj rzeczowych argumentów.

#24 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 13 październik 2011 - 12:42

"Likwidacja linii A B D E F " ke? A i E dojeżdżają do centrum z Bukowego, obcięcie ich z zastąpieniem SKM to bzdura, która wydłużyłaby transport zamiast go skracać.
Mimo iż całym sercem jestem za stworzeniem SKM to jednak bzdurne założenia tej prezentacji w poszukiwaniu oszczędności nijak mają się do rzeczywistości.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych