Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jk~

~jk~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 15:59

Dziwi mnie że odnośnie faierwerków nie ma jakiś ograniczeń odnośnie poziomu hałasu. Niektóre są tak duże że niedługo to bomba wodorowa ich nie przebije. Nie można by czegoś zorganizować jak pyromagic- w jednym miejscu troche zdala od centrum. Czy prawie każdy musi coś odpalić!? I żeby to jeszcze w okolicach północy a nie 3 dni przed i po. Chodzi mi przede wszystkim o zwierzęta. Cholera bądźmy trochę "ludzcy". Skoro człowiek ma takie prawo tak się bawić bez względu na wszystko to może np. psy powinny mieć możliwość gryźć kogo popadnie raz w roku, a w d..pie z ludzmi- haha takie zwierzęce wyzwolenie..

#2 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 22:08

Nie wiem dlaczego szczecińskie gazety tak jarają się Sylwestrem na Błoniach. Podstarzałe gwiazdy w osobąch Skrzyneckiej i Gąsowskiego, których inne miasta by nie zaprosiły. Bardzo przeciętny program na którym wytrzymałem pół godziny...czyżby dziennikarze od poczatku roku chcieli wchodzi w tyłek, tym co organizowali Sylwestra a tym samym Krzystkowi ?  

#3 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 10:22

Moze trzeba było zostac dłuzej i sie zabawic ze wszystkimi... Impreza sie rozkreciła wspaniale...
Ale coz, lepiej narzekac i isc sie napic poza strefe imprezy??? To takie typowe dla malkontentow...
Ogolnie dobra zabawa...

#4 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 10:54

"W Sylwestra" a nie "na Sylwestrze"

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych