Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~eh~

~eh~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 13:43

JPRDL. Strach dzieci do szkoły posłać.

#2 ~SimoN~

~SimoN~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 14:10

JPRDL. Strach dzieci do szkoły posłać.

Jeżeli dziecko nie należy do stowarzyszenia lub organizacji w szkole to dlaczego ma być zmuszone do uczestnictwa w tej akcji !!

Niech biorą udział zainteresowani a pozostali nie powinni być zmuszani.

#3 ~AF~

~AF~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 14:31

To jest chore. Dzieciak zostaje w domu.

#4 ~złosliwy~

~złosliwy~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 15:32

kiedyś TO było karalne, potem tolerowane, dziś jest promowane, niedługo będzie obowiązkowe

#5 ~Daro~

~Daro~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 15:33

W szkolach to juz przechodzi pojęcie chrońmy dzieci przed tym ruchem wykolejeńców

#6 ~Tolerancyjny~

~Tolerancyjny~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 15:39

To już jest tęczowy terror, nie możemy jako rodzice na to pozwolić, dajmy stanowczy odpór tym zboczeńcom. Nie pozwalajmy na deprawacje naszych dzieci. Przecież to całe tęczowa propaganda to tylko przykrywka dla legalizacji pedofilii i innych wynaturzeń. Powiedzmy STOP zanim będzie za późno!

#7 ~usdmr~~

~usdmr~~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 15:51

To jest chore. Dzieciak zostaje w domu.

Dokładnie. Jeszcze się zarazi tolerancją albo mu się to spodoba i co potem? Będzie się potem z rodzicem homofobem nie zgadzało... tfu!

#8 ~jj~

~jj~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 15:54

już dziś zamiast ułamków uczą jak być pedałem, cóż bliski koniec tego świata, zdeb***enie górą

#9 ~kk~

~kk~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 15:55

zajebiste pomysły

#10 ~wewe~

~wewe~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 15:58

Zydzi robia z Polakami co chca . Dalej spijcie. Myslicie ze to wymysl UNI?? Ta tolerancja itp?? To wszystko nazuca Izrael . Ktory umywa rece ,bo wiedza ze ich swiat nienawidzi i posluguja sie gojami. Zniszczyli palestyne i teraz wzieli sie za Polske ,gdzie nawet Duda nazywa Nasz kraj POLIN !!! Za pare lat ,Wasze dzieci beda mieszkac na ulicach. 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 16:10

Akurat jestem w Stanach i mam kontakt z tutejszym szkolnictwem. Cos takiego jak sie zaczyna dziac w Polsce jest tu nie do pomyslenia. Szkola jest szkola i nie maja do niej wstepu zadne - podkreslam zadne organizacje, a tym bardziej jakichkolwiek zboczencow.  Polskie Ministerstwo Oswiaty powinno tu bezwarunkowo interweniowac. 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 16:24

Szkola jest szkola i nie maja do niej wstepu zadne - podkreslam zadne organizacje

Kościół też?

#13 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 17:23

Polskich urzędników powinno się aresztować i po 15 lat więzienia!.to złodzieje bandyci mordercy i zboki ! .

#14 ~Tataqeer~

~Tataqeer~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 17:28

Super ja jako ojciec dumny gej pokaże mojej bi córce i synowi transeksualiscie, że społeczeństwo jest na nas otwarte. Dziękuję dyrektorze mój pies który czuję się kotem też przyjdzie.

#15 ~King street~

~King street~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 19:02

Dla czego dzieci przekonujecie i uczycie ze zachowania homoseksualne jest normalne ? Gratulacje dla dyrektorów szkół

#16 ~King street~

~King street~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 19:03

Dla czego dzieci przekonujecie i uczycie ze zachowania homoseksualne jest normalne ? Gratulacje dla dyrektorów szkół

#17 ~johny~

~johny~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 19:17

Mam prośbę czy do skrótu LGBTQI można dodać na koniec jeszcze P i Z i N bądzmy otwarci dla pedofilii, zoofili i nekrofili też. Niech więdzą że dla nich jest zrozumienie i miejsce w naszym społeczeństwie.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Żartowałem, sarkazm do wora zwyroli!

#18 ~Sceciniak~

~Sceciniak~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 19:28

Ostentacyjnie informowanie czym jest pederasta lub lesbijka nie ma nic wspólnego z tolerancją. Jesteśmy ludźmi a nie jakimiś lgbtqwerty. Lekcje tolerancji dla ludzi czy zachowań? Facet zachowuje się jak kobieta i trzeba to tolerować? Niech się będzie czym chce i funkcjonuje jako człowiek a nie jako chore zachowanie. Należy poinformować o takich akcjach rodziców aby mogli wcześniej zaplanować pobyt dziecka w innym miejscu niż szkoła. Bo lekcje o tym aby tolerować kogoś kto zachowuje się inaczej - czyli trzeba poinformować także co robi innego - nie jest lekcją tolerancji.

#19 ~q234~

~q234~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 19:58

Dokładnie. Jeszcze się zarazi tolerancją albo mu się to spodoba i co potem? Będzie się potem z rodzicem homofobem nie zgadzało... tfu!

A ty to pewnie ten z parady ze stanikiem na głowie?

tfuu!!!

#20 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 21:25

To jest po prostu masakra i żenada.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych