Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Stary git radny~

~Stary git radny~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 16:33

Pod tereny mieszkaniowe na Pogodnie? Proszę mnie rozsmieszać , to przecież radni/działacze mieszkający na Pogodnie blokowali kolejnych inwestorów Pogoni, żeby nic tam nie powstało, a także udało im się zablokować inwestora, który miał budować u zbiegu Mickiewicza/Waryńskiego. 

#2 ~zwykły obywatel~

~zwykły obywatel~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 17:31

Bez znaczenia jest czy stadion jest drogi czy tani.

Właściwe pytanie to: a dlaczego z publicznych pieniędzy ma być finansowany stadion zawodowego klubu? Bo co? Bo sobie pójdą sportowcy gdzie indziej? No to co, niech sobie idą. Bo może to prestiż itp? Przecież to bzdura. Bo taka moda, bo kluby w USA tak szantażują magistrat i chcą publicznych pieniędzy? A co nas to obchodzi, nie musimy tego głupkowato naśladować!

Z publicznych pieniędzy prosze wybudować nowy szpital! Może nazywać się Szpital Miejski, może nosić imię jakiego sportowca. Bez znaczenia jak będzie nazwa ale skorzystają z niego mieszkańcy, skróca się kolejki na zabiegi itd.

Albo wybudujcie nową szkołę, np podstawową z basen 50 metrowym. Albo wybudujcie 5 żłobków i zatrudnijcie tam personel płacąc im dobre pensje a na pewno miasto kiedyś to skonsumuje i nadwyżką wykorzysta!!!

Ale stadion?! Po to żeby pięćdziesięciu szalikowców miało się gdzie wspólnie brendzlować wykrzykując swoje rymowanki... o nie!

#3 ~jolka~

~jolka~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 17:47

Dlaczego z publicznych pieniędzy ma być budowany najdroższy stadion w Polsce?

#4 ~tomasz777~

~tomasz777~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 18:12

Jestem za, a nawet przeciw... co to za bełkot - kogo wy wybraliście do tej rady... a powoływanie się na ceny w budowlance w zamówieniach publicznych rozpoczynanych 15 lat temu to już w ogóle dramat

#5 ~Zwykły kibic-obywatel~

~Zwykły kibic-obywatel~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 18:42

OK, stadion drogi?! Jak długo na niego czekamy? Filharmonia jest! Hala jest! Trzeba było 10 lat temu budowa tanio nie teraz. Kibice tez obywatel I domaga sie stadionu. Dzieci nie mam wiec żłobka nie chce ale stadion Tak! A propos tez płace podatki!

#6 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 19:42

Dlaczego z publicznych pieniędzy ma być budowany najdroższy stadion w Polsce?

Dlatego, że jest i będzie to STADION MIEJSKI! Ja pójdę oglądać mecz, a Ty pójdziesz na koncert albo inną imprezę odbywającą się na tym obiekcie.

#7 ~Miłość, miłość w Zakopanem~

~Miłość, miłość w Zakopanem~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 21:05

Budujcie placówki oświatowe od żłobków poczynając, praca u podstaw

#8 ~v’ger~

~v’ger~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 21:57

Ja wiem czy drogi..miliard trzysta nie kosztuje w odróżnieniu od wieżyczek

#9 ~v’ger~

~v’ger~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 21:58

Ja wiem czy drogi..miliard trzysta nie kosztuje w odróżnieniu od wieżyczek

#10 ~Andrzej spokojny tzw kibol~

~Andrzej spokojny tzw kibol~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 07:39

Uczestcze w programie mieszkanie za remont zbilk wycenił ten remont na 55 tyś super mam mieszkanie a koszty przestałem liczyć przy 68 tyś, więc po co pitolicie że drogi jest stadion drogie były by też żłobki takie są realia, panie Suchański ma pan rację co do doraco jakoś krzystek musiał wybrnąć z sytuacji,ale proszę nie pisać że kibole że szaliki jestem obywatelem tego miasta i kto zrobi centrum rozrywki mam gdzieś chcę czasem obejrzeć reprezentacji Polski mecz z Niemcami w Szczecinie to mnie interesuję i kuźwa koniec

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych