Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~piotrt707@wp.pl~

~piotrt707@wp.pl~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 07:29

ludzie !!!!!!!!!!
Uwolnijcie nasze miasto od Krzystka - on myśli tylko o własnej duupie, posadach dla kumpli i darowiznach dla kleru.
Panie Litwiński - spraw aby sobie poszedł do swojego brata, który nosi czarną sukienkę.

#2 ~siarrra~

~siarrra~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 07:41

Do piotra a wyspałeś się dobrze?

#3 ~Donek T.~

~Donek T.~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 07:44

Tusk aż się wystraszył, że niezależny kandydat ma większe poparcie od pajacyka, za którym stoi banda pasożytów przejadających nasze pieniądze i nie odważy się podjąć reform ułatwiających życie. Szczecinowi nie potrzebna jest partia!!!! Nitras na pręgierz!!!

#4 Zolo

Zolo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 07:50

Piotrze, to chyba zapowiedź ataku zimy powoduje u Ciebie takie stresy.. może powinieneś ułożyć się do zimowego snu?

#5 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 08:10

Taaaa... Zagłosujcie na Arka a dam wam kasę. Jakie to banalnie proste! I stocznia powstanie z popiołów... Błazenady ciąg dalszy. Nic dodać nic ująć.

#6 ~Krzemionka~

~Krzemionka~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 09:25

Stocznie zamkneli ludzie z PO :), teraz otworzą o jakie to Boskie! :). Tusk żałuje, że oddałem głos na Wasza partie, na piosiorów nie chciałem ale na Was już na pewno więcej nie oddam. Wolę mniejsze zło i mam nadzieje, że znajdzie się ktoś taki w następnych wyborach.

#7 ~Nick~

~Nick~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 09:27

Tusk aż się wystraszył, że niezależny kandydat ma większe poparcie od pajacyka, za którym stoi banda pasożytów przejadających nasze pieniądze i nie odważy się podjąć reform ułatwiających życie. Szczecinowi nie potrzebna jest partia!!!! Nitras na pręgierz!!!

trudzi się ekipa Krzystka, by opluć kontrkandydata, oj, trudzi. I tak wam nic nie pomoże. Ludzie mają dobrą pamieć.

#8 ~ga~

~ga~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 09:43

Argumenty za Krzystkiem argumenty proszę misie. Co on takiego zrobił.
Co mu się udało samemu zrobić tylko proszę nie piszcie że basen bo kasę na basen załatwił Oświęcimski z Nitrasem misie. Finansowanie Pogoni to też misie szpila Nitrasa.
Taki on zły a większość ocenia go po medialnej pisaninie.
To że jest zadziorny to fakt ale i zadziorna jest Jacyna i Zaremba i nawet ulubieniec Krzystek.

No przykłady misie przykłady sukcesów Pana Prezydenta?!

Demagogia i tyle powiadam wam

A prawda jest taka czy się Wam podoba czy nie kto ma władzę ten trzyma kasę i rozdaje ją wg uznania. Cóż najwyżej zamiast Szczecina więcej jej dostanie region, Koszalin, Kołobrzeg gdzie PO też ma coś do udowodnienia.

he he głosujcie emocjonalnie a będzie jeszcze fajniej, popływamy sobie wszyscy w biedzie a firmy jedna za drugą przeniosą się poza Szczecin

Nie aktywista z PO to pisze tylko pragmatyk który już wyniósł część działalności poza Szczecin bo Mister President ma gdzieś szczecińskich przedsiębiorców bo wydaje mu się że jak da Północnej Izbie Gospodarczej siedzibę to już wszyscy jak te barany będą go popierać.

Przykłady argumenty czekam

#9 michal

michal

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 09:43

trudzi się ekipa Krzystka, by opluć kontrkandydata, oj, trudzi. I tak wam nic nie pomoże. Ludzie mają dobrą pamieć.

Tia. jasne.
Problem nie w tym czy Krzystek jest OK.
Problem czy za 4 lata nie bedziemy go opluwać jak teraz Krzystka a wcześniej Jurczyka.
Problem w tym czy za 4 lata Litwiński nie ucieknie z partii jak obecnie Krzystek.

Problem w tym co proponuje pan Litwinski.
Chyba nie wierzycie w obwodnice,stocznie,stadion,szybka kolej i nie wiadomo co on tam jeszcze wymyślił?
Litwiński to głębokopartyjny POwiec i nic nie zrobi bez ich zgody.
My Polacy jak sam piszesz pamiętamy.
Pamietamy co to jest partia i pamietamy do czego partia prowadzi.
Dziesiatki lat Polską partia przewodnia potrząsała i teraz kolejna partia prubuje.

Myślcie ludzie troszke.

P.S.
I znów wybory "mniejszego zła". To jest demokracja?

#10 artur102

artur102

Swojak

• PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 09:55

a ja i tak zagłosuję na krzystka

#11 ~XXX~

~XXX~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 10:34

TAK TAK Kolbowicz w radzie to będzie jak drugi Majdan czyli widnieje na papierku a praktycznie wogole go nie ma:)

#12 ~Papa Smerf~

~Papa Smerf~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 10:39

A co litwiński zrobił misie koleś w sejmie a ja o nim ani razu nie słyszałem,
4 Lata peło ma władze w mieście i co Misie .
Te slogany już słyszeliśmy i co Misie.
Wyniosłaś się z miasta bo jest taniej i wygodniej tak jak w każdym większym mieście i co misie.
Stocznia miała działać i nie działa w ta w Gdyni działa i co misie .
I ile można finansować Pogoń z kasy miasta pachołków Kałużnego i smolnego z ich trzydziestoma kibicami i co misie.
I demagogie można uprawiać w dwie strony w nieskończoność i co misie.

Co mu się udało samemu zrobić tylko proszę nie piszcie że basen bo kasę na basen załatwił Oświęcimski z Nitrasem misie. Finansowanie Pogoni to też misie szpila Nitrasa.
To że jest zadziorny to fakt ale i zadziorna jest Jacyna i Zaremba i nawet ulubieniec Krzystek.

A prawda jest taka czy się Wam podoba czy nie kto ma władzę ten trzyma kasę i rozdaje ją wg uznania. Cóż najwyżej zamiast Szczecina więcej jej dostanie region, Koszalin, Kołobrzeg gdzie PO też ma coś do udowodnienia.

he he głosujcie emocjonalnie a będzie jeszcze fajniej, popływamy sobie wszyscy w biedzie a firmy jedna za drugą przeniosą się poza Szczecin

Nie aktywista z PO to pisze tylko pragmatyk który już wyniósł część działalności poza Szczecin bo Mister President ma gdzieś szczecińskich przedsiębiorców bo wydaje mu się że jak da Północnej Izbie Gospodarczej siedzibę to już wszyscy jak te barany będą go popierać.

#13 ~stefan~

~stefan~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 11:26

Rząd sfinansuje nam zachodnią obwodnicę Szczecina i zrobi wszystko, aby w Szczecinie, podobnie jak w Gdyni, znowu funkcjonowała stocznia.

Ja poproszę od naszego Pana Premiera to na piśmie!
Rozumiem, że rząd sfinansuje nam powyższe w przeciągu przyszłej kadencji (a nie w 2075 roku)!?

#14 ~226 Plomens~

~226 Plomens~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 11:49

Miś z tej strony, na większość powyższych argumentów odpowiedziałem już Panu przy poprzednim artykule GS dotyczącym wczorajszego przyjazdu Premiera Tuska do Szczecina. Nie będę tego powtarzał bo mi się nie chce, ale serdecznie odsyłam to tegoż artykułu.
Z jednym się z Panem zgadzam :kto ma władzę ten trzyma kasę i teraz proszę zestawić to z tym co nasi posłowie PO, którzy są przy władzy, załatwili dla nas i naszego regionu. Co znaczą nasi posłowie z PO jak Nitras, obecnie Atamańczuk, Marcinkiewicz, Litiwński, czy nawet Pan Urban, choć do niego man pełen szacunek co zrobił w XIII LO i trochą się dziwie co On robi w tym towarzystwie. I co nasi posłowie znaczą w Warszawie, czy zajmują jakieś ważne, decyzyjne stanowiska? Nic, zero. Nawet Koszalin nas wyprzedził i ma swojego wiceministra. I teraz Ci ludzie sobie o nas, o Szczecinie przypomnieli,a gdzie byli wcześniej, czy pomogli załatwić dotację na jakąś inwestycję szczecińską i pomogli Krzystkowi coś załatwić? Dlaczego ja mam teraz im wierzyć?
A co do pozyskiwania pieniędzy z Warszawy to uważam, że wcale nie musi być prezydent z rządzącej partii żeby takowe wsparcie miasto dostawało. Wystarczy spojrzeć na Wrocław, ile tam miasto dostało np na inwestycje kulturalne mimo, że Dudkiewicz jest w konflikcie z PO. Ale oni mają Schetynę, Zdrojewskiego, my niestety nie.

#15 ~dec~

~dec~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 12:38

Coś Ci się w głowie pokręciło. Chyba żal przez Ciebie przemawia. Ale masz trochę racji, bo Szczecin się powoli robi wymarłym miastem. Z jednym się nie zgodzę. Dopuszczenie PO do wladzy to powtorka z rozrywki. Pierwsze decyzje to będzie upychanie swoich na stołki i jak to się mówi "potem zobaczymy".

#16 ~sąsiadlitwińskiego~

~sąsiadlitwińskiego~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 12:49

jestem sąsiadem litwińskiego on jest pijakiem i nic nie zrobił w rządzie dla szczecina, jego syn ma 15 lat i już się rozpija.

Precz z Litwińskim on jest Pijakiem a ja nie chcę prezydenta Litwińskiego pijaka !!"""

tylko Krzystek może być prezydentem Szczecina

Litwiński jest następcą Nitrasa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych