Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tragiczny wypadek na DK 3. Zginęły dwie osoby :: zobacz komentowany artykuł

38 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Wawa~

~Wawa~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 11:07

Witam Wszystkich. Okoliczna wieść dotarła do mnie, a ja zamierzam się nią z Wami podzielić. W tragicznym wypadku zdechła hiena Moksa Rafała. Jego wierny przydupas Cwany Rataj. Należał do jego przybocznej gwardii. W swoich wyczynach miał szereg przegranych walk oraz masę upokorzeń. Ten cwaniak z pudła i konfident z wolności zakończył dziś swój marny żywot za co jestem mu niezmiernie wdzięczny. Miał wypadek samochodowy. Jechał razem z kolegą ale jego tożsamość jest bliżej nie znana. Związane jest to z tym że był to jego kochanek. Koroner przyjechał na miejsce zastał dwa ciała w samochodzie połączone ze sobą w miłosnym uścisku. Rataj w ustach miał pytę kolegi co najprawdopodobniej było przyczyną tragedii. Rodziny ofiar stwierdziły że ich truchła zostaną pogrzebane w jednej trumnie. W myśl zasady "co Bóg złączył niechaj człowiek nie rozdziela". Jedyne co mogę dodać. Rataj... Niech Ci ziemia ciężką będzie.

Cwelu nie znales go i nie wiesz jakie mial zycie od dziecka.Wiec uwazaj co mozesz miec ty w tym je***ym swoim pysku.

#22 ~KULTURA~

~KULTURA~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 12:05

Znałem Rataja z tej dobrej i złej strony kto go znał to wie że nie jednemu krwi napsuł ale pamiętajcie ludziska nie mòwi się żle o zmarłym

#23 ~A...~

~A...~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 12:24

Dobry to on nie byl.Tylko liczyl jak kogos oskubac...Moze i mial zasady.Ale tylko dla siebie...Szkoda moze tylko ,jako czlowieka.Bo nie ma co zyczyc nikomu Ś....ci.

#24 ~Pat~

~Pat~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 12:32

Jak widać zdania się podzieliły , teraz  nic mu nie pomoże ani nie zaszkodzi niech dusza jego zazna spokoju oby w niebie . 

#25 ~Czopek~

~Czopek~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 13:51

je*** wełniaka

#26 ~Czopek~

~Czopek~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 13:58

O ku*** jak on mial ciężko w życiu. To wszystko tlumaczy dlaczego byk sku***synem :D biedny wełniak

#27 ~Willowa~

~Willowa~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 14:09

Osierocił dzieci...był mocną osobowością i to niektórych irytowało..tych słabych podejrzewam...spoczywaj w spokoju przyjacielu

#28 ~Kolo~

~Kolo~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 18:45

Dobry kolega !! A zazdrosne cwele niech sie trzepia.

#29 ~Smutek~

~Smutek~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 20:59

Ogromna strata :-(

#30 ~Kw~

~Kw~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2017 - 15:00

Nikt nie patrzy albo nie wie ile on krzywdy zrobił posiłek i cwaniaczek

#31 ~Xyz~

~Xyz~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2017 - 20:24

Nikt bie jest idealny .
Ale to był naprawde wspaniały człowiek , mimo wszystko

#32 ~Rob Roy~

~Rob Roy~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 15:02

kto mi teraz długi będzie odzyskiwał?? co za strata

Cierpię po stracie kolegi, który uległ i dał się wkręcić waszemu wspaniałemu windykatorowi, którego tak bronicie jako dobrego chłopaka. "Dług 2" -albo ktoś umiał się obronić i wziął sprawy w swoje ręce albo opatrzność uchroniła kogoś przed podejrzanym typem. Szkoda że pociągnął ze sobą kogoś, kogo tam być nie powinno.

#33 ~Rob~

~Rob~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2017 - 22:44

I kulturysta szef konfidentow stracił rataja ale ma nowego konfidenta aura Łukasza

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2017 - 22:45

Frajerzy porody

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2017 - 22:47

Ja znam kulturyste bity cfel

#36 ~Gość~

~Gość~