Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

50 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 10:43

I słusznie :) Mam nadzieję, że o wyroku po osądzeniu się wszyscy dowiemy i będzie on sprawiedliwy (przynajmniej te 10 lat i dożywotni zakaz). W końcu chodzi o słynnego DJ-a, o którym nikt przedtem nie słyszał.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 10:52

Co najmniej 10 lat bezwzględnego więzienia, dożywotnio zakaz prowadzenia pojazdów no i odszkodowanie dla rodziny zabitego.

#3 ~Ted~

~Ted~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 11:00

To było zajechanie czy nie ?

#4 ~Tt~

~Tt~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 11:09

Doszly słuchy ,ze druga osoba również poniosła śmierć , tyle ze w szpitalu

#5 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 12:01

Nie było żadnego zajechania.

Co z drugą osobą w jakim jest stanie ?

#6 ~tomasz777~

~tomasz777~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 12:28

I słusznie :) Mam nadzieję, że o wyroku po osądzeniu się wszyscy dowiemy i będzie on sprawiedliwy (przynajmniej te 10 lat i dożywotni zakaz). W końcu chodzi o słynnego DJ-a, o którym nikt przedtem nie słyszał.

KK Art 177 przewiduje z to karę od 6 miesięcy od 8 lat więzienia.

Czynniki wpływające łagodząco na wymiar kary:

- młody wiek, szansa na resocjalizację

- niekaralność, brak recydywy

- brak próby ucieczki z miejsca wypadku

- skrucha, przyznanie się do winy (zakładam, że to poleci adwokat)

Czynniki wpływające na zaostrzenie wymiaru kary:

- alkohol (2 promile to jednak nie jazda na lekkim kacu albo po piwie)

W praktyce dostanie 6 lat, wyjdzie po 4-5, czyli może nawet przed 30, więc i tak nie ma źle. Chłopak zmarnował sobie kilka lat życia i dodatkowo musi żyć ze świadomością, że zabił człowieka.

#7 ~Greg~

~Greg~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 12:34

no no ładnie, ponoć kobita z auta tez zmarła, ósemkę sprawca powinien dostać najmniej, co więcej powinno być podciągnięte pod katastrofę lądową, a nie zwykła stłuczkę po pijaku, jak to jest dotychczas, i do pierdla w Nowogardzie, razem z sokołem z Kamienia w jednej celi psdr

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 12:58

Doszly słuchy ,ze druga osoba również poniosła śmierć , tyle ze w szpitalu

Żartujesz? Możesz to potwierdzić?

#9 ~Pan S~

~Pan S~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 13:13

Posiedzi ile posiedzi,dodatkowo koszta za smochód w lesingu, za vw za leczenie ,odszkodowanie,rente dla dziecików wszystko w takim przypadku będzie płacił długie lata.

#10 ~Dobrze poinformowany.~

~Dobrze poinformowany.~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 13:28

Stać go na dobrego adwokata do dostanie 2 lata wyjdzie po roku od tego odliczą mu 3 miesięczny areszt,wiec tak naprawde wyjdzie po 9 miesiącach maksymalnie bo oczywiście zaraz się zacznie kombinowanie ze złym stanem zdrowia itp, za kasę można wszystko,znam to z osobistych przykładów jak to wygląda w praktyce.

#11 ~Qwerty~

~Qwerty~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 13:33

KK Art 177 przewiduje z to karę od 6 miesięcy od 8 lat więzienia.
Czynniki wpływające łagodząco na wymiar kary:
- młody wiek, szansa na resocjalizację
- niekaralność, brak recydywy
- brak próby ucieczki z miejsca wypadku
- skrucha, przyznanie się do winy (zakładam, że to poleci adwokat)
Czynniki wpływające na zaostrzenie wymiaru kary:
- alkohol (2 promile to jednak nie jazda na lekkim kacu albo po piwie)
W praktyce dostanie 6 lat, wyjdzie po 4-5, czyli może nawet przed 30, więc i tak nie ma źle. Chłopak zmarnował sobie kilka lat życia i dodatkowo musi żyć ze świadomością, że zabił człowieka.

Mam nadzieję, że do końca życia, każdej nocy po kilka razy bedzie go budził rozpaczliwy płacz dzieci z rozpaczy, że już nigdy nie zobaczą swojego taty.

#12 ~daro~

~daro~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 14:01

Żeby nie wyszedł nigdy i już nikogo nie zabił

#13 ~smakosz whiski~

~smakosz whiski~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 14:39

Żeby o 5 rano mieć 2 promile alkoholu, to trzeba nieźle "ćwiczyć wątrobę" od wieczora.

#14 ~eere~

~eere~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 16:53

Pasazer zginol,bo nie mial zapietych pasow,oderzyl glowa w szybe. Kierowca Bory zyje,bo przytrzymala kierownica . Patrzac an VW ,widac ze mlody musial miec zapiete pasy i Bora albo taka zgnita byla ,albo ten VW taki twardy. W kazdym razie Pijany kierowca dostanie 2 lata,najmniejszy wyrok,bo ma kase i wie komu zaplacic. A zeby bylo smiesznie,lekarz stwierdzi ze nie nadaje sie do odsiadki :) Zobaczycie ze kazdy na Nim zarobi,ale chlopak siedziec nie pojdzie. Czekaja na wyciszenie sparwy,az emocje opadna i zapomnicie ze taki wypadek byl. Tak jest wszedzie,kazdy kto ma kase nie idzie siedziec. :) O ile zaklad ze chlopak nioe bedzie siedzial???

#15 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 16:56

Bez przesady. W środowisku Tom Swoon był znanym artystą - miejsce w Top100 DJ Mag nie bierze się znikąd, podobnie jak współpraca ze Stevem Aoki albo Iggy Azaleą - wiem, że horyzonty muzyczne Polaków wyznacza Maryla Rodowicz i Zenek Martyniuk i wiem, że w dobrym guście jest w Polsce bezprzykładnie zgnoić każdego, komu w ten czy inny sposób powinęła się noga, ale czasami warto jest wykorzystać okazję i milczeć.

#16 ~Vinnie~

~Vinnie~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 16:57

W pierdlu pogra na grzebieniu.

#17 ~Vinnie~

~Vinnie~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 16:58

W pierdlu pogra na grzebieniu.

#18 ~Q.~

~Q.~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 17:05

Ciekawe po ilu dniach trafi na harem?
Przydadzą sie czopki glicerynowe.

#19 ~Majkel~

~Majkel~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 17:13

Bez przesady. W środowisku Tom Swoon był znanym artystą - miejsce w Top100 DJ Mag nie bierze się znikąd, podobnie jak współpraca ze Stevem Aoki albo Iggy Azaleą - wiem, że horyzonty muzyczne Polaków wyznacza Maryla Rodowicz i Zenek Martyniuk i wiem, że w dobrym guście jest w Polsce bezprzykładnie zgnoić każdego, komu w ten czy inny sposób powinęła się noga, ale czasami warto jest wykorzystać okazję i milczeć.

Jak ktoś nie słucha muzyki klubowej to od razu oznacza, że lubi disco polo i marylkę? Wiedz, że ta muzyka nie jest też najwyższych lotów. Nie masz tak wysublimowanego gustu żeby komuś dogryzać. A co do powinięcia nogi to można by było powiedzieć kiedy np. gość wydałby jakąś płytę, która się nie przyjęła, albo nawet przypadkiem źle skręcił i spowodował wypadek. On wsiadł na...y do samochodu i zabił 2 osoby i osierocił dzieci. To nie powinięcie nogi tylko celowe działanie i zasługuje na potępienie. Niech inni widzą, że nie ma litości dla takich śmieci.

#20 ~Gościu~

~Gościu~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 17:19

Nie ważne czy jest gwiazdą czy nie! Powinien świecić przykładem dla fanów i nie tylko, a prowadząc z dużą prędkością samochód pod wpływem alkoholu, to nie najlepsze dawanie przykładu dla innych w środowisku muzyczny jak i po za nim. Powinien ponieść odpowiednią kare jaka się należy, zginął człowiek przez nie odpowiedzialność i cwaniactwo ! Mało kto pomyśli o rodzinie zmarłej osoby. Zakładam, że każdy kto by się znalazł na miejscu rodziny, zamienił by swoje "łaskawe" zdanie...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych